PDA

Zobacz pełną wersję : Offtopic



maryniasz
06-01-2013, 21:27
ta ko padla czy co?

Avasil
06-01-2013, 21:54
Dałem już teraz, w ogóle ostatnio forum (mi) nie działało, jakby niezarejestrowana witryna po tym jak mefisto przypomniał
Zrobiłem już przed Sylwestrem, dalem tylko domenowi do oglądu własną, niestety w wyniku Nowego Roku zapomniałem zamieścić, przepraszam. :oops:
http://www.speedyshare.com/kZpUD/wk30tura36.sav

Domen
08-01-2013, 18:44
Mam już turę od Andzi.

Mefisto7
08-01-2013, 18:53
Nie cwaniakuj tutaj, bo widzę rewrzutę tego posta już 3eci raz i to nie w przeciągu ledwie godzinki. 8-)

Domen
08-01-2013, 19:50
Bo jeszcze nie dostałem "tej właściwej" - Avasil z Andzią coś poprawiają.

Tzn. dostałem już 2 razy, ale 2 razy mi pisali żebym się wstrzymał z robieniem bo coś muszą poprawić.

Teraz już po raz 3 będę "dostawał". Mam nadzieję, że już bez kolejnych poprawek.

I mam za nich świecić oczami :?: Jakbyś się nie skapnął, że robiłem rewrzutę posta to by nikt nie musiał świecić. :P

Ja w każdym razie umywam ręce.

Andzia
08-01-2013, 20:40
Szczerze powiedziawszy tura znów wróciła do mnie i to po raz 3 raz i już mi działa na nerwy poniekąd :?

Domen
08-01-2013, 20:50
No wierzę, wierzę. Ale trudno przecież nie odmówimy Avasilowi, zresztą zawsze daje na czas to raz może trochę przetrzymać. ;)

Domen
08-01-2013, 23:02
Ok. Teraz już definitywnie mam turę u siebie.

maryniasz
12-01-2013, 11:05
Jak tam wam idzie?

Domen
12-01-2013, 11:31
Powoli ale do przodu.

maryniasz
14-01-2013, 15:45
5 dni...

Domen
14-01-2013, 16:04
Nom, zaledwie 4,5 dnia. Rekordu długości robienia tury w tej KO jeszcze nie pobiłem. :P

Mefisto7
14-01-2013, 16:35
To już kolejny raz. Ruchy z tymi turami. My się potrafimy jakoś szybciej uwinąć. To, że nie możesz sobie wczytać tej wygranej bitwy morskiej nie jest usprawiedliwieniem.

Domen
14-01-2013, 18:50
Ja się uwijam... w tej chwili właśnie zrobiłem MKO 22. Pamiętaj, że mam 4 tury jednocześnie. A do tego sesja się zbliża i sporo nauki jest.

Co do Waszego uwijania się - ostatnio Maryniasz robił turę ponad tydzień (liczę oczywiście czas aż do wrzucenia poprawnego sejwa - zresztą i tak nie wierzę w przypadkowe nieklikanie klepsydry, bo ja nigdy nie zapomniałem kliknąć - jak ktoś wrzuca sejwa bez klikniętej klepsydry to gra na czas - taki wykręt).

Mefisto7
14-01-2013, 21:07
No i tu masz problem - priorytety. W mko22 dostałeś turę dużo później. Najpierw najwcześniejsze. Ale jak mko22 to same przyjemności, a tutaj ciężkie próby i obowiązki, to wiadomo, jak to ostatecznie się klaruje...

Maryniasz nie miał powodu robić wykrętów, gdyż właściwą turę obgadywaliśmy i ustanowiliśmy już wtedy, gdy wsadził "nieklikniętą turę".

Domen
14-01-2013, 21:23
Jak się zrobi kilka przyjemniejszych tur to przychodzi ochota też na zabranie się za te trudniejsze. ;) Poza tym nie chcę żeby znowu do mnie doszły wszystkie tury jednocześnie za miesiąc, dlatego będę je puszczał w kilkudniowych odstępach. Drastyczna sytuacja wymaga podjęcia drastycznych środków...


W mko22 dostałeś turę dużo później.

Zaledwie 2 dni później niż WKO 30, 1 dzień później niż WKO 31 i również 1 dzień później niż MKO 26...

Zauważ, że spośród czterech ww. KO, najmniejsza liczba graczy jest w WKO 30 - więc najpierw robię turę tam, gdzie jest więcej graczy...

Nie bez powodu regulamin daje 36 h na MKO a 24 h na WKO - a ta nasza WKO 30 jest jak MKO, bo zostało nas raptem kilku graczy.

Sayeer
14-01-2013, 22:46
Jak się zrobi kilka przyjemniejszych tur to przychodzi ochota też na zabranie się za te trudniejsze. ;) Poza tym nie chcę żeby znowu do mnie doszły wszystkie tury jednocześnie za miesiąc, dlatego będę je puszczał w kilkudniowych odstępach. Drastyczna sytuacja wymaga podjęcia drastycznych środków...


W mko22 dostałeś turę dużo później.

Zaledwie 2 dni później niż WKO 30, 1 dzień później niż WKO 31 i również 1 dzień później niż MKO 26...

Zauważ, że spośród czterech ww. KO, najmniejsza liczba graczy jest w WKO 30 - więc najpierw robię turę tam, gdzie jest więcej graczy...

Nie bez powodu regulamin daje 36 h na MKO a 24 h na WKO - a ta nasza WKO 30 jest jak MKO, bo zostało nas raptem kilku graczy.

Domen podchodzisz do tego bardzo profesjonalnie.

maryniasz
15-01-2013, 20:11
Nie rób wiochy tylko wrzucaj.... każda ko idzie w innym tępię. Zbierz się i dawaj sava a nie sranie w banie. I nie gadaj o tej klepsydrze bo każdemu sie może zdarzyć.. Skoro to twój sposób na wykręt jak to opisałeś to proszę... nie przypinaj mi czegos takiego bo akurat ja tak nie robie.

Domen
15-01-2013, 21:16
Ok, jutro na 95% będzie, bo jak widzisz dzisiaj zrobiłem MK 26 (trzymam tempo 1 tura dziennie). A jutro dojdzie WK 33 i lepiej żeby znowu się nie nawarstwiło.

maryniasz
15-01-2013, 22:25
To wstawiaj wk30 przed wk33 i nie bedzie sie nawarstwiac ;p

maryniasz
17-01-2013, 17:08
Panowie... no kufa... przegiecie pały..

Mefisto7
17-01-2013, 21:57
Nowa interpretacja 95ciu % się szykuje...

Andzia
17-01-2013, 22:17
Jaka to nowa interpretacja ? Raczej reinterpretacja -> 1:20 szansa że nie zrobi ^^

Domen
17-01-2013, 22:23
No sorry naprawdę, ale jeszcze Blackhanda tura doszła w MKO 23, a wyznaczył mnie na zastępstwo...

Ale jutro będzie tura Egiptu tutaj - macie to jak w banku.

Sayeer
17-01-2013, 22:38
Zawsze z Tobą są problemy.

Mefisto7
17-01-2013, 22:43
Jaka to nowa interpretacja ? Raczej reinterpretacja -> 1:20 szansa że nie zrobi ^^

Nowa wykładnia językowego zabiegu pt: "pewność na 95%". Dotychczas zastosowanie miał on do sytuacji, w których podmiot wykonawczy czynności obarczonej ową "pewnością" niemal na pewno czynność ową wykonuje w zapewnianym czasie. Jeżeli nie w czasie zapewnianym, to już nieubłaganie dzień później.
Jak widzimy w owym przypadku - wykładnia zostaje naruszona, przeto następuje potrzeba wydania nowej.

[spoiler:30164nk2]PS: Poćwiczmy więcej. :D Właściwie zastanawiam się nad użyciem przeze mnie słowa "wykładnia", miast "interpretacja". Źródła podają, że są to synonimy, jednakże nasze WDP przedstawia "wykładnie" jako bardziej "sposoby interpretowania". Co ma do powiedzenia mój rówieśnik rocznika? A może Domenu'al Banan, jako starszy doświadczeniem kulega nas oświeci... jeśli jeszcze pamięta te zagadnienia(!) :D[/spoiler:30164nk2]

Sayeer
17-01-2013, 22:55
Trzeba ukończyć Hogwart, żeby to zrozumieć.

maryniasz
17-01-2013, 23:50
wystarczy,byc slownym... a tutaj tego brakuje i przez tagów rzeczy poprostu traci się twarz.. przez tydzień domen tury zrobić nie, możesz. robisz kuzwa za kogos gdzie sam masz kufa tygodniowe zaleglosci.. niezrozumiale to dla mnie...

Andzia
18-01-2013, 09:18
Jaka to nowa interpretacja ? Raczej reinterpretacja -> 1:20 szansa że nie zrobi ^^

Nowa wykładnia językowego zabiegu pt: "pewność na 95%". Dotychczas zastosowanie miał on do sytuacji, w których podmiot wykonawczy czynności obarczonej ową "pewnością" niemal na pewno czynność ową wykonuje w zapewnianym czasie. Jeżeli nie w czasie zapewnianym, to już nieubłaganie dzień później.
Jak widzimy w owym przypadku - wykładnia zostaje naruszona, przeto następuje potrzeba wydania nowej.

PS: Poćwiczmy więcej. :D Właściwie zastanawiam się nad użyciem przeze mnie słowa "wykładnia", miast "interpretacja". Źródła podają, że są to synonimy, jednakże nasze WDP przedstawia "wykładnie" jako bardziej "sposoby interpretowania". Co ma do powiedzenia mój rówieśnik rocznika? A może Domenu'al Banan, jako starszy doświadczeniem kulega nas oświeci... jeśli jeszcze pamięta te zagadnienia(!) :D

O_o wszystko skumałem bez większego zastanowienia się, chyba faktycznie na coś przydaje się to prawo ^^

Podaj to źródło gdzie wykładnia jest synonimem interpretacji, u nas podobnie mówią że wykładnia to sposób interpretowania. Ale jako gracz KO powiem jedno -> rusz 4 litery Domenie

Sayeer
18-01-2013, 14:33
A mi wyskoczyło na gg, że Domen ma jutro urodziny, jeśli dane są prawdziwe, to wszystkiego najlepszego od fanów. Wydaje mi się, że dzisiaj będzie dmuchanie balonów także na 95% tury nie będzie, jutro uroczystość: zdmuchiwanie świeczek, wizyta rozmaitych gościu..wychodzi więc na to, że tura na 95% dopiero w niedziele.

Mefisto7
18-01-2013, 17:39
Podaj to źródło gdzie wykładnia jest synonimem interpretacji

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wyk%C5%82adnia_prawa - żeby daleko nie szukać. Jak widać - wg. Wikipedii jest to i "sposób", jak i "skutek sposobu" = "interpretacja".
Hah! :D Nie chwal dnia! To jest na poziomie "-10" - patrząc na niektóre zapisy z leksykonu...
[spoiler:10bro8f0]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/736486_493462840696955_786720031_o.jpg[/spoiler:10bro8f0]

2)Czyli zostajemy pośrednio zmuszeni do wręczenia mu "prezentu" w postaci dwóch dni. ;)

Andzia
18-01-2013, 17:49
Mefisto wyobrażałem sobie Ciebie bardziej jak by to nazwać.... demonicznego ^^ coś w stylu bruneta z złowrogim spojrzeniem ^^

Ja tam z wiki nie korzystam, zbyt duże ryzyko

Mefisto7
18-01-2013, 18:05
Zobacz mnie, jak maszeruję przez miasto z Rein Raus w uszach, w płaszczu, cały czarny - to będziesz miał swoje złowrogie przymioty. :P

Sayeer
18-01-2013, 18:28
Ja myślałem, że to Andzia na tym zdj jest, widzę duże podobieństwo.

Andzia
18-01-2013, 18:41
Bez kitu ^^ aż takich rozczochranych włosów też nie mam :lol:

[spoiler:2hcxvp7v]http://i49.tinypic.com/fupbn5.jpghttp://i50.tinypic.com/2na1ht5.jpghttp://i50.tinypic.com/331f148.jpg[/spoiler:2hcxvp7v]

PS.Tak apropo zdjęcia są z lekka stare (ok. 2/3 roku) więc są bez obecnej brody którą i tak zgolę jutro by jakoś w miarę normalnie wyglądać z powrotem, a nowszych nie wstawię nic bo nie mam ani jednego co by mnie nie skompromitował ^^

ProNoob
18-01-2013, 18:49
Zmieńmy temat na "wstaw swoje zdjęcie".

Sayeer
18-01-2013, 19:03
Włosy to kwestia uczesania, reszta się zgadza :) Jak Domen wrzuci swoją turę, to nazwy tematu nie trzeba będzie zmieniać :)

Mefisto7
18-01-2013, 21:20
Nie sposób nas obwiniać, że chcemy się "zabawić" w oczekiwaniu. :D

Nie ma co czynić ich mniej rozczochranymi, kiedy cały dzień polega na lampieniu się w tę fioletową księgę.

Andzia
18-01-2013, 21:40
A tak właściwie Sayeer niby skąd widziałeś niby mnie już ? :o

Mefisto7
18-01-2013, 21:47
Może dałeś zdjęcie do wątku ze zdjęciami i zapomniałeś. ;) Też dawałem... 3 lata temu.

Sayeer
18-01-2013, 21:54
Kiedyś była ta akcja ujawniania się :) ale mam Cię też w znajomych na n-k nie pamiętam z jakiego powodu :)

Andzia
18-01-2013, 21:55
O kurde "wasze buźki i mordeczki"

Cały temat przegrzebałem :shock: (co ja paczę?) nawet pijanego marata znalazłem :lol:

Mefisto7
18-01-2013, 22:02
Tego z tą ulicą nie sposób zapomnieć! :lol: 3 latka siedzi w pamięci.

maryniasz
18-01-2013, 22:03
Przestancie pier.... farmazony i wstawcie do cholery w koncu ta ture... Ile można!!!?? nie chcecie grac to oddajcie ko.. zaraz będzie sranie ze sesja się zaczeła... jakby nikt sesji nigdy nie miał...

Sayeer
18-01-2013, 22:05
Domensłav chyba baloniki pompuje.

Andzia
18-01-2013, 22:09
No cóż dla mnie i Mefista będzie to pierwsza sesja więc się grubo się przejechałeś Maryniasz 8-) Domen mi 20min temu pisał szczegóły ze swojej tury więc zaczął już ją robić ale co jedno zacząć a co inne zrobić do końca.

Mefisto7
18-01-2013, 22:10
A usłyszałem nawet "300%" już. No no...
EDIT:
PS: O przepraszam. Ja już swoją pierwszą miałem rok temu. :P Ah ta: fizyka, chemia i grafika inżynierska. "Cudowne" wspomnienia.

maryniasz
18-01-2013, 22:30
poprostu zajebiaszczo... po tygodniu kuzwa czekania i walenia w ciula że już robi ze zaraz wstawi ze nie ten save... w końcu zaczął robić... W końcu!!

Andzia
18-01-2013, 23:01
Po co domenie ^^

Mefisto7
18-01-2013, 23:16
Przecie to kwintesencja relacji międzyludzkich naszej społeczności!

Domen
18-01-2013, 23:26
Dobra już Wam ten spam podaruję. :P Po prostu za dużo rzeczy na S - sesja, spam, spóźnialstwo... :mrgreen:

Domen
19-01-2013, 10:56
ciekawe kiedy i jak tą kampanie zakończymy, bo gramy na siłę widzę

Po prostu miałem bitwę morską do wczytania, a że nie grzebię w plikach modyfikując statystyki jednostek w przeciwieństwie do Ciebie, to sporo się musiałem nawczytywać. Ostatecznie udało się doprowadzić do "Umiarkowanej Porażki" i zatopienia Danii 8 okrętów, co zresztą mi wystarcza.

PS: W jaki sposób pokonałeś armię wenecką Jacobo (oprócz zwiększenia ataku milicji muzułmańskiej do 100 i obrony do 200) :?:

Ale teraz na poważnie - jeśli dobrze zrozumiałem Avasila, to nie miałeś czym pokonać tej armii... Więc wyjaśnienia będą bardzo mile widziane.


Ja nic nie oczekuje od koalicjantów, po prostu z pewnych względów, nie miałbym satysfakcji po upadku Kijowa walczyć na froncie wschodnim, bo byłaby to walka wielce nierówna i nie chodzi tutaj o układ sił. Zorientujesz się pewnie kiedyś.

Wiem z jakich względów - próbowałeś "dla zabawy" odgadnąć hasło Danii i udało Ci się. Zachowanie karygodne IMHO. Powiedziałeś o tym Danii (normalnie przebłysk uczciwości w oceanie oszustwa) i wymieniliście się hasłami. Dania ma turę zaraz po Egipcie, więc musicie zostać "przyjaciółmi" do końca KO.

Skąd wiem :?: Maryniasz mi się wygadał na GG, Mefisto też nie zaprzeczył. IMHO na Czarną Listę za takie celowe zgadywanie haseł można trafić...

I jak tu wierzyć, że nie grzebiesz w statystykach jednostek, skoro nawet odgadujesz ludziom hasła (ciekawe ile czasu to musiało zająć...).

Jakim cudem z każdą turą idziesz w górę w rankingu finansów mimo, że z Kijowem roznieśliśmy Ci zarazę w połowie miast (w Konstantynopolu np. masz z powodu zarazy dochód 500), to też nie wiem - i chyba nie chcę wiedzieć, bo też mam pewne "paranoiczne" (a może jednak nie) podejrzenia co do tego...

I jeszcze zastanawia mnie, dlaczego nikt nie chce zostać w tej KO MG - a ich wymówką jest zawsze "bo gra tutaj Sayeer". Też ciekawe...

=========================================

Jeśli przypadkiem się pomyliłem w swoich oskarżeniach, to przepraszam najmocniej. Ale cofać słów nie będę, bo takie wrażenie odniosłem.

A za odgadywanie haseł wrogiej frakcji moje słowa stanowczej dezaprobaty tak czy siak Ci się należą.

A teraz pozwól, że wracam do dmuchania baloników...

maryniasz
19-01-2013, 11:08
Domen... co do hasła... tak zna. Nie raz z biegu wpisałem też haslo kolejnego gracza. Akurat U Meffa dla smiechu trafil, zachowal sie o tyle w porzadku, ze sie przyznal a nie prowadzil jakas dziwna gierke i odrazu nas o tym poinbformowal proponujac zażegnanie konfliktu, ja w tym problemu nie widze. Nie wiem czemu tylko piszesz o grzebaniu w plikach. Odkad gramy na dodatkach od Joopa nie mozna juz grzebac w plikach.

Swoja droga podziwiam cie ze chce ci sie bawic w takie klikanie do usranej smierci. Ja akurat w takie rzeczy sie nie bawie.

Domen
19-01-2013, 11:11
Nie raz z biegu wpisałem też haslo kolejnego gracza.

Ta i za pierwszym razem zgadłeś... W bajki nie wierzę.


Odkad gramy na dodatkach od Joopa nie mozna juz grzebac w plikach.

Dokładnie. A w tej WKO gramy bez dodatków Joopa. Te dodatki zostały wprowadzone dopiero od WKO 31 albo nawet WKO 32.

Jak wczytujesz turę, na ekranie wpisywania haseł masz: "Allow Validation Failures: Yes" - natomiast np. w WKO 33 zamiast "Yes" masz "No".


Swoja droga podziwiam cie ze chce ci sie bawic w takie klikanie do usranej smierci.

Nie chce mi się - dlatego najpierw zrobiłem tury w innych KO, a dopiero potem dokończyłem WKO 30.

Przedłużałem nie dlatego, że cały czas siedziałem nad turą i klikałem, tylko dlatego że nie chciało mi się za to zabrać...

W sumie może 1 - 1,5 h poświęciłem na klikanie tej bitwy (przez kilka dni). Gdybym był bardziej uparty, to może udałoby się wygrać (stosunek był 3:7).


zachowal sie o tyle w porzadku, ze sie przyznal a nie prowadzil jakas dziwna gierke i odrazu nas o tym poinbformowal proponujac zażegnanie konfliktu, ja w tym problemu nie widze.

Ja też nie bo Dania nawet nie graniczy z Egiptem - więc spokojnie HRE mogłoby walczyć z Egiptem, ze wsparciem finansowym Danii. Niestety wymieniliście się od razu hasłami HRE, Danii i Egiptu. Gdyby tylko Egipt znał hasło samej Danii, problemu by nie było.

Ale skoro wszyscy trzej znacie wszystkie trzy hasła, to już faktycznie nie ma odwrotu i musicie być sojusznikami.

A całkiem możliwe, że w ogóle Sayeer wkręcał kiedy napisał, że zgadł hasło Danii - daliście się nabrać i poszliście na propozycję "unii wieczystej".

Avasil
19-01-2013, 11:16
Proponuję przestać się sprzeczać o drobnostki i po prostu czerpać przyjemność z gry! ;)

Domen
19-01-2013, 11:20
Avasil mądrze prawi. Nie będę już wnikał w to, czy ktoś grzebie w plikach czy nie. Ale swoje "paranoiczne" podejrzenia opisałem.

Jeśli Sayeer nie gra uczciwie, to będzie go sumienie gryzło, że wygrał tą KO grając nieczysto. A jeśli gra uczciwie to podziwiam jego skill. Tyle.

Marat
19-01-2013, 11:23
Ale mega offtop...
Uprzedzam na wstępie, że wszystkie chamskie odzywki, kłótnie, bluzgi będą karane ostrzeżeniami.


W sumie może 1 - 1,5 h poświęciłem na klikanie tej bitwy (przez kilka dni). Gdybym był bardziej uparty, to może udałoby się wygrać (stosunek był 3:7)

Chryste panie... i weź tu normalnie graj. Ja tam nawet przy 1:1 nie wczytuje więcej niż 20 minut...

Domen
19-01-2013, 11:25
Jeszcze jedna osoba mi pomagała wczytywać (więc podany wyżej czas podziel przez dwa).

Przy 1:1 to bitwę morską po maks 3 wczytaniach wygrywa się... :roll: Musisz mieć długie hasło, jeśli zajmuje to 20 minut. :mrgreen:


Ale mega offtop...

Od początku strony 48. :P Miałem już zgłaszać Joopiterowi, ale mnie przebłagali (zresztą fajną galerię zdjęć założyli, to niech zostanie :mrgreen:).


i weź tu normalnie graj.

Proszę - da się: ;)

viewforum.php?f=495 (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=495)

viewtopic.php?f=495&t=11746 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=495&t=11746)

Sayeer
19-01-2013, 12:04
Hasło do Danii rozpracowywałem dwa lata, nie mogłem sobie z nim poradzić, dopiero dzięki Enigmie, którą dostałem od Anglików w końcu udało mi się je rozszyfrować.


Niestety wymieniliście się od razu hasłami HRE, Danii i Egiptu. Gdyby tylko Egipt znał hasło samej Danii, problemu by nie było. Ale skoro wszyscy trzej znacie wszystkie trzy hasła, to już faktycznie nie ma odwrotu i musicie być sojusznikami.

Hasłami się nie wymienialiśmy.

Nie pamiętam dokładnie przebiegu bitwy z generałem Jacobo, ich było ok. 1600 nas 3 odnieśliśmy niewielkie zwycięstwo, jeden z naszych został nawet ranny

save bezpośrednio przed bitwą, stosunek sił 1-1

http://speedy.sh/EmnUA/Szybki-zapis.sav

Avasil
19-01-2013, 12:28
Ale Domenowi się pomyliło, myślał że Jacobo to ten pod Adrianopolem, tylko o tym ataku mu opowiadałem ;)
Z Jacobo nie ma co się dziwić, to było może pół flagi.

Domen
19-01-2013, 23:01
Dokładnie. Byłem zapewniany, że nie da się odbić tego Adrianopola (o żadnej drugiej bitwie nie słyszałem :P).

Mefisto7
20-01-2013, 00:51
Dobra panowie. Idę spać, a następny dzień to wkuwanie konstytucji i ustaw. Przepraszam i zrobię w poniedziałek po południu/wieczorem. Na 100% ;)

Domen
22-01-2013, 07:59
http://speedy.sh/aMXnR/wk30tura36.sav
Aragonia

To jest sejw do tury Niemca...

Mefisto7
22-01-2013, 13:03
http://speedy.sh/UWasd/wko30t36.sav

Nie wiem... Nie moja wina, że system spieprzony - bo na "wko30t36" zapisałem właśnie panel Aragonii. Nawet Auto-zapis to mówi.
Apeluję o samodzielną pracę. Póki co: Na Rusi walczyłem z Domenem, na Węgrzech z Domenem, obok Francji i w Niemczech z Domenem. Wszędzie jeden gracz. :P Trochę to przesada. Mam ogląd, jak gra samodzielnie np: Gruha w mko25 i nie jest tam tak różowo, jak tutaj (bez urazy)...


Chciałem też skomentować poprzedni potok:
Nie wiem, skąd Ty wziąłeś bajeczkę, jako byśmy mieli wymieniać z Sayerem hasła. Takie coś to może mój 85 latni dziadek z Alzheimerem i demencją gadać, a nie Ty. Paranoja. Poza tym - nie przyszło Ci do głowy, że może chcemy z Panem Sayerem mieć sojusz? Tobie się jakoś dziwnie wydaje, że każdy automatycznie ma pragnienie pogrążyć egipskie imperium i tylko szachrajstwem można nas zmusić do współdziałania z nim... Otóż mylisz się. ( A co za znaczenie ma to, że z Egiptem nie graniczę, to już mega tajemnica. :? )

Domen
22-01-2013, 14:27
Po co znowu ten histeryczny słowotok zamiast podziękować, że sprawdziłem sejwa i zgodnie z dobrymi manierami przeprosić za pomyłkę :?:

A skąd wziąłeś bajeczkę, że robię tury za Aragonię albo, że robiłem tury za Kijów, z wyjątkiem tych, które robiłem jawnie w zastępstwie :?:



Nie wiem... Nie moja wina, że system spieprzony - bo na "wko30t36" zapisałem właśnie panel Aragonii.


Po prostu zamiast nadpisywać sejw zrób nowy i wpisz na koniec przykładowo "t36Arg" (skrót od Aragonia). Wtedy nigdy się nie pomyli.


Chciałem też skomentować poprzedni potok:
Nie wiem, skąd Ty wziąłeś bajeczkę, jako byśmy mieli wymieniać z Sayerem hasła... [blablabla]

Przecież już wcześniej pisałem, że od Maryniasza wiem z rozmowy na GG. Mam wklejać :?: Stąd:

[spoiler:1kz0gev8]
Maryniasz
2012-12-22 13:55:24
robie mko

12947420
2012-12-22 14:23:11
hej a moze jednak w WKO 30 skonczymy wojne i wszyscy na Egipt pojdziemy??

12947420
2012-12-22 14:23:18
kiedys o tym byly rozmowy ale nie wyszlo

Maryniasz
2012-12-22 14:41:38
teraz juz nie bede mogl
2012-12-22 14:41:48
egipt zna nasze hasla a my jego
2012-12-22 14:41:57
wiec byloby to niewporzadku w obec niego

12947420
2012-12-22 14:44:11
sejwy na PW moge mu wysylac
2012-12-22 14:44:19
w ogole niepotrzebnie sie wymienialiscie haslami

Maryniasz
2012-12-22 14:44:31
haslo meffa zgadl:D
2012-12-22 14:44:37
wpisywal dla jaj i zgadl
2012-12-22 14:44:45
dlatego dal nam swoje zeby bylo fair

12947420
2012-12-22 14:44:58
lol

Maryniasz
2012-12-22 14:45:04
nom
2012-12-22 14:45:10
nie wiem kurwa jakim cudem to zrobil

12947420
2012-12-22 15:05:17
jak Sayeer pisal ze nie bedzie mial przyjemnosci z dalszej walki na froncie wschodnim to wlasnie o to mu chodzilo ??
2012-12-22 15:05:28
ale przeciez mozecie sobie haslo do Danii czy do HRE wysylac na PW
2012-12-22 15:05:48
tylko ze ja mam ture przed Sayeerem wiec niby moglbym wam wysylac sejwa do jego tury gdybysmy razem walczyli z nim
2012-12-22 15:05:52
no ale bez jaj nie jestem taki
2012-12-22 15:06:38
hmmm
2012-12-22 15:06:43
ale Dania ma ture zaraz po Egipcie chyba
2012-12-22 15:08:06
lol
2012-12-22 15:08:09
no to faktycznie...[/spoiler:1kz0gev8]
My też dyskutowaliśmy na GG i kiedy o tej wymianie haseł wspomniałem, nie zaprzeczyłeś. Nie udawaj teraz Greka.

================================================== ======

A z tymi wymianami Kolonii i Norymbergi to nas chyba olali w Kolegium. Ale jeśli nie pojawi się w Kolonii żaden oddział to nie mam nic przeciwko. Tylko pytanie, czy jesteś pewien, że tam na pewno nie ma koszar :?: Bo ja z tego co pamiętam nie burzyłem tam koszar przed wycofaniem się z miasta.

Mefisto7
22-01-2013, 15:27
Się nie pomyliłem, a więc nie mam za co przepraszać.

Oto piękny przykład sofizmatycznego odwracania kota ogonem. Idealnie wskazuję, że głównie chodzi mi o Węgry. Ponadto gdzie masz jakieś wyszczególnienie w sprawie Kijowa? Mówię, że po prostu do tej tury, w której zagra ACN, walczę tam z Tobą - w toku mojego wymieniania. Nie masz też podanej Aragonii w moim poście. Najlepiej olać meritum i zawracać głowę fantazjami i szczegółami, jak tylko można, nie?

Ile Ci trzeba mówić, że nie wkleja się rozmów z GG? Ile? Nie pokazuj atrybutów kapusia, bo chwały Ci one nie przyniosą.

No to Maryniasza chyba pogięło albo był pijany. Raz, że nie wiem po co Ci o tym gada, dwa - że nie znamy hasła Egiptu, a Egipt nie zna hasła HRE. Chyba, że o czymś nie wiem. Nie wciskaj mi też bzdur, że nie zaprzeczałem "wymianie haseł". Jak już - to nie zaprzeczałem temu, że Sayer zna moje. I to "Jak już", bo zaprzeczałem. Pytałeś się bezpośrednio: "Czy zna moje hasło" i czytałeś odpowiedź, że: "Nie, nie o to chodzi, nie pytaj". Mniej wyobraźni, więcej faktów proszę.

Kto olał? Ja tam widzę wyraźną odpowiedź Marata, że to formalność i nie ma o co pytać.
Nie ma koszar. Mur, droga, farmy - tyle zostało z tego miasta.

Domen
22-01-2013, 16:21
[spoiler:1ps81kmg]

Mówię, że po prostu do tej tury, w której zagra ACN

Apropos - ACN nie przejmie tego Kijowa, bo zgodził się zostać naszym MG. Kijów dociągnę do końca (dużo żywota raczej mu nie zostało), chyba że Mnil zechce wrócić na stanowisko. Ale Mnil obecnie przejął Węgry od GRUHY z tego co mi pisał na GG, więc raczej wątpliwe żeby chciał grać dodatkowo Kijowem.

Co do MG to pytałem też jakiś czas temu Zachara, Joopitera i Matiska czy objęliby tę zaszczytną funkcję, ale nikt nie chciał nim zostać.



Kto olał? Ja tam widzę wyraźną odpowiedź Marata, że to formalność i nie ma o co pytać.


To widocznie nie widziałeś jego nowszej wypowiedzi z godziny 15:11 dzisiaj, pisanej już w imieniu całego Kolegium a nie tylko swoim.



Się nie pomyliłem, a więc nie mam za co przepraszać.


System zapisywania stanu gry działa z tego co wiem bez zarzutu, pamięć ludzka niekoniecznie. Obstawiam jednak pomyłkę.


Ile Ci trzeba mówić, że nie wkleja się rozmów z GG? Ile? Nie pokazuj atrybutów kapusia, bo chwały Ci one nie przyniosą.

Jeśli rozmówca pokazuje atrybuty hipokryty - jak w tym przypadku -, to takie działanie jest usprawiedliwione. Pisałem wcześniej, skąd mam te informacje. Mało tego, na GG też o tym rozmawialiśmy. Mimo to, uciekasz się do kłamstwa o swojej rzekomej niewiedzy, prowokując mnie do przytoczenia dowodów.



przykład sofizmatycznego odwracania kota ogonem.


A nie czasem wykrętnego wykręcania?

Powtarzasz dwa razy to samo, nadużywając terminu sofizmat i to akurat w najmniej charakterystycznym a najbardziej potocznym z jego znaczeń. Równie dobrze ja bym mógł nazwać Twoje wywody sofizmatami, ale w znaczeniu prób dowodzenia swoich racji bez względu na prawdziwość użytej argumentacji.



No to Maryniasza chyba pogięło albo był pijany.


Powinieneś użyć "lub" zamiast "albo", bo to nie jest alternatywa rozłączna (przecież mogły zajść obie okoliczności).


I to "Jak już", bo zaprzeczałem.

Znowu poprzez sofizmat prowokujesz mnie do przeglądania archiwum i wklejenia fragmentu rozmowy :?:[/spoiler:1ps81kmg]

PlanB
22-01-2013, 19:11
Chyba że ktoś ma coś przeciwko żebym został MG? Wtedy będę grał tym Kijowem.

Mefisto7
22-01-2013, 19:40
[spoiler:2cygmd7o]1) Skoro "to tylko formalność" to kwestia jest jasna i nie ma o czym gadać.

2) To źle obstawiasz. ProNoob dopiero co przyznawał, że też miał tak. To nie pierwszyzna dla nikogo, że czasem coś odwala.

3) Ty jesteś nienormalny, ja jebię! Wklej mi na gg cokolwiek, gdzie stwierdzam, iż wiem o jakiejkolwiek wymianie haseł między nami, to się pośmieję. Kurna! To, że Maryniasz takie coś Ci napisał, nie oznacza automatycznie prawdy. Nie miej się za omnibusa jakiegoś i nie obrażaj mnie oskarżeniami o kłamstwo, bo to się źle skończy.
Proszę bardzo: Na gg pokaż mi też, że nie pisałem odpowiedzi w stylu: "Nie, nie o to chodzi, nie pytaj".

4) Dopiero drugi raz użyłem. Będę używał, bo pasuje. To ja miałem sofizmaty na prawie, Ty nie - jak sam przyznawałeś - więc nie wciskaj mi tu takich kawałków.
Gdzie moja argumentacja jest nieprawdziwa? - wskaż. Na razie rzucasz tylko taką papką bez żadnej wartości.

5) Zabawne. Jak nic - zabawne...

6) Już było powyżej. To nie jest sofizmat, mądralo.[/spoiler:2cygmd7o]
Nie no ACN. Jak chcesz być MG - to bądź MG. Też bardzo potrzebny. ;) Niemniej chciałbym widzieć jakiegoś gracza na pozycji Kijowa.

Marat
22-01-2013, 19:53
Wydzielam offtopic z tematu kolejki.