PDA

Zobacz pełną wersję : PRO DEO ET REGE 1.0



X71
29-08-2009, 00:40
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=146782

Napoleon7
13-05-2010, 17:33
Bardzo przyzwoity mod. Ilość prowincji zwiększona do maksimum, brak Ameryki (co dla mnie jest zaletą), dość historyczne jednostki, nieco lepsza inteligencja komputera podczas bitew (choć bez szaleństw). Dla mnie to jeden z lepszych modów, choć ma też wady - Europa wschodnia (w tym Polska) została potraktowana "po macoszemu", część jednostek też pozostawia wiele do życzenia (ale ta uwaga dotyczy głównie jednostek przejętych z oryginału).
No i jeszcze jedna wielka zaleta. Nie wiem jak to jest w innych modach, ale w tym pliki ze statystykami są dostępne bez dodatkowych starań, co więcej zaś, można bez trudu zwiększyć liczebność jednostek do 240 ludzi na oddział!

Mod zapisuje się w osobnym folderze (można grac w wersje podstawową) i ma osobną ikonkę na pulpicie. Uwaga - ładowanie zajmuje trochę czasu, także pierwsze uruchomienie (może się zdawać, że mod się zawiesił). Po prostu trzeba poczekać. Przygotowywana jest wersja 2, ale coś mi się zdaję, że twórcy sobie darowali. Wersja 1A jest jednak wystarczająco dobra - polecam.

Ituriel32
21-05-2010, 20:03
Mod ma jedną wadę według mnie:
Buntowanie się generałów.
Grając Egiptem zbuntowały mi się 3 pełne flagi w ciągu 10 tur.
Grając Norwegią zbuntowała mi się armia dowodzona przez następce frakcji
(Norwegia ma na starcie tylko króla Olafa i jego syna księcia Haakona).

Armią w polu może dowodzić tylko król.