PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie do shogun 2 tw



manioleks222
28-01-2013, 22:42
Cześć, jak wynika z tematu poszukuje spolszczenia do shogun 2 tw poniweaz wujek podarowal mi spozniony prezent bożo narodzeniowy (mieszka w anglii)

Amrod
28-01-2013, 22:56
W Steam kliknij na grę, Właściwości, Język, wybierz Polski.

manioleks222
28-01-2013, 23:01
wlasnie to mi nie dziala ciagle mam angielski

Amrod
28-01-2013, 23:02
Poczekaj, aż Steam przetrybi zmianę, ewentualnie potem zrestartuj Steam i zostaw na chwilę. Powinno zacząć ściągać coś około 500 MB.

manioleks222
28-01-2013, 23:03
ja juz tak sie męcze z tydzien i nic sie nie dzieje, chuba z 3 razy przeinstalowywalem


no trudno to juz bede musial sie przemeczyc i grac po angilesku

Memnon[pl]
29-01-2013, 18:18
ja juz tak sie męcze z tydzien i nic sie nie dzieje, chuba z 3 razy przeinstalowywalem


no trudno to juz bede musial sie przemeczyc i grac po angilesku
Ja mieszkam w Anglii.Tutaj kupilem Shoguna II i gre mam po polsku bez najmniejszych problemow.Sprawdz jak masz ustawiony jezyk Steam,pozniej sprawdz jak masz ustawiony jezyk Shoguna.Zwroc uwage przy instalacji w jakim jezyku instalujesz-jezeli gra z Anglii to bedzie ustawione na angielski(chociaz to nie powinno robic problemu,poniewaz jezyk mozna latwo zmienic w ustawieniach-wtedy steam pobierze automatycznie spolszczenie-tak jak to napisal moj przdmowca).Zobacz rowniez czy aby nie masz na Steam zablokowanej/wylaczonej mozliwosci pobierania aktualizacjii....