PDA

Zobacz pełną wersję : Masoneria, Illuminati i NWO - o co kaman?



Rotnis
02-02-2013, 17:05
Dziwię się że nie ma takiego tematu, bo wiem że sporo ludzi o tym słyszało. Każdy chyba wie o organizacji, która ma jakieś swoje "zebrania" i tam robią jakieś tajemnicze rzeczy. Artykuł na wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wolnomularstwo
No dobra, co tam, mogą sobie robić co chcą. Ale pewien człowiek (imienia nie pamiętam), były mason, wyjawił że ci ludzie w tych swoich "lożach" potajemnie czczą szatana.
Drugą grupą, niekiedy utożsamianą z Masonerią, są Iluminaci (ang. Illuminati). Historycznie istniejący Iluminaci działali w Bawarii, mieli na celu obalanie europejskich monarchii na rzecz republik oraz powtrzymywanie działalności jezuitów. Ich założycielem był Adam Weishaupt. Niektórzy uważali go za entuzjastę, inni za wcielonego diabła. Iluminaci Bawarscy nie mieli specjalnie złych intencji, mieli swoje poglądy itd itp. jednak w 1785 roku zostali zlikwidowani przez króla Bawarii. Od tamtej pory nic o nich nie wiadomo, ALE oni działali publicznie! Mogli po prostu zacząć działać w ukryciu, i to do dzisiaj. Lecz dzisiejsi iluminaci różnią się od tych bawarskich. Dążą do narzucania ludziom swojej woli, czczenia SZATANA i stworzenia Nowego Porządku Świata (ang. New World Order, NWO), który ma stworzyć ogólnoświatowy rząd. Również każdy (prawie) piosenkarz ma kontakty z Iluminatami, gdyż nie mają swojej woli i są kontrolowani przez szatana. Tak, wśród nich Rihanna, Nicki Minaj, a nawet Justin Bieber. Są jednak niektórzy, którym udało się odzyskać wolną wolę, jednak tego pożałowali. Mowa o Michaelu Jacksonie oraz Tupacu. W ich ostatnich piosenkach (przynajmniej u Tupaca, u MJ nie sprawdzałem), gdy się je odwróci, są ukryte wiadomości. Zostali oni zamordowani przez Iluminatów, gdyż odzyskali zdrowy rozsądek. Ostatnio również zrobił to Eminem.
Nie każdy zna prawdziwe znaczenie jego hitu "Not Afraid" Posłużę się tylko refrenem:
"Im not afraid, to take a stand, everybody, come take my hand, we'll walk this road together, through the storm, whatever weather, cold or warm, just let me know that, you're not alone, holla if you feel like you've been down the same road"
Tłumaczenie:
"Nie boję się przeciwstawić, wszyscy weźcie mą rękę, pójdziemy tą drogą razem, przez burzę, i nie ważne jaka będzie pogoda, zimna czy ciepła, (nie jestem pewny tłumaczenia tego fragmentu --> tylko daj mi znać, nie jesteś sam (tu też --> hola jeśli czujesz się jakbyś szedł tą samą drogą"
Eminem chce tu powiedzieć że nie boi się przeciwstawić Iluminatom i szatanowi, i że chce pomóc ludziom na Ziemi. "Burza" to chyba szatan, a fragment o pogodzie mówi że nie ważne co się stanie, jesteśmy wolnymi ludźmi. Teraz tylko czekać, aż i on zostanie zabity przez Iluminatów.
A co wy o tym myślicie? (nie wiem, czy taki temat długo "postoi" :) )

fenr1r
02-02-2013, 17:18
No dobra, co tam, mogą sobie robić co chcą. Ale pewien człowiek (imienia nie pamiętam), były mason, wyjawił że ci ludzie w tych swoich "lożach" potajemnie czczą szatana.

To jeszcze nic, ja słyszałem, że jedzą koty i zabijają niemowlęta..., a może to było odwrotnie? Jedzą niemowlęta i zabijają koty. Poważnie

kuroi
02-02-2013, 17:20
Po co pytasz? Przecież nie mamy własnej woli, Illuminati JUŻ TERAZ rządzi światem, więc muszę zdementować Twoje plotki i cię zbluzgać. Mówisz głupoty i jesteś moherem wierzącym tylko w Ojca Dyrektora. Powinieneś oglądać TVN, tylko tam nasi praworządni władcy nadają prawdziwe informacje.


A tak na serio... Ten temat przekracza granicę głupoty...

K A M 2150
02-02-2013, 17:42
Polecam odstawić zioło, nie każdemu służy, temat zamykam.