PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to są jakieś jajca panowie?



KLAssurbanipal
11-10-2009, 13:54
Kupiłem laptopa. Zainstalowałem Empire. Ściągnęło mi patcha, który zepsuł mi menu dodając wstawki z Indianami z zapowiadanego dodatku - po co mi oni w menu jak nimi nie gram? CA już przesadza z promocją swoich dodatków, jednostek płatnych itp.
Ale nie w tym rzecz. Ja się pytam gdzie jest k**** skrót do gry? Mogę wchodzić w nią jedynie przez steamu. Co jak net mi przestanie działac i będę chciał uruchmic grę ze skrótu.
Do CA nic nie mam ale z chęcią bym im nabluzgał w twarz widząc na ulicy. może nawet nie powstrzymałbym się od oplucia. Jak ja tu mam teraz modowac się pytam?

Pop517
11-10-2009, 13:57
nie żebym sie przemondrzał :? ale steama zawsze musisz mieć odpalonego(jeśli niema neta to offline) a żeby mieć skrót na pulpicie klikasz prawym przyciskiem pyszy na ikonke empire (na steamie)i klikasz linijke utwórz skrót na pulpicie ;) a jak niebędzie to znajdź plik empire.exe i utwórz poprostu skrót...
Ps przynajmniej ci empire działa

Marquess Alec Fortescue
11-10-2009, 14:21
Steam jest jedynie potrzebny do aktywacji gier. Jeśli nie masz w danym momencie połączenia z internetem, jest możliwość uruchamiania gier na Steamie w trybie offline. Co do menu w ETW... Mnie też denerwują Indianie, zdecydowanie wolałem stary motyw...

KLAssurbanipal
11-10-2009, 14:31
Dzięki :)
No działa na szczęście. Z tego się bardzo cieszę. Kupiłem laptopa w piątek. I dopiero dziś udało mi się uruchomić grę - najpierw długa instalacja, która się przerywała, potem syzyfowe automatyczne ściąganie patcha, ale w końcu się udało. Miałem obawy że nie pójdzie bo mam kartę graficzną ATI Radeon HD3200.
Denerwują mnie ci indianie z trailera w menu, co ma piernik do wiatraka. To tak jakby w menu Rome w tle było intro Barbarian Invasion. Wszędzie jest widoczny ten nowy marketing CA. Dosłownie wszedzie.

Marquess Alec Fortescue
11-10-2009, 14:43
Porada - chcesz instalować gry szybciej na Steamie? Instaluj z DVD. Wtedy wszystko się szybko kopiuje z płyty (potem patchowanie, co już nie jest takie długotrwałe). Elementy gry nie muszą się ściągać z netu, skoro kopiowane są z płyty.

Zaiste, Indianom mówimy NIE!

Lagger
11-10-2009, 14:47
Jak kupisz Warpath to indianie znikną z tłą :D A to cwaniaki, "Będą kupować nasz DLC, żeby pozbyć się tych wkurzających indian :twisted: "

Marquess Alec Fortescue
11-10-2009, 14:48
Nie znikają... Oj, nic takiego nie pisałem. Kupiłem Warpath i wciąż mam to okropne menu.

Aerogryf
11-10-2009, 15:03
U mnie też Indianie nie zniknęli w tel, mimo, ze mam zakupioną wojenną ścieżkę... :(

Vickson
11-10-2009, 15:17
Wszystko by było ok, gdyby nie to, że ja nie mogłem odpalić Empire bez połączenia z netem :roll: ...

Scooter
11-10-2009, 15:44
Jesli chodzi o Radeona HD3200 to jest to b.słaba karta ,można ja porównac z GF8400GS ale Empire odpalisz bez problemów przypuszczam że na low/medium.Pozdr

pretorian
12-10-2009, 07:35
Pieklicie się z tym menu... a mi to zwisa co będzie w tle, gdyż ważne żeby gierka działała. Pomimo tylu historii z patchami w końcu można w miarę normalnie grać, więc nie widzę tu większego problemu. Teraz się ciężko zastanawiam jednak czy warto wydawać pieniążki na warpath :?

stanley86
12-10-2009, 10:23
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=297813
I problem z menu znika.