PDA

Zobacz pełną wersję : Rydwany Easterlingów - ciekawostka



Lwie Serce
15-02-2013, 17:52
Witam.
Przeglądając sobie export_descr_unit zauważyłem jednostkę o nazwie desert cavalry, usunąłem im no_custom by móc ich mieć we własnych bitwach, ale cóż jednostka zawiera błąd jeśli chodzi o wygląd, a mianowicie są to dwa Saurony ale bez kolorów żadnych, podmieniłem więc modele tych Sauronów na łuczników Easterlingów, można teraz ich rekrutować grając Rhunem, nie wiem czy w kampanii można, pewnie dałoby radę pogrzebać w plikach by to zrobić ale ja tego nie wiem, w każdym razie założyłem ten temat jakby ktoś chciał mieć w bitwach nową jednostkę.
Oto te rydwany z podmienionymi teksturami dla woźnicy i łucznika.
http://img820.imageshack.us/img820/4161/0129qu.jpg
Nie ma niestety unit cardów ani nazwy, ale w bitwie myślę że i tak są miłym urozmaiceniem, może jeszcze ktoś by potrafił naprawić to że woźnica jest trochę w powietrzu nad rydwanem? W każdym razie warto chociażby zobaczyć jak te rydwany się spisują w bitwie, według mojej opinii świetnie, są bardzo potężne :D
Aby zamiast tych dziwnych Sauronów jako woźniców mieć łuczników Easterlingów albo kogokolwiek innego wystarczy wejść w export_descr_unit, znaleźć jednostkę desert cavalry, odnaleźć linijki armour_ug_levels oraz armour_ug_models, skasować je i podmienić na te z jakiejkolwiek innej jednostki.

I jeszcze pragnę się zwrócić do moderatora działu, mam nadzieję że ten temat nie będzie zaśmiecał zbytnio a nie napisałem w dyskusji ogólnej bo jest mnóstwo stron tematu, a tak każdy będzie mógł sobie wejść do tego tematu i zobaczyć co zrobić by zyskać dostęp do fajnej jednostki, a której rekrutować w bitwach nie można według założenia twórców moda :)
Pozdrawiam.