PDA

Zobacz pełną wersję : Pieniądze



DC285
19-02-2013, 16:31
A więc mam pytanie , czy mogę usunąć money_script (jeśli to ten co bierze kasę za każde dodatkowe miasto ? ) [a jeśli tak to jak go usunąć ?] grając już w kampanię ?
Tzn . czy będę musiał od początku zaczynać bo tam money_script będzie dalej działał ?
Jeszcze jedno , zawsze grałem na bardzo dużym poziomie i bitew i kampanii ale czy to ma sens tutaj ? Tzn czy da się wtedy wygrywać z AI ?
Jeśli się nie mylę to ktoś napisał że AI nie płaci 600 i 2000 odpowiednio za armie w polu i za oblężenie .
I pewnie nie płaci też za nowe prowincje ?
Bo jak tak to chyba ciężko pokonać takiego AI , czy komuś się to udało bez żadnych submodów ?

Z góry dziękuje za szybkie odpowiedzi gdyż mam ochotę zagrać w modyfikacje , bo wydaje się bardzo ciekawa , no ale nie wiem po prostu czy na bardzo dużym ma to sens albo wgl bez modyfikacji jeśli chodzi o finanse .

Araven
19-02-2013, 16:51
viewtopic.php?f=367&t=10068 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=367&t=10068) temat o zmianie i usuwaniu skryptów. Po jakiejkolwiek zmainei campaign.script należy usunąć plik map.rwm z danej kampanii, np. jak zmieniasz campaign script w Full, to usuwasz potem map.rwm z kampanii Full i zaczynasz nową kampanię. Domyślny poziom to Medium/Medium na początek Ci starczy.

DC285
19-02-2013, 21:19
Hmm , chodzi o to że uważasz że jestem początkujący dlatego medium/medium czy może jest aż taka różnica że powiedzmy tutejszy medium/medium jest jak najcięższe poziomy we wszystkich grach z serii total war (plus mod Third Age do Medka 2) ? A co do pieniędzy nadal się nie dowiedziałem czy na innych poziomach AI nie płaci za zdobywane prowincje i za armie w polu i w oblężeniu .

Araven
19-02-2013, 21:41
To nie jest prosty mod, na pocz ątku zwłaszcza. AI nigdy nie płaci za oblężenia i armie w polu, bez względu na poziom trudności.