PDA

Zobacz pełną wersję : Wieksza mapa w MOS'ie



dardawid232
26-02-2013, 17:36
Witam,zapewne jest taki temat ale szukałem i nie znalazłem.Chodzi o to że zainstalowałem większą mapę do MOS'a uaktywniam nowego Clenera klikam enter włączam MOS'a i po chwili mnie wywala wiecie co zrobić?
Byłbym wdzięczny za post jak naprawić ten błąd ale nie pogardzę postem jak odinstalować wielką mapę

Aztec
26-02-2013, 20:29
Niestety instalując różne modyfikację zwłaszcza metodą kopiuj wklej trzeba się liczyć z tym, że coś może nie działać :) Dlatego ZAWSZE należy tworzyć kopie zapasowe gry z modem, dla własnego bezpieczeństwa. Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba reinstalacja moda, lecz wstrzymaj się bo może ktoś będzie wiedział jak usunąć samą mapę :D

dardawid232
27-02-2013, 14:34
spróbowałem sam to naprawić a więc zrobiłem reinstalacje los mnie chyba nie lubi po reinstalacji mod dalej nie działał a więc coś zostało zmienione w Kingdoms usunąłem KIngdoms razem z Medievalem Medievala normalnie zainstalowałem ale KIngdoms no cóż komputer go nie widzi ale instalator tak pokazuje że mogę grać ale jak włączam to jest error a przy instalacji wyskakuje że jest zainstalowane.w panelu Sterowania szukałem ale tam Kingdoms też nie było

Aztec
27-02-2013, 17:23
Pewnie masz gdzieś pozostałości po starej gierce, jakieś save-y lub pliki gry,

Araven
28-02-2013, 08:50
Kingdoms z Medievalem usunąłeś przez dodaj/usuń prpgram z menu Windows czy ręcznie? Tu masz link viewtopic.php?f=367&t=11404 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=367&t=11404) do kilku programów. W tym Smart Defrag i Glary Utilities. Pobierz oba. Zainstaluj i uruchom. Glary Utilities czyści rejestr w Windows i kilka innych, Defrag robi defragmentację. Ich użycie powinno pomóc. Mapka rozszerzona działa, poza użyciem cleanera, ręcznie należało usunąc plik map.rwm z katalogu base moda.

Edit: Napisz jaki masz system. Wygląda, że nieprawidłowo czyli ręcznie usunąłes Kingdoms i medka i system je traktuje jako już zainstalowane. Dlatego jak napisałem użyj Glary Utilities albo CCleaner . Mam nadzieję, że to pomoże.

dardawid232
03-03-2013, 15:13
Medka usuwałem przez Instalatory a pózniej z programów usuwanie CClenerem rejestrów nie pomogło ale znalazłem sposób musiałem instalować i usuwać ręcznie wtedy komputer już nie pokazuje że mam Kingdomsa na razie wszystko jest dobrze przez kilka dni mnie nie będzie więc najwcześniej za tydzień napisze czy Thrid age działa