PDA

Zobacz pełną wersję : Jednostki Regionalne w SS 6.4



przemoxdlol
28-02-2013, 19:21
Witam,
Chciałbym się zapytać jaki skrypt odpowiada za rekrutację jednostek regionalnych lub innych frakcji na wczesnej kampanii jak i późniejszej np. grając polska rekrutuje jednostki litewskie na ich ziemiach, bo wiem że można bo widziałem na let's play'ach :) a ja osobiście nie mogę, a ze skryptów to mam: Savage AI czyli to zrównoważone, Disable Real Recruitment i Permament Watchtowers.
Proszę o szybką dopowiedz :D

Araven
01-03-2013, 13:03
To raczej powinno być w pliku export_descr_buildings. Sprawdź budynki od rekrutacji pod kątem jednostek litewskich.
Edit, sam sprawdziłem na SS 6.4 i submodzie battle for the Baltic w SS 6.4 powinno byc podobnie.
W garrsson_quarters w zamku są:
recruit_pool "Lithuanian Skirmishers" 0 0.13 1 0 requires factions { sweden, venice, scotland, england, france, portugal, spain, aragon, moors, milan, papal_states, sicily, hre, norway, denmark, poland, russia, cumans, kwarezm, turks, jerusalem, egypt, byzantium, hungary, kievan_rus, teutonic_order, mongols, slave, timurids, } and hidden_resource lithuania

Sa jeszcze lithuanian_axemen i może inne regionalne. Czyli są. Nie w żadnym skrypcie. Tylko musi to byc na Litwie, może być, że niektóre ruskie prowincje tez mają atrybut lithuania, jako pozostające pod wpływem Litwy. To co pogrubiłem wskazuje na warunki rekrutacji.