PDA

Zobacz pełną wersję : Shogun nie odpowiada



sanov
01-03-2013, 22:16
Cześć z Tej strony Sanov.

Niewiem czy w dobrym dziale pisze ale myślę że tak , więc 3 dni temu chciałem powrócić do mojej gry w Shoguna 2... Za pierwszym razem zaisntalowałem gre z plyty , póżniej falla, później aktualke , instalacja przebiegla pomyślnie , lecz gdy chciałem zagrać wyskakiwał błąd http://s017.radikal.ru/i430/1208/f1/fc0cf5c52b0b.jpg to nie moje zdjęcie ale dokładnie takie samo więc odinstalowałem Tylko że tym razem gre ściagłem całkowicie , i to samo ,od instalowałem zainstalowalem 3 raz i też to samo na poczatku ale zrestartowalęm steama i gra odpaliła , ale oczywiście chciałem zagrać bitwe mp i podczas bitwy oraz kampani , gra się zwiesza , wyskakuje na pulpicie że program przestał działać i się wyłacza-.-, więc pomyślałem że całkowita reinstalacja Steam pomoże więc i tak zrobiłem , dzisiaj na początku wyskoczył mi ten błąd przy właczaniu , ale ustąpił również po restarcie Steama, ale Gra dalej się zwiesza podczas kampani i bitwy także jeste bezużyteczna , w Menu działa płynnie , Wszystkie detale na ultra zmieniałem i nic, też nie pomogła co chwila Gra się ścina "Program przestał Działać" i Pulpit to jest tak już irytujące że masakra ... Więc teraz mam pytanie czym to jest spowodowane napisałem ten 1 problem również ponieważ może mieć coś w tym wspólnego.. Prosze pomóźcie :) Jak zlikwidować problem

Z góry Sanovsky :)

parametry
karta graficzna Radeon Hd 6850 1gb GDDR5
Procesor amd Phenoem II x4 965 3,4
Ram 4gb
Windows 7 ultimate


temat do zamknięcia problem rozwiązany :)