PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusje Ogólne



Avasil
02-03-2013, 20:08
Jw.

Domen
02-03-2013, 21:18
Założenie tego tematu oznacza, że cofacie bana Mefistowi :?: :P

Avasil
24-09-2013, 07:51
Pytanie do zastanowienia: Gramy dalej kampanię, czy kończymy zabawę?
Z tego co widzę, większość(jeśli nie wszyscy) gracze już dawno stracili zapał o czym świadczy choćby tempo robienia tur(w czasie robi może 3 graczy...), a jeszcze niedawno brakowało dość sporo osób i ciągle robili sojusznicy.

Ja osobiście jestem skłonny grać dalej jeżeli odniosłem mylne wrażenie i wciąż jest wiele osób, którym na tym zależy :) Tylko żeby to nie wyglądało jak teraz...

Andzia
24-09-2013, 08:10
Avasil, bym najpierw wystosował zapytania w KO gdzie są największe braki wśród graczy, być może część z nich wtedy przerzuci się na KO z mniejszymi brakami.

maryniasz
24-09-2013, 12:31
Akurat dla mnie ta ko moze sie zakonczyc... tura dochodzi raz na 2 miesiace... jest sens...?

dla mnie - konczymy

1:0

Domen
24-09-2013, 12:32
No jeśli to ma dalej iść w takim tempie to jeszcze kilka lat minie zanim skończymy (sytuacja jest dosyć wyrównana).

Ale jeśli Sayeer (lub ktoś inny) uważa, że by to wygrał, to zagłosuję żeby dalej grać. Nie chcę komuś odbierać zwycięstwa.

Ale póki co to też jestem za zakończeniem (chyba, że ktoś będzie bardzo chciał grać dalej to zmienię zdanie).


tura dochodzi raz na 2 miesiace

Hehe, i kto to mówi :?: Twoja doszła 2 września a zrobileś 23 września... ;)

Sayeer
24-09-2013, 16:09
Z mojej strony, możemy zakończyć tą kampanię. Wydaję mi się, że przy tym wyrównanym poziomie, sytuacja poszczególnych frakcji w najbliższym czasie i tak nie uległaby większym zmianom.

Andzia
24-09-2013, 17:36
Jestem przeciwko, szczerze powiedziawszy, która KO ma taki stopień zaawansowania jak ta ;) ?

maryniasz
24-09-2013, 21:22
chyba zadna... zadna nie idzie tempem raz na dwa miesiace...

Mnil
26-09-2013, 10:30
martwa ko, za.

Andzia
26-09-2013, 11:28
Kurde, szkoda, już tak się cieszyłem że jesteśmy tak blisko zniszczenia Maryniasza ^^

Avasil
26-09-2013, 12:29
Myślę, że przy dobrych wiatrach zabranie mu ostatniej prowincji/członka rodziny potrwałoby z 10-15 tur, co jest liczone w latach dla tej kampanii... :P Dobrze jakby wypowiedział się jeszcze mefisto i można podjąć ostateczną decyzję.

Andzia
26-09-2013, 13:06
Avasil może zrób turę, może okaże się że nagle tura całkiem gładko będzie teraz szła ;) ?

Mefisto7
26-09-2013, 13:39
Ja jestem całkowicie przeciwko. Jak się tak kończy dalej te KO, to ich rozgrywanie zaczyna stanowić coraz mniej sensu. Albo się weźmiecie w garść, albo dajecie w zastępstwa. Ja chcę tę KO dokończyć, nieważne jak długo miałoby to jeszcze trwać i w jakim składzie. Za dużo zaangażowania w nią włożyłem, żeby mi przed nosem ktoś miał ją zamykać.

Andzia
26-09-2013, 14:02
Mefisto, bądź o 5 z rana we Wrocku (5 października) tam gdzie Polski bus przyjeżdża, masz piwo ode mnie :D

Mefisto7
26-09-2013, 14:06
Uhh, no szkoda że zapalenie tchawicy i gardła mam. :P

Andzia
26-09-2013, 14:09
wyzdrowiejesz w ciągu 10 dni :)

Mefisto7
26-09-2013, 14:31
To nie "jutro"? Było tak od raaaazu. :D

Avasil
26-09-2013, 22:36
Jeśli chodzi o nastawienie uczestników, to jest 5:2.


Ja jestem całkowicie przeciwko. Jak się tak kończy dalej te KO, to ich rozgrywanie zaczyna stanowić coraz mniej sensu. Albo się weźmiecie w garść, albo dajecie w zastępstwa.
Zajrzyj do tematu "Propozycja" w dziale głównym. Mamy mały kryzys. Ciężko uzupełniać braki w kampaniach, niemal wszystkie się wleczą, a np. w mojej sytuacji, to taka wko30, która idzie bardzo wolno, do tego od bardzo wielu tur moja nacja jest w koszmarnie nudnej sytuacji - przenosi sabotaż na zaangażowaniu również do innych KO. :/

Andzia
27-09-2013, 07:29
No cóż

z tury nr 43

Avasil - 4 dni
Maryniasz - 21 dni
Mefisto (Anglia) - 7 dni

Dalsze tury są upierdliwe do analizowania jako że część z nich idzie przez prywatne wiadomości..

tura 42

Avasil - 3 dni
Maryniasz - 4 dni
Domen (za kijów) - 5 dni

tura 41
Avasil - 5 dni
Maryniasz - 4 dni


Nie mówię że jestem święty lub że powyżej to wszyscy co zawinili bo np. z tego co Mefisto mówił to Sayeer jest punktualny więc z parę ostatnich opóźnień idzie także na jego konto. PROBLEMEM W TEJ KO nie są braki w ekipie LECZ BRAK DYSCYPLINY WŚRÓD OBECNYCH GRACZY

Jeśli chodzi o Anglię i Aragonię to spróbuję dzisiaj znaleźć chętnych co by przejęli te nacje, Domen dał ogłoszenie że szuka gracza na Maurów lecz zaznaczył że nadal będzie robił tury póki jakiś weteran się nie zgłosi po tą nację.

Jeśli chodzi o spóźnialstwo, to mamy opcję zgłaszania graczy na CL co wg. mnie do niczego dobrego się nie przyczyni, więc raczej musimy wymyślić co innego i nie chcę ani słowa słyszeć od Maryniasza że beeeee bo to dzięki jemu tura stała na 2/3 miesiąca. Tura nr.43 w ciągu 1 MIESIĄCA przeszła jedynie przez ręce 3 graczy !

Andzia
27-09-2013, 07:35
Po za tym jakie 5:2 ?

Maryniasz za 1:0
Domen za 2:0 ALE
Ale póki co to też jestem za zakończeniem (chyba, że ktoś będzie bardzo chciał grać dalej to zmienię zdanie). więc de facto w obecnej sytuacji 1:1
Sayeer za 2:1
Andzia przeciw 2:2
Mnil za 3:2
Mefisto przeciw 3:3
Avasil za 4:3

Avasil
27-09-2013, 08:08
Skoro Domen szuka zastępcy, to nie sądzę aby był tak zmotywowany grać dalej. Szczerze, to ja sam dawno bym oddał gdyby nie to, że nie chcę tą zmianą osobową zniszczyć rozgrywki i prawdopodobnie nie znalazłby się chętny.

Mefisto7
27-09-2013, 10:01
Tak dodam, że Anglią opóźniłem z ważnych powodów. Swoją Danią nie opóźniłem ni trochę.

I tak nie pozwolimy tej kampanii się zakończyć. Kryzys kiedyś przeminie, gracze się znajdą i będziemy grać dalej. A jak wam się nie chce to droga wolna. Nie wszyscy mają "nudną sytuację".

maryniasz
27-09-2013, 11:37
Meff napisales w propoyzcji co nie co do Destro i tutaj tzlko to potwierdziles. chcesz grac bo ci idzie. a mnie chuj strzela jak musze na ture czekac 2 miesiace i potem nawet nie wiem ci robilem albo o czym z toba pisalem. to jest glupota ciagnac na sile ta ko bo... FAJNIE...

Mefisto7
27-09-2013, 11:40
Tura szła 2 miesiące, bo sam opóźniłeś miesiąc. Mnie jakoś nie tyczy się ta zasada, bo w wko32 to ja mam dość przesrane, a grać chcę. Dziękuję. Przy tym galimatiasie,wojnie okopowej i inwazji na Brytanię w wko30 niespecjalnie można mówić o "mi idzie". Jest raczej neutralnie. Zresztą myślałem, że jak mi idzie to tobie też...

Avasil
14-10-2013, 23:00
Wydaje mi się, że jednak 5 : 2, bo na Domena tutaj jednak liczyć nie można. ;)

Mefisto7
15-10-2013, 15:13
No nie wydaje mnie się. Właściwie to Janker powinien mieć hasła. Zaraz mu powiem, żeby dał Andzi do Maurów dostęp i tyle. A do Domena zadzwonię.

Domen
16-10-2013, 22:30
Przepraszam za nieobecność, wyjaśniłem przyczyny w "Kolejce" subforum MKO 23 i jeszcze w "Kolejce 2" Rome KO 1.

Andzia i Avasil mają moje hasło, w sumie mogą zrobić w zastępstwie, ale jeśli znajdę czas to postaram się sam zrobić. Co do głosowania to przecież zarówno ze mną czy beze mnie i tak była większość za zamknięciem tej KO. Ale możemy kontynuować, tempo jest wolne lecz przynajmniej jest.

Może przyspieszy, kiedy gracze będą mieli więcej czasu.

Możemy "zamrozić" KO na jakiś czas, tak jak kiedyś z Krzyżakami 42 (a po "wznowieniu" kontynuowaliśmy aż do zwycięstwa jednej koalicji).

Andzia
17-10-2013, 07:20
W sumie zamrożenie tej KO nie byłby aż takim głupim pomysłem, jestem za

Profesor
30-10-2013, 10:07
"Dopiero co" przejąłem Anglię :( Ale skoro zamrożenie ma pomóc tej ko...

Domen
30-10-2013, 10:12
Chyba jednak odmrozimy, tak coś proponowali Mefisto i Andzia. Zrobię turę jutro lub dzisiaj.