PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusje Ogólne



Avasil
02-03-2013, 20:09
Jw.

Nihilus
02-03-2013, 20:51
To nowa komnata, w której się można kłócić? Umieścimy w tej placówce naszego najbardziej pyskatego, złośliwego i aroganckiego dyplomatę. Jego pierwszym krokiem było umieszczenie na drzwiach plakatu wyobrażającego cesarza Domena:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6b/Guerre_14-18-Humour-L%27ingordo%2C_trop_dur-1915.JPG

Strzeżcie się!

Ostrzwtlumie
02-03-2013, 20:52
Zaczęło się....

Domen
02-03-2013, 21:16
Ten obrazek nie ma nic wspólnego z rzeczywistością... Na obrazku, Cesarz pożera Arktykę - gdzie Arktyka, a gdzie Węgry... :mrgreen:

blackhand
02-03-2013, 23:17
Ten globus to jakiś koszmar - wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby były DWIE Wielkie Brytanie?! :o

Domen
10-03-2013, 15:07
Bułgaria niech wrzuci turę dla Papieża na forum.

seba225
13-03-2013, 16:16
Szybcie bo przeklikam , przypominam wysyłajcie hasła .

Domen
13-03-2013, 16:34
Po hasła napisz do Sayeera najlepiej - on powinien mieć wszystkie.

Avasil
13-03-2013, 19:33
A masz część haseł od Arrima, czy wszyscy mają na nowo wysłać?

Domen
17-03-2013, 16:45
Tura stoi 8 dni... Rób tę turę wreszcie :!: :!: :!: Albo MG niech kliknie klepsydrę.

Hasła Mnil nie chce przesłać do MG. Ostatnią turę Papieża robił sam, mimo że mieliśmy MG i było pisane 10 razy, żeby mu przesłał do zrobienia. Robi za Papieża tury, odrzuca propozycje wypłaty mi należnego odszkodowania, kto wie czy sam sobie (Bułgarii) nie przesyła kasy od Papieża, opóźnia tury całymi dniami.

Podobne cyrki odwala w MKO 26, gdzie tura przez niego stała dziesięć dni.

Co to ma do cholery być.

W międzyczasie mnie obraża na forum i pisze, że jestem frajer - co już zresztą zostało zgłoszone administracji i dostał już za to ostrzeżenie.

Frajerem - drogi kolego Mnilu - to ja bym był dopiero wtedy, gdybym ja w te wszystkie Twoje przekręty i wymówki uwierzył. :roll:

maryniasz
17-03-2013, 19:32
Jest problem.... Seba mi właśnie pisze ze Bułgaria dostaje propozycje od papy na 10 tys.... super...

seba225
17-03-2013, 19:36
Dokłądnie tak :), czekam na wytłumaczenie ;)

Mnil
17-03-2013, 19:46
haha, wrzucilem złą turę chyba, musialem po pijaku robić, bawic tą turę i taki pic odwalic, sorki ;/, nie bede tego akceptowal oczywiscie, zadnych mykow absolutnie nie robię, spokojnie.

seba225
17-03-2013, 19:51
http://img5.imageshack.us/img5/7278/oszustwo.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/5/oszustwo.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Mnil
17-03-2013, 19:59
hahah, trzeba skonczyc z piciem a zaczac sie uczyc na studiach;p

seba225
17-03-2013, 20:08
Trzeba skończyć zbezsensownym gadaniem i trzeba zacząć robić tury , masz 1,5 h do roboty.

maryniasz
17-03-2013, 20:08
Mnil kuzwa przez takie gowno mozna sobie pogrzebac calego "siebie" na tym forum... :/

Mnil
17-03-2013, 20:14
przez dzialalnosc niektorych odechciewa się już grać, ludzie odchodza od kampanii i ja to oleje zaraz i bedziecie sobie grali w 5ciu i 50 mlodych ktorzy robią 2 tury i porzucaja frakcje.

Good luck Have fun!

Domen
17-03-2013, 20:39
Jest problem.... Seba mi właśnie pisze ze Bułgaria dostaje propozycje od papy na 10 tys.... super...

No czyli tak jak myślałem, robiąc za Papę tury sam sobie kasę wysyłał pewnie...


przez dzialalnosc niektorych odechciewa się już grać

No pewnie :!: Nie dziwię się.

Jakbym jakie takie oszustwa i inne cyrki odwalał - i ktoś by to wykrył, albo miał tego dosyć - to też odechciałoby mi się grać...


Mnil kuzwa przez takie gowno mozna sobie pogrzebac calego "siebie" na tym forum... :/

I co - oszusta będziesz żałował :?:

Żeby chociaż odrobinę skruchy okazał i przeprosił i obiecał, że to się nie powtórzy. Ale gdzie tam...

Mnil
17-03-2013, 20:45
wytlumaczylem sie, nikt mnie nie prosil zebym wysylal tury dla papiestwa, wiec wrzucam i wrzucalem tury od razu dla anglii, nigdy nigdzie sobie kasy nie wyslalem, to nie ma z tym nic wspolnego, mialem chyba zly dzien...

Domen
17-03-2013, 20:54
Przecież jak na dłoni widać, że jest propozycja 10,000 od Papieża.

A wysłana musiała być w turze Papieża - czyli całą kolejkę temu. Ty robiłeś wtedy turę za Papieża (mimo, że prosiłem, żebyś dał MG - Arrimowi)...

Nihilus
17-03-2013, 21:03
Twoje wytłumaczenie Mnil absolutnie mnie nie przekonuje. Jeśli byś robił po pijaku to byś się na drugi dzień zreflektował i poprawił. Wyjaśnia to też Twoje zwlekanie z oddaniem hasła. Straciłeś moje zaufanie i niektórych pewnie też. Nadaje się to do sprawdzenia Twoich wcześniejszych tur.

Mnil
17-03-2013, 21:06
mam 20 kampanii, zapomnialem o 2 rzeczach ktory zaobowiazany bylem zrobić, na trzewo musialbym chyba upasc na glowe zeby taka akcję odwalic, już wiem jak to bylo:
viewtopic.php?f=3&t=7117 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=7117)

Nihilus
17-03-2013, 21:11
Ano tak. Właśnie dowiedziałem się że to nie od Ciebie doszło hasło do MG. Co grzebie Twoją reputację jeszcze głębiej.

Domen
17-03-2013, 21:12
Sayeer przesłał hasło do Bułgarii nowemu MG.


mam 20 kampanii

Chyba za dużo tych kampanii masz, biorąc pod uwagę jak czasami się zachowujesz...

Przy tylu KO, mają one chyba jakiś destrukcyjny wpływ na Ciebie... :roll:

Mnil
17-03-2013, 21:12
jakie haslo do mg? ;o

Domen
17-03-2013, 21:14
Sayeer wysłał nowemu MG hasło do Bułgarii - o to mi chodziło...

Mnil
17-03-2013, 21:18
haha, no tak, ukrywalem haslo do tak poteznego panstwa jak bulgaria 3 od konca...

a to stary mg nie mogl przekazac nowemu wszystkich hasel?

wystarczylo do mnie na gg/pw napisac o to, dżizas...

Marat
17-03-2013, 21:58
Smierdzi na kilometr. Ja tam już swoje wiem, zwłaszcza, że w innych KO również zdarzały się cwaniactwa które opisałem w temaci CL. Może jednostkowo to pierdoła, z tymy statkami, ale jak dla mnie to taki języczek u wagi - bo przesunięcie pokonanej floty z premedytacją i to tylko o 1-2 pole, tak żeby zatuszować całe oszustwo, wystawia dostateczna laurke osobie która tak robi. Jakby grał jakis nowicjusz, to by się nawet nie pokapował, na całe szczęście trafiło na Zachara.

Mnil
17-03-2013, 22:02
za to jak w wko30 poddajesz panstwo Sayerowi to na to mozna przymknac oko co? ;)
nie idzie ostatnio w ko, to sie podkopuje rywali (mko22), pewnie zaraz oddasz tam biz mefisto i wezmiesz sobie moje hre, to bedzie w Twoim stylu, o wielki "honorowy" mistrzu Maracie ;)

Marat
17-03-2013, 22:10
Insynuacje w stylu tych z mko26, gdzie rzuciłeś potwarz, że nie sprawdzam całej sprawy, bo mi się nie chce. Nie będę się wdawał w szczególy, bo i tak ciebie nie przekonam. Nacji nie poddałem Sayeerowi, po prostu zaryzykowałem dosyć mocno i się nie opłaciło. To samo w sumie zrobiłem w mko22, racja, ale tam sytuacja jest zupełnie inna.
Groteskowo to brzmi w ustach osoby, która w jednej z kampanii na BC proponowała mojemu Egiptowi, żeby zerwać sojusz z jej Jerozolimą i zdobyć stolicę, tak żeby przyszła krucjata :lol: Takich akcji i łamania regulaminu jest więcej w twoim wykonaniu, co ewidentnie świadczy na twoją niekorzyść w tej sprawie z kasą od papiestwa.

Mnil
17-03-2013, 22:20
tia, przegrales jedna bitwe i pozostawiales wszystkie miasta puste, przy czym my wysylalismy Ci kase i wsparcie podczas calej tej wojny, to jest dopiero honor, o ile mi wiadomo jest to zakazane w regulaminie kampanii, Sayeer obiecial ze w innej kampani Cię nie rozjedzie? :lol:

MG ma obowiazek, nikt nie kazal Ci nim być, miales tydzien, olales kompletnie sprawe i zrobilo sie bagno... wyszlo jak wyszlo, ale mialem prawo poprosic mg o sprawdzenie, jak mozesz sie nie wstydzić jeszcze o swojej niekompetencji wspominac?

No tak, przekazanie miasta dla krucjaty, ktora i tak by nie przyszla to przy mykach kapsula, i ruchach po pol mapy na zeskryptowanych kapitanach, przy jego bezdennej szkatułce skarbca to faktycznie wielka zbrodnia...

Niedlugo zostaniesz sam pośród świeżakow i bedziesz mógł zademonstrować swoje potężne umiejetności w medku, tego Ci życzę ;)

Markus
17-03-2013, 22:28
Panowie daliście sobie po razie i przystopujcie po co prać stare brudy ;)
Mnil popełnił błąd po pijaku przyznał sie i tyle walnijcie mu jakąś kare za ''pijaństwo'' ,bo jak tak dalej pójdzie to faktycznie nie będzie z kim grać .

A nauczka dla wszystkich jest jedna każda Ko ma mieć swojego MG i nie żonglować hasłami jak jajami na targu ;)

Marat
17-03-2013, 22:34
Kłamstwa z tymi pustymi miastami, nie chce mi się wdawać w szczegóły, ale po prostu na wschodzie pobuntowalem miasta, żeby Egipt nie oblegał ich z jedną jednostką i się bogacił, tylko żeby była rebelia, którą mogłes zresztą podbić Kijowem ;) A na zachodzie to mnie wenecja dojechała aż do Adrianopola, więc za bardzo nie miałem zaplecza i po rozwaleniu jedynych armii przez Egipt pod Ikonium wiadome było, że nacji nie da się uratować . No ale niech będzie na twoje, poddałem nacje, ty wiesz lepiej.

Jako Mg wydałem wyrok, konsultowany nawet z kolegium, nowy MG wydał w sumie podobny. Trudno było wydać inny, skoro to ty się pomyliłeś z wrzuceniem tury, a z niewłaściwej nie zrobił twój sojusznik, a nie np. wróg i to z premedytacją ( co zmieniałoby postać rzeczy ), w dodatku ostatnia edycja tamtego posta nastąpiła po trzech dniach :lol: Innego wyroku nie można tutaj bylo dać, nie potrzebnie się tam wachałem i proponowałem żebyście się dogadali, mogłem od razu wywalić z grubej rury. Sam sobie i innym żeś narobił zamieszania. Tak to jest jak się robi tury po pijaku :lol:


Niedlugo zostaniesz sam pośród świeżakow i bedziesz mógł zademonstrować swoje potężne umiejetności w medku, tego Ci życzę

No, już klaskam uszami. Tylko licze na jakiś świeżaków góra z podstawówki, bo móglbym nie dać rady.

Markus, to ja w takim razie poddałem nację Sayeerowi po pijaku.

Mnil
17-03-2013, 22:40
Ludzie wiedzą jak bylo w wko30.

w mko26 po tyg raczyles sie w ogole odezwac, nie mowie tu o żadnej decyzji, bo jaka mogłaby być skoro sejw wygasl po tak dlugim czasie bezczynnosci - wiadomo ze tylko taka, ale podejscie do sprawy MG niezwykle profesjonalne, szapoba.

koniec tej jałowej rozmowy.

Marat
17-03-2013, 22:47
Jak było z tą kasą od papiestwa też wiedzą ;)

Od początku kampanii stawiałem sprawę jasno. nie zagladam do niej, prosze mnie informować. To, że dostałem po 4 dniach info, to już nie mój problem. Zresztą kara byłaby taka sama, tam nie było co sprawdzać.

Bywaj zdrów, bo my bez ciebie w KO na pewno będziemy. :mrgreen:

Mnil
17-03-2013, 23:03
vice versa ;)

Domen
17-03-2013, 23:18
Mnil popełnił błąd po pijaku przyznał sie i tyle walnijcie mu jakąś kare za ''pijaństwo'' ,bo jak tak dalej pójdzie to faktycznie nie będzie z kim grać .

No ja tam też nie popieram, żeby go całkowicie wywalać z KO. Ale jakaś przykładna kara musi być.

A skoro i tak ma 20 KO (jak sam pisze), to zakaz dołączania do nowych KO przez jakiś czas obowiązkowo się należy...

Niech przystopuje, bo od takiej ilości KO jednocześnie to nie jednemu by palma odbiła... :roll:

Domen
18-03-2013, 01:37
Jest problem.... Seba mi właśnie pisze ze Bułgaria dostaje propozycje od papy na 10 tys.... super...

Ty mu za to napisałeś, żeby przeklikał Turcję w WKO 33 po kilku godzinach spóźnienia, bo jako Egipt masz turę zaraz po Turcji i chciałeś się nachapać darmowymi prowincjami, po wcześniejszym zadaniu Turkom ciosu w plecy... To jest po prostu skandal, że tutaj tura Bułgarii (po ponad tygodniu opóźnienia) jeszcze nie przeklikana, a tam przeklikuje się turę frakcji walczącej na 3 fronty po kilku godzinach.

maryniasz
19-03-2013, 16:14
Domen chyba po wyjaśnieniu sprawy ten twój mail jest nieważny...

Domen
19-03-2013, 17:12
Tak. Pisałem to przed wyjaśnieniem sprawy.

maryniasz
24-09-2013, 12:34
Co pierwsze

BRAK MG

DRUGIE SEBA HASLA TRZYMA ALE WIECEJ GO NIE MA JAK JEST

BRAK 3 GRACZY

TURA STOI OD 10 dni???

jestem za zamknieciem starych i ewentualnie przerzucenia sil na nowo otwarte

zamykamy
1:0

Domen
24-09-2013, 12:38
Nie, nie. Zrobię turę jutro (a jeśli nie to Avasil zrobi, może nawet dzisiaj zrobi).

Tura stoi bo nie miałem dostępu do Medievala, sorry.

gramy dalej 1:1 - akurat ta KO nie idzie aż tak wolno (ale MG trzeba znaleźć)

Avasil
24-09-2013, 14:06
Też jestem za grą dalej, oczywiście w nadziei, że już nikt tak opóźniać nie będzie :D
Z Egiptem właśnie ostatnimi ruchami wygrałem całą wojnę - kwestia dobicia.

firzen
24-09-2013, 22:53
Też jestem za dalszą grą.

Destro7er
26-09-2013, 07:32
Ja jestem za zamknięciem, tura była tak dawno, że nie pamiętam czym gram.

Zachar
26-09-2013, 07:35
za zamknięciem !!!
i nie chodzi mi tu nawet o brak graczy. Ale na tempo i zangażowanie pozostałych

Nihilus
27-09-2013, 11:14
Ja mimo wszystko jestem za kontynuacją. Bo kampania ciekawa.

Andzia
27-09-2013, 11:26
Ledwo co przejąłem Anglię i robię w zastępstwie za HRE i chcecie zamknąć ? SPRZECIW

Zachar
27-09-2013, 11:54
Andzia .Pomyliło ci się z mko 31

Zwiastun
27-09-2013, 18:16
Dla mnie to obojętne. Jak zamkną nie będę płakał, jak zostawią nie będę skakał z radości.

Markus
29-09-2013, 17:12
a co tu jest do przejęcia?

Avasil
29-09-2013, 20:20
Egipt, dość ciężka sytuacja, chyba że coś się zmieniło w ostatniej turze.
I nie wiem jak z Bizancjum, czy Domn chce oddawać w końcu, czy nie.

Markus
30-09-2013, 21:58
to jak co to zagram tym Egiptem proszę tylko o info kto z kim ma układy i jakie

Destro7er
01-10-2013, 17:41
Egiptowi zostało kilka tur życia i raczej na pewno nie do odbudowania.