PDA

Zobacz pełną wersję : XXVIII MKO-naruszenie Ponu



OskarX
06-03-2013, 20:46
W tej MKO nie ma mg, więc piszę do Kolegium. Gram Anglią i mam Pon z Francją do 10 tury. Do 10, czyli może wejść na moje ziemie i atakować w 11 turze. Tymczasem jest 10 tura Anglii [czyli wszedł już w 9 turze] a Francuz stoi sobie oddziałem milicji przed moim miastem i śmieje mi się w twarz! Wstawiam zdjęcie:
[spoiler:1hhhocf0]http://img600.imageshack.us/img600/4440/0000bpf.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/600/0000bpf.jpg/)[/spoiler:1hhhocf0]
Odszkodowanie w postaci florenów byłoby nie na miejscu, więc proszę, by kolegium unieważniło tego pona, pozwalając mi na atak w tej turze, a nie w następnej.

Marat
06-03-2013, 23:15
Nie lepiej napisać do kolegium vol.2, zamiast do tyranów> :lol:
Tak gwoli ścisłości, kolegium nie zajmuje się takimi sprawami. Proszę znalźć MG - kampania bez takiej osoby powinna być wstrzymywana. Z tego co się orientuję, Pop ma tam przejąć posadę mistrza. Jeżeli nie wyjdzie nic z tego, wydamy wyrok, ale będzie to ostatni dla tej KO.

Markus
06-03-2013, 23:26
W tej MKO nie ma mg, więc piszę do Kolegium. Gram Anglią i mam Pon z Francją do 10 tury. Do 10, czyli może wejść na moje ziemie i atakować w 11 turze. Tymczasem jest 10 tura Anglii [czyli wszedł już w 9 turze] a Francuz stoi sobie oddziałem milicji przed moim miastem i śmieje mi się w twarz! Wstawiam zdjęcie:
Spoiler:

Odszkodowanie w postaci florenów byłoby nie na miejscu, więc proszę, by kolegium unieważniło tego pona, pozwalając mi na atak w tej turze, a nie w następnej.




Po pierwsze kolego skoro tam stoi od 9 tury to trzeba było w tedy protestować ,o ile się nie mylę to jest to miasto rebeli które zdobyłeś i moja jednostka stała tam w formie obserwatora. Dobrze wiesz że ciągnę armie z południa do obrony moich granic wiec sobie na miejscu wymyśliłeś historyjkę .
Oczywiście przeoczenie z jednostką zostanie naprawione w mojej turze zostanie oczywiście wycofana.
bądz poważny kolego ,pon obowiązuje do 10 tury włącznie .