PDA

Zobacz pełną wersję : Pedofilia



13-10-2009, 20:44
Niedawno w Polsce przeszła kastracja takich zboczuchów, jednocześnie minister spraw zagranicznych się kompromituje i chce aby rząd USA wpłynął na sąd i prokuraturę (w USA na szczęście nie jest jak w Polsce, i tam rząd nie może, ba to byłoby samobójstwem) żeby takiego zwyrodnialcy zostawili w spokoju bo jest wielkim reżyserem (dla mnie nijakim) i mu wolno.

Teraz na Litwie doszło do sytuacji jak z filmu

http://fakty.interia.pl/swiat/news/jak- ... we,1381880 (http://fakty.interia.pl/swiat/news/jak-na-filmie-msciciel-elektryzuje-litwe,1381880)
http://fakty.interia.pl/swiat/news/msci ... ji,1381853 (http://fakty.interia.pl/swiat/news/msciciel-zabija-pedofili-litwa-chce-komisji,1381853)

zastanawiajace jest to, że ta grupa jest świetnie zorganizowana, ma swoicj ludzi w najwyższych kręgach państwowych i działa jak mafia, często niestety pedofile są bezkarni bo po prostu wykorzystują do tego pieniądze, władze i wpływy, i wtedy jedyne co pozostaje zdesperowanemu obywatelowi to mord

samosąd jest zły, bo jakby każdy tak robił byłaby anarchia, ale co jak państwo broni przestępcę, bo przestepca siedzi na szczycie urzędów tego państwa? czy wtedy zwykły obywatel ma prawo dokonać sądu skoro sąd nie chce? w Konstytucji USA jest zapis, że jeśli rząd będzie łąmał prawa obywateli ci mogą zbrojnie się temu przeciwstawić, chodziło o to, żeby "demokratycznie" większosc nie łamała praw mniejszości, i żeby rząd nie nadużywał władzy, i uważam, że obywatele mają do tego prawo

ciekawe jest to, że wielu pedofili siedzi sobie w parlamentach wielu państw, a jeden nawet jest autorem Konstytucji UE i sam się przyznał w autobiograii, że wykorzystywał przedszkolaki jak była wychowankiem w przedszkolu, i że wspaniałe jest jak 5 latek go rozbiera

13-10-2009, 21:10
zastanawiające jest to, że nawet wiezniowie mają jakies zasady ; szacunek dla rodziców i nienawiść do pedofilów. mnie dziwi dlaczego oni mają przywileje w wiezieniach ? odzielne cele itp. więc utrudnione jest dojscie do takiego zboka.
macie dzieci ? co byscie zrobili gdyby je zgwalcil taki bydlak, no co ? ja nie czekalbym na wyrok tylko od razu sam bym się takim zajal.
tak wiec rozumiem tego Drasiusa, szacun dla niego. nikt sie tym nie interesowal, nikt mu nie pomagał. dla zboczencow warto uruchomic na nowo komory gazowe.

Pinotchet
13-10-2009, 21:47
dla zboczencow warto uruchomic na nowo komory gazowe.

Jestem podobnego zdania, utylizacja i palić takimi w piecach w Bełchatowie, może przynajmniej prąd byłby tańszy.
U nas też będą problemy i to już niebawem, za 4 lata na wolność wychodzi Mariusz Trynkiewicz, pedofil i morderca 4 chłopców, były nauczyciel wf-u. Dziad dostał czterokrotną karę śmierci ale wykonywanie kary było w tym okresie zawieszone i wyrok zamieniono mu na 25 lat więzienia i już niebawem wyjdzie na wolność.

Podobnych spraw ale nie koniecznie o podłożu pedofilskim jest wiecej, za jakiś czas na wolność wyjdzie seryjny morderca słynny "Wampir z Bytowa" Leszek Pękalski. Takie sprawy świadczą najlepiej w jak nieudolnym pseudo-państwie żyjemy. Jednostki takie powinny zgnić w pierdlu albo zawisnąć na latarni.

glaca
13-10-2009, 21:54
jasne. nasz wspaniały wymiar sprawiedliwości i znający się na rzeczy politycy powinni zdecydować kogo można zabijać i jeszcze dawać nam w prezencie bezpieczeństwo, pewność, że żaden zwyrodnialec, a pozniej zlodziej, narkoman czy inny cyklista nie wejdzie nam w drogę.

tak plujecie na Islam, a widzę, że świetnie by się niektórym żyło w ichniejszym państwie wyznaniowym. ;)

Mateusz91
13-10-2009, 22:31
Gwałcicieli bym kastrował i wsadzał na długie lata do więzienia. Pedofil to zwyrodnialec dużo gorszy więc na tym nie mogło by się skończyć i kara musiała by być wyższa Jaka ? Nie wiem, bo jestem przeciwnikiem kary śmierci. Myślę, że podobnie jak wyżej tylko więzienie o zaostrzonym rygorze.

MateuszKL
14-10-2009, 08:30
Za każdy gwałt karałbym dożywociem, a więzienia zamienił w obozy pracy. Po co kogoś zabijać, jak może jeszcze przez wiele lat robić tablice rejestracyjne, kopać rowy i odkupywać swoją winę... Kara nie ma być po to, żeby tłum się cieszył, "o martwy pedofil", tylko ma na celu odkupienie pewnej cząstki winy ciężką pracą.

14-10-2009, 10:01
coś mi się wydaje, że ten przecwelony mariuszek nie będzie miał lekko na wolności.

Niklot
14-10-2009, 12:13
macie dzieci ? co byscie zrobili gdyby je zgwalcil taki bydlak, no co ?
Gdybym był chrześcijaninem i ktoś zgwałciłby mi córkę, to bym mu wybaczył i nadstawiłbym mu drugi policzek czyli dałbym mu drugą córkę, a gdyby gwałciciel był księdzem, to dałbym mu syna bo oni wolą chłopców niż dziewczynki. Ale chrześcijaninem nie jestem, więc sprawiłbym, że "taki bydlak" błagałby o śmierć gdyż sam nie byłby w stanie popełnić samobójstwa, ale niestety dla niego, zbyt szybko by tej śmierci nie zaznał.

A jeśli chodzi o prawo dotyczące pedofilów, to nie powinno się ich zamykać w więzieniach. To nie jest wina pedofila, że jest zboczony, a raczej wina tego kto stworzył ten świat. Jeśli pedofil nie zabił nikogo, a jedynie gwałcił i niezbicie udowodni się to jemu, to powinien zostać zastosowany wobec niego taki środek, który uniemożliwi mu dokonanie kolejnych gwałtów. Najlepiej byłoby leczyć takich osobników, ale z tego co wiem, na dzień dzisiejszy nie istnieją skuteczne lekarstwa leczące pedofilię. W takim wypadku pozostaje przymusowe przyjmowanie leków na zanik popędu lub jakaś kastracja.

14-10-2009, 12:19
Powiesić takiego za jaja i zostawić na śmierć. ;)

Nevermind
14-10-2009, 14:20
Tak gwoli ścisłości... polanski jej nie zgwałcił, tylko kupił na jedną noc, na jakąs tam impreze. Taki proceder jest, był i będzie bardzo popularny w USA. Sama "poszkodowana" ma teraz coś koło 40 lat i jak się wypowiadała to stwierdziła, że ją ta cała nagonka ryra... Warto się więc zastanowić, gdzie jest problem?

14-10-2009, 14:40
Tak gwoli ścisłości... polanski jej nie zgwałcił, tylko kupił na jedną noc, na jakąs tam impreze. Taki proceder jest, był i będzie bardzo popularny w USA. Sama "poszkodowana" ma teraz coś koło 40 lat i jak się wypowiadała to stwierdziła, że ją ta cała nagonka ryra... Warto się więc zastanowić, gdzie jest problem?

no tak, jak bogacz to mu wolno łamac prawo, poza tym od kogo kupił? od matki? nie badź śmieszny, poza tym ona miała 13 lat, i wg prawa to był gwałt, a przed prawem uciekł, w USA nie jest jak w Polsce, tam naprawdę prokuratura i sądy działają, i im się nie podoba jak ktoś prawo łamie, omija i ucieka

to akurat w USA mi się podoba, tam każdy za takie coś będzie odpowiadać, a w Polsce zwykły pedofil pójdzie do pierdla gdzie go przecwelą, a znany artysta będzie broniony przez elyty i prokuratura da spokój bo politycy będa w to ingerować

tomsn
14-10-2009, 15:09
Niklot:


Ale chrześcijaninem nie jestem

po czym:


raczej wina tego kto stworzył ten świat
dziwnie to brzmi, przyznam.

W sumie to chyba nie chodzi o to "co by kto, komu zrobił", tylko jak walczyc z tym problemem. Cejrowski miał kiedyś taki pomysł, by na czołach pedofilów umieszczać znamię - wypalać znak. Myślę, że tego typu znakowanie idzie w dobrym kierunku. Oczywiście wizerunek powinien był ogólnodostępny np. w internecie. Tego typu osobnik powinien zgłaszać wszelkie zmiany miejsca pracy, zamieszkania, tak by nie uciekł spod kontroli. Jeśli można umieszczać ludzi niepłacących za czynsz w BIK-u, i ogłaszać wizarunki pijanych kierowców to czemu ludzie mający przeszłość pedofilską mają pozostać anonimowi...

Pytanie: jak nie dopuszczać do tego, by oni nie robili tego "pierwszy raz"??

glaca
14-10-2009, 15:15
a nie pomysleliscie, że teraz taki pedofil gdy bedzie wiedzial jakie czekają go konsekwencje- oznaczanie i inne dziwne pomysly, nie zacznie zwyczajnie zabijać swoich ofiar dla bezpieczenstwa? w ogóle jakiekolwiek konsekwencje do takich ludzi nie przemawiają.

to jest choroba. ich trzeba leczyć a nie karać bo to nic nie da... kastracja też jest chybionym pomyslem. choroba siedzi w głowie a nie miedzy nogami.

14-10-2009, 16:00
Zmniejszyć kary dla gwałciceli! Jeśli będą wiedzieli ile ich czeka lat, zaczną zabijać swoje ofiary.

rhey
14-10-2009, 17:26
to jest choroba. ich trzeba leczyć a nie karać bo to nic nie da... kastracja też jest chybionym pomyslem. choroba siedzi w głowie a nie miedzy nogami.
Gdybyś zainteresował się, tematem to wiedziałbyś, że z pedofilii nie da się wyleczyć. Dla ich własnego dobra należałoby ich poddać eutanazji.

14-10-2009, 18:15
to jest choroba. ich trzeba leczyć a nie karać bo to nic nie da... kastracja też jest chybionym pomyslem. choroba siedzi w głowie a nie miedzy nogami

choroba? jeśli pedofilia to choroba to tak samo można uznać że homoseksualizm to choroba

ciekawe, ze dla pewnego środowiska pedofilia to choroba i uważają, ze nie ma co potępiać, ba ci ludzi to wręcz ofiary i trza im pomagać, a homoseksualizm to normalna orientacja

tylko dlaczego kwalifikują to jako chorobę? jakby nie było to karane to by się okazało, że to nie choroba a orientacja

Witia
14-10-2009, 18:16
http://moronail.net/img/773_13-YEAR-OLD ... a_jailbait (http://moronail.net/img/773_13-YEAR-OLD_GIRL_Now_tell_me_you_are_not_a_jailbait)

;) kto sie przyzna ?

Furiusz
14-10-2009, 18:34
Pedofilia nie jest zależna od wieku, a od wyglądu to forma pociągu do dzieci - osób nierozwiniętych w pełni fizycznie. To prawo definiuje pedofilie jako przestępstwo na zasadzie wieku bo to jest najbardziej uniwersalne.
W ten sposób nic nie udowadniasz.

tomsn
14-10-2009, 18:56
Glaca:

Choroba - może i tak... ale popatrz: jeśli ktoś jest chory umysłowo i przy tym niebezpieczny dla otoczenia to zamyka się go w zakładzie. Po prostu izoluje od społeczeństwa. Forma którą proponuję - oznaczanie i monitorowanie jest tak jakby lżejsza, więc powinna Ci się podobać??

Swoją drogą - warto pomyśleć o ofiarach i przyszłych ofiarach trochę cieplej niż o samych czyniących zło pedofilach...

Niklot
15-10-2009, 10:56
Niklot:

[quote]Ale chrześcijaninem nie jestem

po czym:


raczej wina tego kto stworzył ten świat
dziwnie to brzmi, przyznam.[/quote:3tkrugas]
A cóż w tym dziwnego? Wydaje Ci się że tylko chrześcijanie wierzą w stwórcę/stwórców?


Pytanie: jak nie dopuszczać do tego, by oni nie robili tego "pierwszy raz"??
Na to pytanie chyba nie ma odpowiedzi ;)



to jest choroba. ich trzeba leczyć a nie karać bo to nic nie da... kastracja też jest chybionym pomyslem. choroba siedzi w głowie a nie miedzy nogami.
Oczywiście, że takich ludzi trzeba leczyć, ale na dzień dzisiejszy nie jest znane żadne skuteczne lekarstwo na pedofilię i póki nie zostanie odkryte, to trzeba innymi metodami skutecznie uniemożliwiać pedofilom gwałcenie dzieci.

tomsn
15-10-2009, 12:58
Niklot - po prostu z innych Twoich odpowiedzi jakoś mi wynikło, że jesteś wojującym ateistą...

Duqq
15-10-2009, 18:00
Dla pedofilow jedna kara, kara smierci :evil:

Elrond
15-10-2009, 22:47
Dla pedofilow jedna kara, kara smierci

Gdyby coś takiego przydarzyło się naszym dzieciom, to pewnie każdy z nas by takiego delikwenta chciał rozerwać na strzępy. Jednak, jak już wcześniej napisano(i pomijając aspekt samej kary śmierci), zabijanie takiego to marnotrawstwo zasobów ;) Skazać na np. 20-25 lat ciężkich robót(albo dożywocie, jak doszło jednocześnie do zabójstwa), bez prawa do skrócenia odsiadki. A w więzieniu do roboty. Brygada budowlana pedofilów, remontująca w ramach odsiadki przedszkole(oczywiście w okresie, gdy nie ma w nim dzieci) albo budująca autostradę, to by było coś :D
Inna sprawa, że nie bardzo wiem do czego dąży Donald Castro ze swoimi pomysłami kastrowania...

A sprawy Polańskiego nie ma co dyskutować, nawet jakby się okazało, że matka Samanthy sama ją naszprycowała dragami i podsunęła artyście(niczym w pewnej scenie z "ojca chrzestnego") albo nawet jakby sama "zgwałcona" się z chęcią wypinała i robiła wszystko z ochotą. Z punktu widzenia prawa stanu Kalifornia czyn lubieżny z nieletnią jest traktowany jako gwałt. Koniec kropka. Albo Polański był taki głupi, że bzykał małolaty i nie wiedział co za to grozi(mało prawdopodobne, szczególnie że jego "hobby" było czymś oczywistym dla jego otoczenia) , albo robił to wszystko z pełną świadomością i na własne życzenie. Miał i tak sporo szczęścia, że uciekał przez 30 lat. Zwykły zbok do tego czasu by już dawno zgnił w więzieniu(domyślam się co by w nim zrobiono z takiego gościa, jak Polański).

16-10-2009, 13:26
Inna sprawa, że nie bardzo wiem do czego dąży Donald Castro ze swoimi pomysłami kastrowania...

Może jest w trakcie tworzenia swojej armii eunuchów. :lol:

16-10-2009, 14:00
Inna sprawa, że nie bardzo wiem do czego dąży Donald Castro ze swoimi pomysłami kastrowania

skoro kastrują gospodarkę i demokrację, czy bardziej republikę to dlaczego nie i pedofilów? przy czym to wszystko pod publiczkę, zawsze to jakiś punkt poparcia więcej, bo społeczeństwo domaga się walki z przestępczością, lepiej wiec kastracja pedofilów niż walka z korupcją wśród urzędników

Eutyches
12-09-2019, 18:25
Minęło 10 lat, mamy się starszymi jako ludzie, a życie pokazuje że zboczenie osiągnęło swoje najdoskonalsze formy wypaczenia. Jeżeli to prawda, to kara śmierci, można przeboleć tę istotę jako potencjalnego dawcę organów czy pracownika-niewolnika...

https://radioszczecin.pl/1,394245,sasiad-zgwalcil-13-miesieczne-dziecko

Wespazjan
06-11-2019, 08:47
Ktoś powiedział:
Zaatakować pedofila (LGBT) to gorzej niż zamachnąć się na legendę holokaustu.

https://wiadomosci.wp.pl/ojciec-nastolatki-wytropil-pedofila-teraz-groza-mi-i-mojej-corce-smiercia-6365927295998081a