PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z przemieszczaniem po morzach



Drake
13-03-2013, 13:53
Witam. Gram Polską i zająłem półwysep skandynawski. Przepłynąłem do niego na statkach. Wszystko było by dobrze, tylko nie mogę wrócić z niego przez morze. Porty już zbudowałem. Mogłem popłynąć, nie mogę wrócić. W czym jest problem? Z góry dziękuję za odpowiedź.

kirlan
02-05-2013, 10:23
Prowincja startowa (i bodajże docelowa też) muszą mieć porty.
Musisz kontrolować szlak morski = na drodze między startem i celem NIE może być ŻADNYCH statków wroga (i bodajże "neutralnych" też nie - ale mogę się mylić). Możesz wybrać drogę okrężną (przez dalekie morza) byle by znaleźć jakieś nie zablokowane przez wroga połączenie.

Samick
02-05-2013, 10:57
Prowincja startowa (i bodajże docelowa też) muszą mieć porty.

Prawda.


Musisz kontrolować szlak morski = na drodze między startem i celem NIE może być ŻADNYCH statków wroga (i bodajże "neutralnych" też nie - ale mogę się mylić). W przypadku dyplomatów etc. musi mieć.

Neutralne mogą być. Trzeba posiadać nieprzerwany łańcuszek statków między A i B.


Możesz wybrać drogę okrężną (przez dalekie morza) byle by znaleźć jakieś nie zablokowane przez wroga połączenie.

Też prawda.

krolendrju
10-08-2013, 15:51
dokladnie to wszystko prawda z tym problemem z przemieszczaniem się po morzach ;/