PDA

Zobacz pełną wersję : American Revolution Mod [ETW]



Salvo
14-10-2009, 12:47
American Revolution Mod powstał ze znanych nam już skinpacków ToonTotalWara. Zmiany, oprocz nowych jednostek będa rownież dotyczyć mapy kampani (w przeciwieństwie do "Drogi do Niepodległości" grać będzie można wszystkimi głównymi frakcjami), oraz zmian dotyczących gameplayu.

Subforum:
http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?f=1340

KLAssurbanipal
02-11-2009, 23:56
Z początkowo regionalnego moda zrobiła się wielka modyfikacja :D

Biniu
16-11-2009, 08:33
A czy mod jest kompatybilny z European Wars? Bo jakby połączyć te dwie wielkie modyfikacje to było dopiero coś ;) .

Salvo
16-11-2009, 14:12
My też zmieniamy Amerykę :D
Nie wiem. Zależy od zmian...ale obawiam się, że duże modyfikacje nie są ze sobą kompatybilne...

Biniu
16-11-2009, 16:20
Hmm... a wiecie co zrobić jak przy instalacji wyskakuje, że nie może zainstalować pliku z muzyką? Bo nawet uruchomić Empire przez to nie mogę :/

heheq
09-12-2009, 09:34
Czesc, mam problem z tym dodatkiem :/ Mialem go normalnie zainstalowanego, ale pewnego dnia przy wlaczeniu steam'u, wyskoczyla mi akutalizacja, ktora przepuscilem. Nastepnie chcialem odpalic American revolution, ale ta wychodzila mi do pulpitu, zaraz po starcie gry. Wie ktos jak temu zaradzic? Reinstalacja i ponowna instalacja nic nie pomogla

Salvo
09-12-2009, 13:32
Nie jest kompatybilny z najnowszym patchem.
Musisz ściągnąć nowszą wersję.

apollo7100
12-03-2010, 21:14
My też zmieniamy Amerykę :D
Nie wiem. Zależy od zmian...ale obawiam się, że duże modyfikacje nie są ze sobą kompatybilne...

rozumiem ze wasz mod nie ogranicza sie tylko do europy?

Ensis
26-10-2010, 05:51
THE AMERICAN REVOLUTION MOD 2.0 PREVIEW!!! (http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=399387)

Salvo
26-10-2010, 14:34
Trzeba przyznać, że się przyłożyli.

Legionista
20-11-2010, 15:44
Jak to ściągnąć ? gdzie tam jest jakiś download czy coś takiego?

nazgool
20-11-2010, 17:20
Znalezienie tego nie jest zbyt skomplikowane ;)
Nie wiem jak z instalacją, mieli ją ułatwić przy wersji 2.0
Mod bardzo ciekawy. Całe zatrzęsienie pułków, które brały w wojnie o niepodległość USA.

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=404863
przyjemnego grania

Legionista
22-11-2010, 13:45
to jest ten plik który waży 1.79 gb?

nazgool
22-11-2010, 16:34
Tak, to jest ten plik ;) .

Legionista
22-11-2010, 18:12
i o to mi chodziło , dzięki ;)


znowu mam problem, wszystko fajnie działa ale jak chce odpalić wielką kampanie lub drogę do niepodległości to wywala mnie do pulpitu :x

nazgool
23-11-2010, 19:46
Niestety ale tutaj musisz przebrnąć przez temat pomocy na ich forum na TWC. Może ktoś inny ma pomysł co z tym zrobić. Poza tym wersja 2.0 to dopiero otwarta beta ;)

EDIT : A Hotfix'a zainstalowałeś ??
http://www.filehosting.org/file/details ... ATCH_2.exe (http://www.filehosting.org/file/details/183730/TAR_20_BETA_PATCH_2.exe)

Legionista
23-11-2010, 22:12
Właśnie nie miałem tego , no a teraz wszystko jest ok :D także jeszcze raz dzięki :D

dziadek
01-12-2010, 23:11
Witam
Byłem bardzo ciekaw nowej odsłony modyfikacji, ale chyba na ciekawości się skończy, bo po trzech instalacjach Empire Total War i modyfikacji gra mi się wywala chwilę po wybraniu państwa - pojawia się pasek ładowania i po chwili przyjemne powiadomienie "nie wysyłaj" :P Empire Total War pochodzi ze złotej edycji. Mam zaktualizowaną grę do wersji 1.6 (coś mi się jeszcze pobierało - jakieś 800mb) no i instalowałem grę zgodnie z instrukcją - wyłączony steam podczas instalacji modyfikacji, wgranie fixa. Z fixem czy bez nadal ten sam problem. Szkoda, bo to modyfikacja z klimatem, który uwielbiam. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to proszę pisać. Jeśli nie ma nikt pomysłów..., to chyba pozostaje czekać do wersji stabilnej.
Pozdrawiam.

Salvo
02-12-2010, 14:27
A inne mody działają?

dziadek
02-12-2010, 19:11
Reagując na Twoje pytanie pobrałem sobie DarthModa 6.5 i modyfikacja pięknie się wczytuje i nie ma problemu z wywalaniem.
Wracając do American Revolution, to próbowałem chyba już wszystkiego...
Może napisze jak ja to robię:

1. Instaluje czystą wersje gry (wpierw steam, następnie gra + 800mb jakiegoś uaktualnienia)
2. Pobrałem plik ważący 1.79gb i go zainstalowałem
3. Pobrałem patch w wersji 2 i go zainstalowałem
4. Pobrałem pliczek, który umożliwia odinstalowanie modyfikacji
(Instalacja odbywa się przy wyłączonym steamie, zgodnie z radą autora modyfikacji)
5. Odpalam Amercian Revolution (oczywiście steam się włącza, aby uruchomić grę)
6. Odpala się gra - intro, menu i przychodzi czas na wybór nacji
7. Przebieram nacje w celu wybrania tej, w którą chce grać.
8. Wybieram - przechodzi do okienka ładowania - przycina się muzyczka i wyskakuje sławne okienko "nie wysyłaj"

Sprawdzałem przed zainstalowaniem moda czy empire chodzi i chodził. Gdy tylko zainstalowałem modyfikacje, to nawet zwykły empire zachowuje się jak mod - ładowanie i wizyta w windowsie :P Zastanawiam się jeszcze nad wyłączeniem kilku domyślnie ustawionych bajerów w menu modyfikacji. Może to wina systemu? Jadę na swoim starym dobrym xp-eku, który dostałem z kompem.