PDA

Zobacz pełną wersję : Nie tylko ETW



Tur
15-10-2009, 07:45
Poczytajcie do końca ten artykuł: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48667. Dokładnie w ten sposób zachowywali się panowie z ca. EWT miało mieć wspaniałą fizykę np. konie zastrzelone podczas szarży miały miażdżyć piechurów. O si na poziomie mocno upośledzonego pantofelka, żałosnej obsłudze gry sieciowej i wysokiej awaryjności gry też warto wspomnieć. Myślę że znalazło by się jeszcze kilka innych kwiatków, ciekawe czy dało by się zrobić coś takiego u nas.

X71
21-10-2009, 17:45
Kupilem ta gre (empire) w pierwszy dzien premiery,tygodniami zachecalem sie do niej jesli chodzi o kampanie.Pozniej stwierdzilem ze nie gram w kamp bo jest zdupiona,zaczalem grac w mp i znowu wkrecalem sobie ze warto tej grze dac szanse,mijaly miesiace a ja mialem srednie wrazenia...Pewnego dnia znudzony wlaczylem po dluzszym okresie Medka2,miala byc jedna bitewka a skonczylo sie tak ze odinstalowalem Empire i wrocilem do Medievala2.Empire dalo mi szanse oduzaleznic sie od gier gdyby nie medek2...Nie twierdze ze nigdy tego z powrotem nie zainstaluje ale na dzien dzisiejszy w ogole mnie do niej nie ciagnie :|

Zas co do OF to gram w niego od kilku dni i ta gra mimo tego ze jest gorsza od jedynki jest o niebo lepsza od Empire.Wprowadzili duzo ciekawych rozwiazan.OF to gra przy ostatnich tytulach ktorej dawno nie bylo,takie jest moje zdanie.Na majwyszym poziomie gra sie swietnie,multi daje mozliwosc gry w kampanie do 3 osob.Moge grac sobie kampanie sam albo z kims od obojetnie jakiego save.