PDA

Zobacz pełną wersję : Oceń submoda



Elhior
27-03-2013, 11:48
Witam wszystkich.
Postanawiam rozpocząć wątek "oceń submoda" albo raczej "oceń submody".
Zachęcam wszystkich do wystawienia oceny w skali 1-10 dla kazdego z submodów w który grali. (można też pokrótce uzasadnić)
Może wspólnie wyłonimy zwycięzcę :)

Lwie Serce
27-03-2013, 12:11
Grałem tylko w Kaizer LOTR music, i... oczywiście 10/10 :D Dokładnie to czego oczekiwałem, świetny klimat Śródziemia, naprawdę super.

Gnejusz
29-03-2013, 10:14
MOS - świetne AI, dobry klimat, ciekawe jednostki. Z negatywów - długie przewijanie tur, małe dochody miast wiążące się z koniecznością grania podstawowymi jednostkami.
Moja ocena 8/10 ale zaznaczam, że nie rozgryzłem wszystkiego bo spolszczenie jest jeszcze nie kompletne i nie potrafię skorzystać z opcji które daje "uczony" po zaliczeniu wszystkich wyznaczonych punktów na mapce.

HusarPL
29-03-2013, 19:59
Mos- klimat , Ai świetne , dużo ciekawych jednostek , ładniej wyglądają niż w podstawce. Długie przewijanie tur jako główny minus.
Moja ocena 9/10

29-03-2013, 22:45
Ja zaznaczyłem MOS i Epic Campaign for EMM ze zmianami Aravena :D W tym momencie "czuć" Tolkienem.
pozdrawiam

Arroyo
30-03-2013, 19:55
Dla mnie submod MOS jest najlepszy z tych submodów:
Świetne AI przewyższające te z samego Medievala, modele jednostek lepsze z wyglądu i jest ich ogółem więcej. Jedyny minus, do którego się przyczepiam to fakt, że tura u np. Rohanu trwa bardzo długo.

Offtop: wie ktoś, jak dodać mapę z FroGS'a do MOS'a? Ragnarok jakoś przeniósł mapę z jednego submoda do drugiego: http://www.youtube.com/watch?v=vmovNNe-XFU

Elhior
05-04-2013, 16:35
Przychylam się do powyższego posta. dla mnie MOS wydaje mi się najbardziej dopracowany z submodów.
Ale kto wie, może coś jeszcze powstanie...