PDA

Zobacz pełną wersję : Tatuaże



Aztec
30-03-2013, 18:03
Witam
Czy jest na forum osoba ,która orientuje się w sztuce tatuażu? Posiada jakieś lub zna osoby, miejsca w których można je wykonać?
W ciągu najbliższych miesięcy zamierzam zrobić sobie tatuaż na klatce piersiowej. Nie wiem tylko czy zacząć właśnie od niego, czy od czegoś mniejszego w innych okolicach(ramionach lub przedramionach)
Chciałem wykonać coś w tym stylu
[spoiler:13ejmn5z]http://www.tattoostime.com/images/85/knife-and-red-heart-tattoo-on-chest.jpg[/spoiler:13ejmn5z]

Volomir
27-10-2016, 18:37
A pobawię się w górnika! Jako że mam już dwa spore tatuaże to jestem znawcą, czekam na pytania! ;) A poważnie, to macie/planujecie jakieś dziary? Może Aztec zadał sobie ten straszny ból na klatce piersiowej?

Zapraszam do dyskusji!

Archeoziele
27-10-2016, 20:37
Mam wczesnośredniowieczny celtycki detal w kształcie psa na łopatce. Pamiątka po studiach.
Mam ochotę na więcej, ale póki co się trzymam.

Nezahualcoyotl
27-10-2016, 21:06
Obydwie łapy oraz kark w motywach indiańsko-celtyckich ale jakoś od ponad sześciu lat nic nie popisałem na sobie :devil:.Wszystko w czarnym tuszu bo do kolorowego nie mam przekonania ze względu na szybkie blaknięcie barw.

Volomir
27-10-2016, 21:17
Obydwie łapy oraz kark w motywach indiańsko-celtyckich ale jakoś od ponad sześciu lat nic nie popisałem na sobie :devil:.Wszystko w czarnym tuszu bo do kolorowego nie mam przekonania ze względu na szybkie blaknięcie barw.

No ja ostatnio bawiłem się z kolorem. Pierwszy mam czarny - dotworking na łydce (nie tribal :P ). Ten nowy ma kolorowe akcenty i jest na biodrze. Blaknięcie barw ma swój urok, za to wypełnianie kolorem jest nieprzyjemne bardzo! Przy czarnym tuszu czułem się jak na masażu, przy kolorze jakby ktoś mi rozpalonego gwoździa przytykał.

Karolus195
07-12-2016, 16:16
Witam w klubie-ja uwielbiam tatuaze i takze chce sobie zrobic juz drugi.Mam zaufanego tatuazyste i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Caothri
14-12-2016, 10:00
Moim zdaniem te tatuaże to szpecenie ciała. Naprawdę. Większość tatuaży, zwłaszcza dużych wygląda odpychająco.

No ale Twoje ciało - Twoja sprawa! Nawet jakbyś sobie wytatuował penisa na czole to nic mi do tego :D

Super_Girl195
05-01-2017, 15:27
tatuaz to od zawsze moje mazenie..ale jakos sie nie moge zdecydowac..

Volomir
05-01-2017, 19:47
Moim zdaniem te tatuaże to szpecenie ciała. Naprawdę. Większość tatuaży, zwłaszcza dużych wygląda odpychająco.

No ale Twoje ciało - Twoja sprawa! Nawet jakbyś sobie wytatuował penisa na czole to nic mi do tego :D

Ładnemu we wszystkim ładnie! :P A tak serio to spoko, jednym się podobają, a innym nie. Mnie się początkowo podobały jakieś drobne motywy ale teraz się wciągnąłem i pewnie w tym roku dołożę kolejnego. Chociaż nie będę nigdy fanem wytatuowania całego ciała.

prince23
28-07-2017, 14:32
Bardzo chętnie Ci doradzę, ale powiedz w jakiej okolicy szukasz studia?
Jeżeli robisz tatuaz pierwszy raz i ma to być jakiś wyjątkowo trudny w wykonaniu wzór/obraz
polecam Ci wybranie się np na jakiś konwent fanów tatuaży :)
Jest wtedy możliwość wykonania tatuaży na miejscu, możliwość poobserowowania pracy i przeglądnięcie prac naprawdę wielu świetnych tatuażystów z Polski i za granicy. Takie konwent niedawno odbywał się w Trójmieście.

Fight
06-11-2017, 09:26
Jeśli szukasz czegoś w okolicy Krakowa, to moja znajoma kilka miesięcy temu otworzyła studio, robi naprawdę kosmiczne rzeczy - tatutaże wygląają tak realistycznie, jakby to były prawdziwe zdjęcia, a nie atrament ;)

Volomir
06-11-2017, 19:27
Nie ma to jak odpowiadać zbanowanemu użytkownikowi :p

żeby nie offtopować, to ja zapisałem się na 30 marca do Pana Dawida Rudzińskiego - u którego zrobienie dziary było takim moim małym marzeniem ;) Także trzeci, i na pewno nieostatni, tatuaż się zbliża!