PDA

Zobacz pełną wersję : Cesarstwo Wschodniorzymskie ze stolicą w Konstantynopolu



RemoPL
30-03-2013, 20:46
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d9/Palaiologos-Dynasty-Eagle.svg/403px-Palaiologos-Dynasty-Eagle.svg.png




WITAJCIE W KONSTYNTANOPOLU!



http://histmag.org/grafika/articles5/mehmed/konstantynopol.JPG



Sojusze:

Armenia
Jerozolima
Makuria

PON-y:



Umowy handlowe:

Armenia
Jerozolima
Makuria

Wojny:

ქართული ენა - jakieś robaczki z północy, a robaki się rozdeptuje

Turcja - na pohybel zdrajcom i kurwim synom



http://assets.sbnation.com/assets/1833567/total-war-rome-2-army-screenshot_1600.jpg

Krzywousty
30-03-2013, 20:49
Sojusz lub Pon na 20 tur od Armenii :D

Domen
30-03-2013, 20:51
Czy Cesarz zgoda dać na sojusza z Imperium Makuria ze stolica w Dongola :!: :?:

Jak Cesarz zgoda dać, to Imperium Makuria prosto z Dongola przysłać mu wojowniki z dobra dzida:

[spoiler:2gcztkiq]http://s2.postimg.org/nla149qpl/Bez_tytu_u.jpg[/spoiler:2gcztkiq]
A do tego jeszcza szybkie i odważna koniki z też dobra dzida i dobra łuk:

[spoiler:2gcztkiq]http://hitchcock.itc.virginia.edu/SlaveTrade/collection/large/VILE-120.JPG[/spoiler:2gcztkiq]
To zgodzić się Cesarz :?:

Zwiastun
30-03-2013, 20:58
PON na 20 tur (w tym 10 stalowych) od Turcji.

Domen
30-03-2013, 21:02
My tylko dodać, że nasz kraj - Makuria - być chrześcijański, tak jak wasza Cesarstwo.

RemoPL
30-03-2013, 21:15
Cesarz odpowie jutro po tradycyjnym śniadaniu z okazji święta zmartwychwstania Pańskiego zwanego Wielkanocą.

Domen
30-03-2013, 21:22
Racja :!: Ale zapraszać do Dongola na śniadanie Wielkanocna :!:

My mieć pisanki z jaja Struś, do tego szynka święcona ze Słoń i Hipopotam (szynka z hipopotam miodzio) :!:

Jan Pancesz III
30-03-2013, 21:32
pon od Egiptu 20 tur

Andzia
31-03-2013, 08:02
Jerozolima proponuje sojusz braciom w wierze

RemoPL
31-03-2013, 10:13
Zgadzamy się na sojusz z Świętym Królestwem Jerozolimy oraz na sojusza z Chrześcijańskim Królestwem Makurii i Wspaniałym Miodem Pitnym Płynącym Królestwem Armenii.

Z Królem Armenii cesarz przechadza się po komnatach i tarasach pałacu w Konstyntanopolu dyskutując.

Edit.

@down:

Poprawione.

Domen
31-03-2013, 10:28
oraz na sojusza z Nawróconym Królestwem Makurii.

My nie teraz nawróceni, my dawno już chrystiany od kilkaset lat :!: A to Cysorz Justynian i jego kobita Teodora wysłali nam misjonarze:

http://mateusz.pl/wam/poslaniec/0504-kosciol.htm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nubia

Zwiastun
31-03-2013, 18:21
PON stalowy na 5 tur z możliwością przedłużenia + omówiony już podział podział rebelii w tym kupno Trebizondu za cenę 2500 florenów w ratach(pierwsze dwie raty 1000, ostatnia 500).

RemoPL
31-03-2013, 18:22
Zgoda, ale zapytaj jeszcze MG, czy się zgadza na wymiane.

Markus
02-04-2013, 22:27
Wypowiadamy wam wojnę.Tak się złożyło że wasze plany ingerują częściowo z naszymi.

RemoPL
03-04-2013, 08:40
Tok myślenia Markusa:

"- Mamy problem z ta Turcją!
- Co możemy zrobić?
- Już wiem, zaatakujmy Bizancjum! "

:ugeek:



Markus wiem, że jesteś dziwny (nie chciałeś przyjąć sojuszu od całego UK w WKO XXXV i kilka innych rzeczy), ale teraz chyba do końca postradałeś zmysły.. :(



To tak jakbyś powiedział:

"Atakuję cię, bo sprzedałeś mojemu sojusznikowi prowincję." :ugeek:






A z resztą, jak chcesz. :roll:

Ostrzwtlumie
03-04-2013, 12:43
[ukryj:if9rszul]
Tok myślenia Markusa:

"- Mamy problem z ta Turcją!
- Co możemy zrobić?
- Już wiem, zaatakujmy Bizancjum! "

:ugeek:



Markus wiem, że jesteś dziwny (nie chciałeś przyjąć sojuszu od całego UK w WKO XXXV i kilka innych rzeczy), ale teraz chyba do końca postradałeś zmysły.. :(



To tak jakbyś powiedział:

"Atakuję cię, bo sprzedałeś mojemu sojusznikowi prowincję." :ugeek:






A z resztą, jak chcesz. :roll:[/ukryj:if9rszul]
Lol jakby to wasze UK było najważniejsze i wszyscy muszą akceptować co im proponujecie :lol: :lol:
Każdy jest dziwny na swój sposób czyli ładnie trafiłeś ;) To samo można napisać o twoim poście w temacie MG, że jesteś dziwny..

RemoPL
03-04-2013, 12:46
Musisz wszędzie wepchnąć swoje 3 grosze ??? Powinni cię wreszcie pociągnąć do odpowiedzialności za spamowanie zawsze i wszędzie.

ProNoob
03-04-2013, 14:27
Musisz wszędzie wepchnąć swoje 3 grosze ??? Powinni cię wreszcie pociągnąć do odpowiedzialności za spamowanie zawsze i wszędzie.

Naprawdę powinni go pociągnąć? Spoko...


Widać, że Cesarz Niemiec się nie spieszy ;)

Szanowny panie MG ...


...
do roboty !!!


:D :D :D


Papież czeka :twisted:

Ja wysłałem, więc mam prawo poganiać :D

To te matołki nie wysłały: :)

Wenecji, Sycylii, Maurów, Polski i Bułgarii. ;)

Albo ja czegoś nie rozumiem albo noob jest noobem.

weź przykład ze mnie, ja wrzucam w 15-30 minut, od czasu gdy zobaczyłem, że mam do zrobienia turę.

Nareszcie się gra ruszyła

Dobrze się czujecie?! Czy komuś potrzeby lekarz?! Czy to może ja zwariowałem?!

Ogarnijcie się ludzie

Arrim raczy się ruszyć? Wczoraj był na forum, a się tym nie zajął! Przekroczył już czas, a nawet nie zgłosił, że się spóźni.

Jak fajnie się robi turkę, kiedy tracisz poniżej 1000 ludzi, a wróg ponad 2200 ;).

Szybko się tym nie znudzę, więc trochę się tym pobawię :lol: .

Markus jak chcesz tu wchodzić ze swoimi fanaberiami to weź zabawki i idź do innej piaskownicy.
Pytanie:
W jaki sposób można dodać dyplomate dla Gruzji w modzie WWMwE ?
Odp.

To proste, szkolisz dyplomatę, wsadzasz go na statek i zawozisz na Islandię. :lol:

Sorki, nie mogłem się powstrzymać. Jeszcze znalazłoby się na pewno parę równie pożytecznych i kulturalnych wypowiedzi. Zamiast napisać do MG o spóźnienia czy coś to lepiej spamować w temacie.

RemoPL
03-04-2013, 14:29
[spoiler:1c2slfba]
[quote=RemoPL]Musisz wszędzie wepchnąć swoje 3 grosze ??? Powinni cię wreszcie pociągnąć do odpowiedzialności za spamowanie zawsze i wszędzie.

Naprawdę powinni go pociągnąć? Spoko...


Widać, że Cesarz Niemiec się nie spieszy ;)


Szanowny panie MG ...


...
do roboty !!!


:D :D :D


Papież czeka :twisted:


Ja wysłałem, więc mam prawo poganiać :D

To te matołki nie wysłały: :)

Wenecji, Sycylii, Maurów, Polski i Bułgarii. ;)


Albo ja czegoś nie rozumiem albo noob jest noobem.


weź przykład ze mnie, ja wrzucam w 15-30 minut, od czasu gdy zobaczyłem, że mam do zrobienia turę.


Nareszcie się gra ruszyła


Dobrze się czujecie?! Czy komuś potrzeby lekarz?! Czy to może ja zwariowałem?!

Ogarnijcie się ludzie


Arrim raczy się ruszyć? Wczoraj był na forum, a się tym nie zajął! Przekroczył już czas, a nawet nie zgłosił, że się spóźni.


Jak fajnie się robi turkę, kiedy tracisz poniżej 1000 ludzi, a wróg ponad 2200 ;).

Szybko się tym nie znudzę, więc trochę się tym pobawię :lol: .


Markus jak chcesz tu wchodzić ze swoimi fanaberiami to weź zabawki i idź do innej piaskownicy.

Pytanie:
W jaki sposób można dodać dyplomate dla Gruzji w modzie WWMwE ?
Odp.

To proste, szkolisz dyplomatę, wsadzasz go na statek i zawozisz na Islandię. :lol:

Sorki, nie mogłem się powstrzymać. Jeszcze znalazłoby się na pewno parę równie pożytecznych i kulturalnych wypowiedzi.[/quote:1c2slfba][/spoiler:1c2slfba]


Czy mi się wydaje, czy to było zanim wprowadzono tematy "dyskusje ogólne" ?

Ostrzwtlumie
03-04-2013, 14:32
I kto to mówi. Osoba co nie umie zapanować nad znakami zapytania -.- Zastanów się nad swoim postępowaniem najpierw. Twój post z nawiązaniem do innej KO jest cudny ;) Ale dobra już się nie udzielam.


Niestety w tym dziale nie ma dyskusji ogólnych, jak pech to pech.

Zwiastun
06-04-2013, 17:01
Z racji z tego, że nie możecie nam sprzedać prowincji uważamy pakt za nie podpisany. I wypowiadamy wam wojnę!

RemoPL
06-04-2013, 17:13
-_- *słychać dźwięk świerszcza w tle*

Zwiastun
11-05-2013, 16:05
Proponujemy PON na 10 tur.

RemoPL
11-05-2013, 16:46
Zgoda.

Kapsul
12-05-2013, 21:24
Czy perfumowany cysorz jest zainteresowany paktem na 10 tur z Panami Stepów?

Kapsul
22-05-2013, 16:16
:?: :idea:

RemoPL
22-05-2013, 16:32
Cesarz nie ma purpurowego pojęcia gdzie sobie "Panowie Stepów" mieszkają. Czy nie możecie się przedstawić? czy nie możecie powiedzieć z jakiego kraju zmierzacie.

Kapsul
22-05-2013, 20:38
Ze stepów przecież - rolnicy zwą nas Połowcami, Kipczakami, Chazarami nawet nazywają nas jakieś nieobeznane z historią ciemnoty w temacie kolejki :shock: :mrgreen: Wojownicy to właściwa nazwa.

adriankowaty
23-05-2013, 04:08
Cumanami, Pechengami - jest wiele określeń na waszą nację, wszystkie są prawdziwe. Wasza Cesarska Mość, czy raczyłbyś rozważyć propozycję sojuszu od wielkiego radży?

Kapsul
24-05-2013, 13:37
Cumanami, Pechengami - jest wiele określeń na waszą nację, wszystkie są prawdziwe. Wasza Cesarska Mość, czy raczyłbyś rozważyć propozycję sojuszu od wielkiego radży?

Z tym się zgodzę ale Chazarowie to co innego - mieli swoje tereny na Kaukazie przed Połowcami.

adriankowaty
24-05-2013, 16:45
W zasadzie, to Kipchakowie to Cumanowie/ Chazarzy. Połowcy to jest ob. Mołdawia. Chazarowie (po ang. Cumans) zwali się w swym języku Kipchak.

Kapsul
24-05-2013, 22:02
Wydaje mi sie ze Chazarzy to co prawda lud turkojezyczny ale rozny od Kipczakow, Polowcow, Pieczyngow, Kumanow - tych mozna traktowac jako jedno ale Chazarzy przywedrowali na Kaukaz kilka wiekow przed nimi. Ale nic sobie za to uciac nie dam :mrgreen:

Krzywousty
31-05-2013, 11:52
Drogi Cesarzu przysyła mnie mój Król aby powiedzieć że wojnę z Tymi brudnymi Turkami wygrywamy i prosimy o małą pomoc militarną jeżeli Sułtan nadal chce tracić Armie tak szybko jak je dostał ! Wszyscy Ludzie z Armenii zostali włączeni do Wojska i nie mamy już nikogo do walki !

RemoPL
12-06-2013, 18:59
Cesarz przemyślał propozycję od Pana Stepów, władcy Kipczków i wysyła mu kontrpropozycję na sojuszu, albowiem mamy wspólnych sojuszników. (patrz 2 posty w dół)

Co wy na to Panowie Stepów?

adriankowaty
12-06-2013, 19:03
Wasza Cesarska Mość, szukam sojuszników i wysłałem propozycję. Wyjaśnimy tą sprawę?

RemoPL
12-06-2013, 19:07
Oh, przepraszam, ale wasza propozycja zagubiła się w natłoku innych. Zgadzamy się.

Kapsul
12-06-2013, 20:13
Cesarz przemyślał propozycję od Pana Stepów, władcy Kipczków i wysyła mu kontrpropozycję na sojuszu, albowiem mamy wspólnych sojuszników. (patrz 2 posty w dół)

Co wy na to Panowie Stepów?

Dwa razy wysuwalismy propozycje i dwa razy spotkala nas obraza ostentacyjnego milczenia - nie interesuja nas juz zadne pakty.

RemoPL
12-06-2013, 21:08
Zastanówcie się dobrze proponujemy wam sojusz z przemarszem wojsk i innymi bajerami oraz dorzucamy wam Warnę za darmo.

Kapsul
12-06-2013, 21:24
Dobrze - na taka rekompensate za obraze poslow zgadzamy sie.

Markus
13-06-2013, 17:09
Jako że powód i cel naszego konfliktu jest w innych rekach nie widzimy sensu dalszego prowadzenia wojny, proponujemy Pon 10 turowy stalowy.

RemoPL
13-06-2013, 17:21
Zgoda!