PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusja ogólna o Mount & Blade



Ensis
06-04-2013, 10:41
watch?v=9o3ZINR4SUI

Żakuj
19-04-2013, 14:13
Hmm cóż powiedzieć, gra wzbudzająca we mnie bardzo pozytywne wspomnienia, pamiętam jak zagrywałem się w demo, gdzie dostępnych było kilka bitew. Grafika w ogóle mnie nie odstraszyła, wręcz zaintrygowała :)

Kot
19-04-2013, 22:11
W moim przypadku było tak,że mnie gra wciągnęła,spotkałem jej demo na pewnym serwisie z którego pobierałem sobie demka gierek :D
Pograłem troche w demo,spodobało mi sie,no ale cóż,demo ja to demo...limit do 10 levelu,czy tam do 7 bohatera.Rok później przypomniała mi sie ta gra i znowu zagrałem,grałem grałem i natrafiłem na warbanda i inne części.Gra ogólnie podobała mi się bardzo na początku :D w późniejszych latach,akurat jak nieco posiedziałem w komputerach i internetach to po pewnym czasie gra po prostu była...nudna.Ta gra bez modów niezbyt jest,ale z modami to... :D
Muzyczka to taka średniawa,za wesoło jakos tak na tych bitwach,ale niektóre fajniusie były :3 dałbym grze 7/10

Ensis
12-11-2014, 14:37
Mount and Blade za darmo na GOG.com!
http://lowcygier.pl/darmowe/mount-and-blade-darmo-gog-com/

Helguson
10-01-2017, 08:26
Tak jak przy warbandzie pisałem, gra super. Wydaje mi się, że do dziś wszystkie serie M&B nie mają konkurencji, która zaoferowała by podobną rozgrywkę. Jednak podkreślam, że dla mnie gry z serii mount and blade bez modów były by praktycznie niczym specjalnym. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie podstawowa kampania w wirtualnym świecie jest po prostu nudna na dłuższą mete. Niemniej jednak gra godna polecenia dla fanów średniowiecznych wojen.