PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc techniczna



buger13
06-04-2013, 20:44
Temat ten został założony celem odciążenia głównego i zaprowadzenia ładu.
Tutaj można prosić o pomoc w razie pojawienia się jakiś problemów z modami.

Andrij Marszałek
20-04-2013, 11:29
No to mam pierwsze pytanie. Czy mod nadpisuje oryginalne pliki gry czy można grać i w podstawke i BI i w to?

buger13
20-04-2013, 12:50
Witaj szanowny miłośniku Romka.
Mod tworzy osobny folder i nie nad spisuje żadnych plików. Tak, że możesz grać w moda i w Bi.
Pozdrawiam

Andrij Marszałek
25-04-2013, 14:15
Pobrałem tego moda ze strony moddb i chciałem zainstalować ale domyślna ścieżka instalacji była taka C:\Program Files\Creative Asembly\Rome total war\ a ja zmieniłem na D:\Rrome total war\ i wszystko dobrze poszło ale potem okazało się że teraz na dysku D mam 2 foldery z Rome total war. 1 z modem a 2 zwykły. Czy to normalne a i nie instalowałem jeszcze patcha tego.
A i gdy odpalam moda przez adres to mi pisze że tego nie ma w folderze rome total war i nie działa to co zrobić mam?

Przeniosłem ręcznie pliki do folderu z Rome i myślałem że wszystko działa ale cóż. 5 sekund po odpaleniu jakiejść custom battle wywala mnie do pulpitu a w kampani nie widać flag armi i ciągle jakieś błedy ze skryptami są więc co mam zrobić by to popranie działało?

kamlot
07-02-2014, 09:37
Witam , mam następujący problem z savami. Zainstalowałem jako pierwsze RTR VII: Fortuna Orbis i mogłem normalnie zapisywacz stany gry, ale po instalacji zwykłego Rome Total Realism VII nie mogę zapisywać gry na obu modach. Odinstalowanie jednego z modów nic nie daje problem zostaje, nie wiem jak to rozwiązać.

Luminare
27-07-2015, 10:21
Witam ja mam problem z spolszczeniem wersji RTR VII przed zainstalowaniem modu gra była po Polsku lecz gdy zainstalowałem moda gra zmieniła język na Angielski . Dodaję to że nic nie instalowałem tylko moda RTR VII żadnych innych dodatków. Czy może mi ktoś pomóc ?