PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie i odpowiedzi (w tym pomoc techniczna)



Ensis
14-04-2013, 08:55
Jak w temacie. ;)

odi.profanum
16-04-2013, 11:07
Jakie perki dać dla Ferdiego? Chciałem sobie go kiedyś kupić a jak na razie szkolę załogę na StuGu i innych Niemcach.

Pop517
16-04-2013, 17:14
myślę że standardowo towarzysze broni potem kamuflaże a na koniec można żarówkę dać i resztę według preferencji

Marat
16-04-2013, 17:27
E tam po co kamuflaż, na JT to już na pewno nie będzie potrzebny, a i Ferdek stugiem nie jest :mrgreen:
Bo ja wiem? Po braterstwie naprawa u czesci zalogi i może ten szybszy obrót ( to chyba u kierowcy ) i większy zasięg widzenia ( nie wiem u którego członka załogi )? Ja to dam w ATekachm ale tam to jest prawdziwy dramat z mobilnością i mały view range. No i sixth sense obowiązkowo.

EDIT: Sprawdziłem, clutch braking u kierowcy i u radiooperatora situational awareness ( oba aktywne od początku ). Mam to na t25/2, docelowo dla t28 prototype. Ogólnie załoge mam tam z t82, bo z Hellcata gdzieś posiałem. Jeszcze mam u ładowniczego deadeye, bo już nie chciałem resetować, choć nie wiem czy to aż tak dużo daje.

Pop517
16-04-2013, 17:39
na twoim at wykrycie za dużo nie robi :P jest też u dowódcy zasięg widzenia

Marat
16-04-2013, 17:44
Sprawdziłem i to deadeye zwiększa szanse na krytyka o 3%, kompletnie bezuzyteczny perk, chyba skasuje.
A ten perk dający zasięg wzroku w sumie daje też tylko 3%, czyli tak ok 10 metrów dodatkowo. To nie wiem czy jest sense i czy nie lepiej iść w naprawe.
Ja bym polazł w BiA + naprawa i sixth sense, ew. dla tego kierowcy ten lepszy obrót.