PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie odsłony posiadasz, ankieta.



Ensis
21-04-2013, 15:45
Proszę głosować, najlepiej z argumentacją dlaczego akurat daną odsłonę się kupiło.

Żakuj
21-04-2013, 16:07
Civ IV Complete - Mój pierwszy kontakt z grą, natrafiłem na gameplay na yt, uznałem, że może być ciekawie, nie zawiodłem się, grało się przyjemnie, lecz dość szybko wkradła się nuda.
Civ V - Kupiłem zachęcony poprzednią częścią i recenzjami, choć za długo przy tej grze nie posiedziałem, z resztą nie miałem za bardzo czasu do niej wrócić.

Asuryan
21-04-2013, 18:50
Civ V - spodobało się mi demko
Civ IV - bo było tanie ze wszystkimi dodatkami + Colonization

Lwie Serce
21-04-2013, 19:11
Zaznaczyłem części III i IV bo aktualnie posiadam, ale grałem też w I i II :)
Do kupna tych gier zachęciła mnie możliwość tworzenia od podstaw imperium, i ogólna mechanika gry raczej niepowtarzalna.

Dyktator
21-04-2013, 23:01
Jam fan civ, więc nie muszę tłumaczyć :)
Brakuje Civ4: Colonization. Nazwa i opis są mylące- to nie dodatek, jedyne co łączy tą grę z civ4, to silnik graficzny.

Ensis
22-04-2013, 18:25
Dzięki, ankieta zaktualizowana(niestety też zrestartowana).

Dyktator
22-04-2013, 22:51
No problem. Nowe głosy oddane :)

22-04-2013, 23:26
Sid Meier's Civilization

Sid Meier's Civilization II

Sid Meier's Civilization III

Sid Meier's Civilization IV

Sid Meier's Civilization V

Sid Meier's Civilization IV: Colonization
---------
Posiadam(łem). Mimo że nie jest to przedmiotem ankiety, nie mogę sobie odmówić by nie napisać że pierwsza część była najlepsza :) Niestety wersja dyskietkowa padła ze starości swego czasu :cry: :cry: :cry:
-------
Sid Meier's Civilization IV - mody sa tutaj jak dla mnie genialne, stąd dokupiłem wszystkie dodatki po zakupie podstawki...

Samick
23-04-2013, 09:16
Kolega przebąkiwał w zeszłym roku, że Civ1 można posiadać już legalnie, niekoniecznie kupując oryginalną grę. Ile w tym prawdy? Pozostawiam to Wam. :)

Grał ktoś w planszowe Civilization? :)
Część to pewnie grała jeszcze w "podrobione" części serii typu Call to Power etc. :P

BLooDek
10-05-2013, 21:36
Civ 3 - kupiłem w ''szarej'' kolekcji klasyki, gra mi się spodobała. Do dziś pamiętam kampanie gdy grając Niemcami (fajne buffy majo) wprowadziłem komunizm potem faszyzm (bo dobre buffy) i tak dalej... Większość małych państewek się wykruszyła, została Rosja na wyspie i Chiny na południu. Walka była trudna ale dzięki atomowym bombkom i czołgom jakoś ich wykończyłem. Oczywiście ja zawsze grałem z wyłączonymi wszystkimi warunkami zwycięstwa, bez królów, księżniczek i tak dalej... - co by móc grać wystarczająco długo aby nacieszyć się grą, bo gdy przeciwnik w X turze wygrywa przez cudy to nie jest zbyt fajne.

Arroyo
12-07-2013, 10:11
Civ 5 Gold - zakupione na muve.pl z okazji przeceny. Najlepsza jest tam muzyka i SI wroga. Nie ma tam owijania w bawełnę i oszustw jak w Civ 4 (gdy grałem w pożyczoną od kolegi to katapultą zniszczono mi samolot i dwa czołgi) oraz braku balansu. Myślę nad zakupem dodatku Nowy, Wspaniały Świat, ale teraz chyba nie będę mieć jak, gdyż sporo mnie teraz wydatków czeka.

BLooDek
12-07-2013, 15:52
Ankieta powinna być uzupełniona o dodatek do civ3 i oba dodatki o civ5.

Ensis
14-07-2013, 07:42
Nie, nie powinna być. Ponieważ dodatki nie są samodzielne.

jasiek90
11-08-2013, 10:42
Mam wszystkie Civ od II... Jestem zachwycony tą serią :)

Kot
08-02-2014, 00:24
Civ V ze "Złotych Joysticków" z tym dlc na mongoły. :D

Ituriel32
12-03-2014, 17:34
Jak na razie 3, ale poważnie się zastanawiam nad zakupem V z dodatkami, żeby tylko była aktywowana na stemie to było by już całkowicie świetnie.

Piątkę też już mam i jak na razie jest bardzo fajna.

gpr
05-02-2016, 03:33
Posiadałem 1, 2, 3, 4
Jedynka najlepsza bo najbardziej przejrzysta.
Nie potrzebuje graficznych wodotrysków. Nadal czasem w nią gram.