PDA

Zobacz pełną wersję : Długa rekrutacja jednostek



PakoThugLife
21-04-2013, 15:47
Witam nie wiedziałem gdzie napisać ten temat więc pisze standardowo na głównej... Otóż mam dość uciążliwy problem gdyż rekrutowanie jednostek trwa dla mnie zbyt długo daj przykład najlepsza jednostka elfów - 3 tury oczekiwanie aż się odrodzi tur - 13 czy tam 12 no to człowiek idzie się wkurzyć momentami ... I wychodzę z takowym pytaniem czy jest możliwość pogrzebania w jakimś tam pliku i pozmniejszać czas oczekiwania? Wersja gry Third Age - 3.2 i Mos 1.41 z Epic Campianing tylko tu też jest problem bo do ściągnięcia były dwa foldery "data" i "Third_Age_3" No to o ile dobrze pamiętam ten z data jak wrzucałem to wywalało mi grę a ten z Third_Age chyba działał ale nie do końca gdyż na start faktycznie dostawałem większe armie ale rekrutacja i koszt pozostawał taki sam... z góry dzięki za pomoc.

Araven
21-04-2013, 16:14
W co Ty w końcu grasz? W TATW 3.2 czy w MOS 1.41 Epic Campaign? W MOS rekrutacja trwa 1 turę, więc grasz w TATW raczej. Kampania Epic do MOS 1.41 przyspiesza rekrutację, lepsze jednostki są dostępne szybciej jak na zwykłym MOS. Zmian rekrutacji można dokonać samodzielnie w pliku export_descr_buildings, poczytaj poradniki moderskie, oto link: viewforum.php?f=247 (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=247)

Edfit: Po co zakładałeś nowy temat skoro istnieje temat o TATW 3.2 i temat o MOS 1.41???????? Temat zamykam, pisz w tematach ogólnych.