PDA

Zobacz pełną wersję : przeróbka medievala 2 total war i inne



Setherial
29-04-2013, 22:10
Witam mam pytanie odnośnie gry a mianowicie wiem jak zwiększyć ilość tur/zmienic daty wydarzeń itp ale nigdzie nie mogłem znaleźć poradnika lub pomocy innych odnośnie zmiany flagi państwa.Niektóre państwa z wyglądem swoich flag,mundurków aż odechciewają aby nimi grać, Jest możliwość zmiany tego np logo Hiszpanii zmienić na logo Szkocji lub Niemców?

2. pytanie czy wszelkiego rodzaju pomocnicy tacy jak np. zabójcy (wymaxowani tj. imię , pseudonim zabójca) po jakimś czasie ginie? czy jego sobowtór o tym samym imieniu będzie nadal w grze?

Proszę o jak najszybszą odp. Z góry dzięki

Grom91
29-04-2013, 22:39
zmiane dat i np ilosci tur zmieniasz w dester start . Ja mam pytanie jak dostosowac po zmianie tur stazenie sie dowodcow bo zrobiłem ze 4 tury to jeden rok a i tak wiek dowodcy zmienia sie po 2 turach.

Setherial
29-04-2013, 23:07
nigdzie nie mogłem znaleźć poradnika lub pomocy innych odnośnie zmiany flagi państwa

o to mi głownie chodzi

Mizutsu
30-04-2013, 06:44
Tak, pomocnicy po jakimś czasie giną. Zmienianie flag to już chyba modering, a wszystkie tego typu poradniki znajdziesz w Zbrojowni (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=19)

Grom91
30-04-2013, 08:16
Ja mam taki kłopot , że zmieniam ilość tur do końca Kampani w "timescale" , a dowódcy , królowie nie dostosowują się do tego. mam na przykład ponad 5000 tur do zakończenia kampani a po 2 turach rośnie wiek już każdego z nich . Dodam że zaczyna mi się kampania normalnie od 1080 roku do 1600 roku o 70 lat przedłużyłem. Chodzi mi żeby było jak w Third Age by długo bardzo żyli .

Reznow45
30-04-2013, 14:17
Zajrzyj do tematu "modyfikacje". Tam znajdziesz wiele ciekawych rzeczy.