PDA

Zobacz pełną wersję : Winter Assault: Kampania Dobra czy Zła?



McAbra
02-05-2013, 20:47
Ciekawi mnie którą ścieżkę wybraliście najpierw i która Wam się bardziej podobała. Kampania Gwardii Imperialnej i Eldarów, czy może jednak mroczniejsza Kampania Chaosu i Orków?

Moim zdaniem obie kampanie są bardzo ciekawe, ale wolę "zuych" więc wybrałem Kampanię Zła ;).
Choć filmik z Rekluzjarchą zabijającym wraz ze swoimi nielicznymi kompanami Novamarines rzesze kultystów z Krwiopijcem na czele jest genialny :D.
Więc jak? Dobro czy zło?

Arroyo
02-05-2013, 21:06
Zdecydowanie Zło. Orkowie są fascynujący, a Gorgutz i jego czarny humor wręcz epicki. Krull natomiast uważa, że tylko z Tytanem będzie potężny, jak dla mnie to powinni się oboje pozabijać jeszcze przy pierwszym spotkaniu (w sumie byli blisko, gdyby nie ta Gwardia...).

McAbra
02-05-2013, 21:15
Ja to w ogóle nie lubię chaosowych przywódców, wszyscy tacy nijacy i słabi. Za to Gorgutz jest niezastąpiony, "bigger than Nazdreg, bigger than Ghazkull!" :D

Los_Emilos
02-05-2013, 21:29
Ja wybrałem kampanię Dobra, której w dalszym ciągu jeszcze nie przeszedłem. Cóż, uważam że podstawką miała jednak lepszą fabułę.

Arroyo
03-05-2013, 12:03
Do Dawn of War zrobiono moda z fabułą jeszcze z Exterminatusa z Cyrene, ponoć ciekawy, choć sam w niego nie grałem.