PDA

Zobacz pełną wersję : Gra Anglia



Nezahualcoyotl
18-10-2009, 17:57
W formie skroconej gra ta frakcja wyglada nastepujaco:
Etap 1 Opanowanie Wysp Brytyjskich
-zdobycie osad rebelianckich
-likwidacja Szkocji
-opanowanie Irlandii
Etap 2 Wojna z Dania
-desant na Plw.Jutlandzki
-opanowanie Skandynawii
Etap 3 Ekspansja na Wschod
Prosimy Pape o zwolanie krucjaty na...Wilno
-zdobycie Wilna
-zdobycie Rygi
-opanowanie Nowogrodu i Helsinek
-zdobycie Kijowa(mamy juz dostep do M.Czarnego)
Etap 4 Laczenie prowincji
Zdobywamy wszystkie prowincje lezace od Reenes az do Nowogrodu wzdluz M.Polnocnego i Baltyku
Etap 5 Wyprawa do Ziemi Swietej
Ladujemy kompletna armie na dosc spora flote i prosimy Pape o ogloszenie Krucjaty i wyruszamy na podboj z Jego blogoslawienstwem do walki
Po zdobyciu celu Krucjaty opanowujemy okoliczne prowincje i je umacniamy oczekujac Mongolow

Lord
19-10-2009, 14:52
Gdy ja gram anglikami wygląda to inaczej.
Też na początku przejmuje kontrole nad Szkocjiom i Irlandiom.
Później moje wojska są przerzucane do Francji,wojna jest męcząca ale zazwyczaj po pokonaniu żabojadów jest się już dosyć mocarnym.
Następni krucjata do ziemi świętej i włożenie korony Cypru.
Gdy mam kontrole nad tymi ziemiami kieruje się na Hiszpanie a później na wschód aż do Nowogrodu.
Teraz tylko pozostaje zająć Italie i upragnione zwycięstwo.

OskarX
21-10-2009, 15:27
Ja tam wole zająć wyspy potem zająć sie dyplomacja, kasa i wojskiem do caen+agenci. Francja pewnie wywoła wojnę wiec przez najbliższy czas ja niszczymy jak tylko sie da albo wasalizujemy ich. Potem juz rządzimy wiec szpiegujemy plw Skandynawski niemcow milan i danie wybierając cel:-D zawsze ruszam raczej na te 3 państwa zalezy kto rzadzi. Anglia to moje ulubione państwo wszystko ma fajne;-)

jutrzenki
14-11-2012, 18:30
Ja gdybym grał Anglią zdobył bym te ziemie brytyjskie i potem bym po prostu miażdżył frakcje za frakcją, a nawet pewnie było by parę wojen :D

HunterPL
14-11-2012, 20:16
W formie skroconej gra ta frakcja wyglada nastepujaco:
Etap 1 Opanowanie Wysp Brytyjskich
-zdobycie osad rebelianckich
-likwidacja Szkocji
-opanowanie Irlandii
Etap 2 Wojna z Dania
-desant na Plw.Jutlandzki
-opanowanie Skandynawii
Etap 3 Ekspansja na Wschod
Prosimy Pape o zwolanie krucjaty na...Wilno
-zdobycie Wilna
-zdobycie Rygi
-opanowanie Nowogrodu i Helsinek
-zdobycie Kijowa(mamy juz dostep do M.Czarnego)
Etap 4 Laczenie prowincji
Zdobywamy wszystkie prowincje lezace od Reenes az do Nowogrodu wzdluz M.Polnocnego i Baltyku
Etap 5 Wyprawa do Ziemi Swietej
Ladujemy kompletna armie na dosc spora flote i prosimy Pape o ogloszenie Krucjaty i wyruszamy na podboj z Jego blogoslawienstwem do walki
Po zdobyciu celu Krucjaty opanowujemy okoliczne prowincje i je umacniamy oczekujac Mongolow
Ja w pierwszym etapie dał aby najpierw podbić Irlandię i szybko zając zamek na północy [zapomniałem nazwy] ,ponieważ Szkoci nie będą mieć pola manewru a potem ich wykanczamy

01-12-2012, 23:44
Ja tam kiedyś podbiłem wszystkich chrześcijan i wszyscy Kardynałowie byli moi heeeh

Nezahualcoyotl
02-12-2012, 09:07
Ja w pierwszym etapie dał aby najpierw podbić Irlandię i szybko zając zamek na północy [zapomniałem nazwy] ,ponieważ Szkoci nie będą mieć pola manewru a potem ich wykanczamy
Jezeli ich wykoncze jako pierwszych i tak nie beda miec pola manewru :lol: