PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja kolekcjonerska - oficjalny zestaw



KLAssurbanipal
09-05-2013, 15:48
http://totalwar.com/collectors

http://wiki.totalwar.com/images/thumb/5/57/TWR2_CE_array_ENG_v13a.jpg/700px-TWR2_CE_array_ENG_v13a.jpg

The Total War™: ROME II Collector’s Edition will be produced in a single, extremely limited run; only 22,000 individually numbered copies will be manufactured.

The CE contains a wealth of bespoke, Roman-themed games and items, bound in a leather-effect presentation box, complete with gold logo and magnetic closure; including:

Numbered copy of Total War™: ROME II
The most ambitious and expansive game in the Total War™ series to date, ROME II brings the statecraft, politics, intrigue, diplomacy and epic battles of the ancient world to life in thrilling detail. This version comes in a debossed Steelbook™ case, laser-etched with your unique collector’s number in Roman numerals.
Tabula set
The Roman forerunner to Backgammon, this Tabula set comprises 30 bone-effect game-pieces supplied in their own burlap drawstring bag, while the board is built into the base of the Collector’s Edition box.
Tesserae Dice
Three replica bone-effect dice for use in a variety of games. The design is based on original Roman Tesserae, found at the archaeological site of Herculaneum.
Total War Cards™: PUNIC WARS
Designed from the ground up to echo elements from ROME II, Total War Cards is a game of skill and luck for two players. Involving combat, territorial control, resource management and technological development, PUNIC WARS consists of 58 high-quality playing cards and a game-board printed with the PUNIC WARS tech-tree.
Canvas Campaign Map
A reminder of the worlds you must conquer, this ribbon-tied canvas map depicts each of the 57 provinces of the ROME II campaign.
Roman Onager
A complete, fully-functional Onager, or Roman siege catapult. This easy-to-assemble kit is constructed from weathered wood and steel, measures 26cm x 12cm x 12cm, and is capable of unleashing mall projectiles at a variety of inanimate objects which may have affronted the glory of your empire.

depus
09-05-2013, 15:54
Nie mogłeś od razu przetłumaczyć?

KLAssurbanipal
09-05-2013, 16:00
Może Ty to zrobisz? Nie wystarczy Ci, że Cię o tym poinformowałem?
Nie znam idealnie angielskiego by to robić i nie mam na to czasu. Każdy potrafi użyć google translate.

Nezahualcoyotl
09-05-2013, 16:27
109.99£ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...no thx ;)

KLAssurbanipal
09-05-2013, 16:41
Nieźle. Prawie 600 zł za grę. :lol:

Widzicie te karty z Units Cards? Czyli to będzie w grze i nie ma co ich słuchać, że pre-alpha.

Memnon[pl]
09-05-2013, 16:44
Troche przesadzili-109 £ to jednak troche za drogo...

K A M 2150
09-05-2013, 16:50
Jak to jest przesadą to popatrz na ceny ZWYKŁEJ wersji ;P 54.99 euro na Steam, jakieś angielskie sklepy w porywach do 25.98 funtów schodzą, ale to dalej przedział cenowy 150-200zł.

nazgool
09-05-2013, 17:02
Ale będą nas kosić na tej grze. Już to widzę oczami wyobraźni :D Wszystkie te DLC i pre-ordery dadzą nam nieźle popalić po kieszeni

Kerdej
09-05-2013, 17:05
To są ceny zachodnie, Shogun 2 też miał takie ceny tam. Jak pojawi się polski dystrybutor, to ceny będą koło 120 zł myślę za standard i około 250 za kolekcjonerkę. W sumie nic w niej nie ma kosztownego- kości i karty w takiej ilości dają grę planszową w okolicach 60zł, onager też jakoś kosztownie nie wygląda.

adriankowaty
09-05-2013, 17:08
Dlatego jeśli kupię grę, to dopiero po 2 latach i bez ŻADNEGO DLC. Ta samo postąpiłem z Shogunem II, Napkiem i Empire. A i tak ostatni raz grałem w te gry (konkretnie Napka) w styczniu.
EDIT:
Worek replik kości do gry i monet, model katapulty, partia kart, jakieś pudełko stylizowane na coś tam + książka - i oni chcą za to 400 zł?
EDIT II:
down
Ja grałem w Napka, Empire'a i Zmierzch Samurajów (podstawka mi się niespodobała), bo lubię okres prochu i bagnetów.

Nezahualcoyotl
09-05-2013, 17:11
Osobiscie wszystkie ostatnie pozycje CA az do Kingdoms olalem gdzyz to nie moje klimaty ale na Rome2 zbyt dlugo czekam ;)

nowy2142
09-05-2013, 17:25
Edycja kolekcjonerska ogólnie wypada całkiem ok.

DavidoFF
09-05-2013, 18:52
To czerwone pudełko z orłem i napisem SPQR niszczy mój system :twisted: Jak po pewnym czasie stanieje, napewno kupię :)

voitek
09-05-2013, 20:05
Davidoff
Edycja kolekcjonerska jest limitowana, więc jej sobie później nie kupisz

Grogmir
10-05-2013, 01:37
Dlatego jeśli kupię grę, to dopiero po 2 latach i bez ŻADNEGO DLC. Ta samo postąpiłem z Shogunem II, Napkiem i Empire. A i tak ostatni raz grałem w te gry (konkretnie Napka) w styczniu.


Hyhyhy. Nie chcę się czepiać, ale już drugi z najbardziej aktywnych krytyków, krzyczących o tym, jak CA ich obrabowuje z kasy, wcale gry kupować nie zamierza, ewentualnie po 2 latach. Choć i tak lepszy był inny pan, który walnął z 10 postów o tym, jakie Rome 2 będzie kijowe i dlaczego oraz ile ciężko zarobionych pieniędzy traci się na tak badziewną grę, po czym przyznał, że i tak nie zagra, bo mu nie pójdzie... to jest dopiero pasja! Krytykować zawzięcie coś, w co nie zamierza się nawet grać po premierze. :D

A kolekcjonerka całkiem spoko, ale cena powalająca. Poprzestanę na pre-orderze. ;)

Oriflamme
10-05-2013, 01:57
Troche przesadzili-109 £ to jednak troche za drogo...
Licz też, że to są ceny brytyjskie. Polaczkowanie w stylu przeliczania waluty jest o kant tyłka rozbić, ponieważ te 110 funtów, to dla nich mały grosz przy ich zarobkach. U nas pewnie będzie około 200-250 zł, bo drożej człowiek by za to po prostu nie dał.

A tak swoją drogą - nie, jak dla mnie zestaw kolekcjonerski jest dość naciągany. Kupi jedynie jakiś prawdziwy fan Rome II ;) Mi z goldów najbardziej podobało się wydanie Stalkera: Cień Czarnobyla, klimatyczne ;)

Flagellum_Dei
10-05-2013, 15:47
Jak dla mnie niezbyt bogato , zastanawiałem się nad kupnem kolekcjonerskiej ale z tego co widzę, raczej nic mnie tam nie zajara ;)
Pudełko robi na mnie największe wrażenie, do tego cena ... zostanę przy preorderze zapewne.

Kiedyś w czasach Rome I kupiłem w UK (akurat siedziałem w Szkocji) taką edycję z Medkiem I + BI + Alexander + Rome właśnie.
Tam naprawdę były fajne rzeczy, ładny plakat, takie świetne kartki z grafikami na twardej tekturze, nawet myślałem żeby to zawieścić na ścianie.
Jakaś cała książka z grafikami, mapa. Do tego płyty z bonusami, soundtrack. To mi się podobało :))

Robb20
10-05-2013, 19:40
Na tym zdjęciu widać dokładnie jak daleko będzie sięgać mapa kampani ;)
Prawie po zachodnie Indie.

cyborgowiec97
10-05-2013, 19:49
Być może w którymś DLC albo jakimś dodatku dodadzą Indie.

Robb20
10-05-2013, 19:58
Nie dadzą indii ponieważ ten region nijak ma się z rzymem.

Anymou$
10-05-2013, 21:44
Nie dadzą indii ponieważ ten region nijak ma się z rzymem

Rzym prowadził z nimi handel, więc zawsze coś.

KLAssurbanipal
11-05-2013, 05:44
Spójrzcie na mapkę, która jest na papierze. Na jej podstawie widać gdzie się kończy mapa kampanii. Jest mniejsza niż myśleliśmy początkowo.

Grogmir
11-05-2013, 09:33
Konkretniej, co jest mniejsze? :p

legoras
11-05-2013, 10:24
Konkretniej, co jest mniejsze? :p

Można było uznać że jest obszerniejsza w stronę wschodu, CA tak szpanowało tekstami o tym, iż mapa jest TAK wielka, TAK daleka, TAK daleko sięga, ogólnie cud, miód orzeszki. A na Baktrii się kończy. Dodatkowo, Afryka chyba jest mniejsza niż w Medieval 2 nawet.. Nie pamiętam jak głęboko sięgała w R1

// zgadza się, afryka(zachód) w R1 była obszerniejsza(głębsza) - http://i637.photobucket.com/albums/uu93/lolMSB/rtw8.png btw. w końcu znalazłem dobrą mapkę z R1, szok :mrgreen:

Oczywiście nie narzekam że jest źle :) mogło by być po prostu jeszcze lepiej! - jeden region pod Mauretanią, i pod Libią dwie do samego dołu, tak głęboko jak oficjalna mapa z kolekcjonerki sięga. To by dało jedną dużą prowincję pod Mauretanią + dwie pod Libią, pierwsza bezpośrednio pod nią, druga pod i w prawo, aby scalić się z tymi dwoma Egipskimi? rejonami. I już Afryka wygląda bogaciej. Druga sprawa to wschód, jak mocno sięga na północny-wschód, ale na to trzeba poczekać aż ktoś rozwali Onagera :D

cyborgowiec97
11-05-2013, 10:42
Mi też się zdaje, że CA potraktowało Afrykę po macoszemu.

Robb20
11-05-2013, 10:56
Mi też się zdaje, że CA potraktowało Afrykę po macoszemu.

Przepraszam bardzo ale jakie byś dał prowincje na środku sahary? Tam nie ma ani jednej rzeki, a niewielkie i niezbyt liczne oazy nie pozwalają na utrzymanie dużych miast :( Ale moge się mylić więc napiszcie co byście tam chcieli :ugeek:

Grogmir
11-05-2013, 12:45
Mi też się zdaje, że CA potraktowało Afrykę po macoszemu.

Tak się może wydawać, ale porównajmy mapkę z Rome 2 (uzupełnioną po wszystkich zapowiedziach frakcji i mapce z collector's edition, jedynym niepewnym elementem są stepy):

http://imageshack.us/a/img855/8784/rome2map.jpg


Do Cyrenajki mamy w Afryce Zachodniej 10 regionów, w Rome 1 było 7. Więc gorzej na pewno nie jest. ;)

depus
12-05-2013, 19:27
To jest cała mapa w Rome II TW ?

Lumis
12-05-2013, 23:25
Trochę dziwnie zabrali się za tę mapę, taka Afryka ma lepiej wydzielone prowincje i ma ich więcej niż w jedynce, podczas gdy Grecję popsuli, bo obszarów jest tam mniej niż w pierwszym Rome. Podobny smutny los spotkał Sycylię, która teraz jest dwuskładnikowa. Ciekawi mnie co będzie w tym kawałku mapy, który nie załapał się na prowincje, jakaś ziemia pozbawiona po prostu miast, czy pusty obszar, który jest odgrodzony niewidzialną ścianą. Pewnie materiał na dlc z dodatkowymi prowincjami ;)

K A M 2150
12-05-2013, 23:41
Nawet jakby doszło więcej prowincji w DLC to byłyby one dostępne dla każdego. Każdy gracz ma na swoim dysku wszystkie DLC i dodatki jakie wychodzą, po prostu kodem trzeba je odblokować. Jedyne co mogą zrobić to zablokować możliwość grania nacją z terenu jaki rzekomo by doszedł po powiększeniu mapy, ale nie zabraniałoby to nikomu bez DLC zająć tego terenu innym państwem. Zresztą poza Indiami nie widzę sensownego powiększania zasięgu mapy.

Grogmir
13-05-2013, 00:48
To prawda, Grecję z niewiadomych powodów spieprzyli - to i brak trzeciej prowincji na Sycylii to jedyne elementy mapy, do których się mogę przyczepić (pomijając przynależność niektórych prowincji). Duuuży progres od Rome 1, ale mogło być lepiej.

Lumis
13-05-2013, 10:30
Przyznam, że nie wiedziałem, jak działają dlc, nie miałem jeszcze styczności z grami w nie wyposażonymi. Ciekawi mnie czy twórcy będą po wydaniu gry poprawiać elementy, na które gracze wskażą jako możliwe do poprawy, np. liczbę prowincji na mapie w obszarach takich jak Grecja czy Sycylia, bo jednostki i frakcje na pewno będą tematem rozszerzeń. Ważne jest też czy istnieje jakieś ograniczenie liczby prowincji tak jak w medku 2, mocno ograniczające zapędy twórców modyfikacji. Jeśli istnieje, to niech chociaż będzie wysokie, np. 300 czy 400 prowincji.

Dodatek o Indiach byłby ciekawy, ogólnie koncepcja rozszerzenia mapy na wschód i np. przedstawienia całej Eurazji w następnej grze (np. Medku 3) wydaje się dla mnie ciekawa, przynajmniej nie byłoby zjawiska, że Sakowie czy inni Mongołowie dokonują wyskoku za granicy mapy, a my nie możemy nic na to poradzić. Z przedstawienia mapy widać, że stepy są trochę mało wykorzystane i je też można by poprawić w jakimś dodatku.

MichalKruk
13-05-2013, 13:28
Stary ty w ogóle czytałeś inne działy? To ci w skrócie wyjaśnie na czym stoi Rome2...
1. Nie wiadomo czy będzie można gre w ogóle modować...
2. CA się nie słucha fanów więc zapomnij o jakiś gadaniach z nimi.

Grogmir
13-05-2013, 19:38
Przyznam, że nie wiedziałem, jak działają dlc, nie miałem jeszcze styczności z grami w nie wyposażonymi. Ciekawi mnie czy twórcy będą po wydaniu gry poprawiać elementy, na które gracze wskażą jako możliwe do poprawy, np. liczbę prowincji na mapie w obszarach takich jak Grecja czy Sycylia, bo jednostki i frakcje na pewno będą tematem rozszerzeń. Ważne jest też czy istnieje jakieś ograniczenie liczby prowincji tak jak w medku 2, mocno ograniczające zapędy twórców modyfikacji. Jeśli istnieje, to niech chociaż będzie wysokie, np. 300 czy 400 prowincji.

Dodatek o Indiach byłby ciekawy, ogólnie koncepcja rozszerzenia mapy na wschód i np. przedstawienia całej Eurazji w następnej grze (np. Medku 3) wydaje się dla mnie ciekawa, przynajmniej nie byłoby zjawiska, że Sakowie czy inni Mongołowie dokonują wyskoku za granicy mapy, a my nie możemy nic na to poradzić. Z przedstawienia mapy widać, że stepy są trochę mało wykorzystane i je też można by poprawić w jakimś dodatku.

Nie wiadomo jeszcze, jak będą wyglądać stepy, to na mapce to raczej fantazja twórcy, bo nie było tego obszaru w żadnych previewach. Mapka, choć dobra, nie zawiera wszystkich prowincji (bo ich po prostu nie pokazano w tamtym rejonie), więc nie jest to ostateczna wersja.

KLAssurbanipal
15-05-2013, 23:57
Ktoś z Was w ogóle kupi kolekcjonerską? Ja nie kupię, chyba że będzie niewielka różnica w cenie. Wg mnie nie jest to atrakcyjne - karty (chyba najciekawsze choć średnie), kości, gra pionkami, katapulta (kilka kołków i sznurek - mogli się postarać i dać jakieś figurki) i mapa na błyszczącym papierze. Wg mnie to nie warte swojej ceny. Shogun 2 chyba miał ciekawszą kolekconerską, choć nie pamiętam już dokładnie.

voitek
16-05-2013, 00:07
Czyli "nie pamiętam jak było, ale na pewno było lepiej"

za 120 euro

http://thehut.pantherssl.com/design-assets/products/10300834/ShogunL.jpg

Co w tym ciekawszego?

Pampa
16-05-2013, 07:24
Dziewczyna mnie zabije jak kupię kolekcjonerkę, Boże, jaki dylemat :(

legoras
16-05-2013, 09:43
@voitek - wiedziałem że ten screen co podałeś jakiś dziwny jest..

Tak wygląda edycja kolekcjonerska w PL http://image.ceneo.pl/data/products/109 ... roduct.jpg (http://image.ceneo.pl/data/products/10929083/31f36ee3-6f90-4b32-806c-131009a07143_product.jpg) ;)
a tak specjalna http://img6.gram.pl/20110208091007.jpg

I video z odpakowywania (PL) kolekcjonerki http://www.youtube.com/watch?v=xe9p9ObwRHQ

// Z tego co wygrzebałem, screen który podałeś jest z okresu grudnia-stycznia. A premiera była kilka miechów później, mogli zmienić skład edycji. Pamiętam także, iz szachy miały być..

update: I edycja kolekcjonerska którą podałeś nie kosztowała 120 euro(502 zł). A 60 funtów(296 zł), a w wersji z dodatkowymi szachami 70 funów(345 zł). http://www.miastogier.pl/wiadomosc,16465.html

Hmmm, wynika iż po prostu uległa zmiana wersji specjalnych/kolekcjonerskich. Bądź polska miała bogatszą przynajmniej ilościowo, kolekcjonerkę ( lol ). W zamian za figurkę(brzydką tak w ogóle, za dużo pomarańczy, gdyby kolorystycznie wyglądała jak postać z okładki gry.. mmm :P ) / szachy(w droższej wersji). Widać tak było, bo w rosyjskim sklepie do kolekcjonerki dodawali mapkę Japonii. Czyli co kraj to mógł mieć inną wersje.

Dodam że w momencie premiery, w Polsce tę kolekcjonerkę można było kupić przedpremierowo za 219,90 zł w serwisie gram.pl, a wersje specjalną za 149.90 zł (cd-project, ceny każdej edycji miał o 10 zł więcej przedpremierowo)
Czyli cena bardzo adekwatna do zawartości.)
*strach myśleć ile razy edytowałem tego posta.. 20? :D

Sapiens
16-05-2013, 12:01
Na tym zdjęciu widać dokładnie jak daleko będzie sięgać mapa kampani ;)
Prawie po wschodnie Indie.

Ciekawe spostrzeżenie, ja widzę że mapa sięga jedynie w okolice zachodnich granic dzisiejszych Indii

KLAssurbanipal
17-05-2013, 18:24
Co w tym ciekawszego?

To tylko moja opinia, ale uważam że tamta edycja była dużo lepsza i ma rzeczy funkcjonalne, a nie do użycia kilka razy. Małe porównanie (starałem się dobrać w miarę możliwości odpowiedniki):

- karty do gry tu i tu - karty japońskie o wiele bardziej klimatyczne odzwierciedlające dokładnie japońskie malarstwo, a karty w Rome? bardzo nieudolnie naśladowane malarstwo greckie, bez twarzy żołnierzy co odbiera klimat, w dodatku niewłaściwa epoka (co najmniej 200 lat przed grą) = wygrywają karty japońskie

- kultowy film Kurosawy vs gra rzymska - film to rarytas i klasyk, a gra szybko się nudzi, na pewno lepiej mieć na półce te DVD niż tandetne klocki = film wygrywa

- plakaty vs mapa - trudno coś wybrać, ale plakat lepiej się prezentuje, mapka wydaje się uboga i nie oddaje klimatu epoki = plakat wygrywa

- koszulka vs onager - fajnie zrobiony miecz, przydatna do noszenia, a onager - kilka kawałków drewna i sznurek = wygrywa nożyk

- po stronie STW2 zostaje ilustrowany album vs kości do gry z plastiku naśladujące rzymskie - słabo porównać to i to, ale te rzeczy zostały - wolę album niż jakieś tandetne kostki = album wygrywa.

Wg mnie tamta edycja była lepsza i tyle w temacie.

Ituriel32
17-05-2013, 19:18
Co by nie dali to nożyk i tak będzie lepszy.
Ja i tak będę czekać na zapowiedz polskiej kolekcjonerki. Zazwyczaj nasi wydawcy bardziej się starają.

voitek
17-05-2013, 19:20
Jaki nożyk?

legoras
17-05-2013, 20:15
Koszulka z kataną :)

KLAssurbanipal
17-05-2013, 21:38
Jaki nożyk?

Trzeba wszystko dosłownie tłumaczyć? Podbipięta nazywał swój miecz 'scyzorykiem'. :lol:

Wald
17-05-2013, 21:56
:mrgreen: A Ja myślałem, że Gerwazy nazywał tak swój rapier :mrgreen: ajajaj ktoś pobieżnie czytał lektury..... :lol: :mrgreen:

KLAssurbanipal
17-05-2013, 23:03
Wg powieści Zerwikaptur, czyli miecz Podbipięty nie był żadnym rapierem, a mieczem który pamiętał czasy Grunwaldu. 8-)

kuroi
18-05-2013, 07:18
To Podbipieta nazywał swój miecz Zerwikaptur czy scyzoryk? ;)
Bo mnie też nazwa scyzoryk kojarzy się bardziej z Gerwazym.

McAbra
18-05-2013, 07:25
A Zerwikaptur to chyba jego herb :)

KLAssurbanipal
18-05-2013, 07:58
Herb i miecz. Scyzorykiem był nazywany pieszczotliwie. :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zerwikaptu ... achecki%29 (http://pl.wikipedia.org/wiki/Zerwikaptur_%28herb_szlachecki%29)

Niko
18-05-2013, 08:29
Ale określenia "scyzoryk" używał Gerwazy. Mówił tak na swój rapier w "Panu Tadeuszu".

MicCal
18-05-2013, 09:36
Herb i miecz. Scyzorykiem był nazywany pieszczotliwie. :)
Już nie brnij tak w zaparte, o żadnym scyzoryku w "Ogniem i mieczem" nie ma mowy - pomyliłeś lektury i tyle ;) Jak już inni powiedzieli, scyzoryk to rapier Gerwazego.

Wald
18-05-2013, 11:06
8-)
:shock: ........... :lol: :lol: :lol:

Gerwazy miał rapier,czyli jako tako lżejszą formę miecza, którego mało kto już w tedy używał w "codzienności", proszę http://pl.wikipedia.org/wiki/Rapier
Miecz Podbipięty to zwykły "zweihander" nazywany "zerwikapturem" gdzie to określenie przeszło na herb, który właściwie miał w sobie "kozie głowy"........( eh.....nawet źródło zostało podane)

Tyle na temat :ugeek: Ktoś myli lektury i chyba czyta tylko streszczenie, chociaż i tak myślę, że w nich pewnie taka wzmianka będzie

PS
Szczerze, z początku, myślałem, że to jakiś żart którego nie załapałem :roll:

KLAssurbanipal
19-05-2013, 16:11
Macie rację, nieźle mi się to pokręciło. :)

Wald
19-05-2013, 16:27
" luuuuzik :D ;) "

pomyłka pomyłką, ale jednak wolałbym jakąś koszulkę :P zamiast tego onagra :|

Yarden
19-05-2013, 23:09
Jako właściciel kolekcjonerki Shoguna 2 mogę rzec tyle, że jestem super zadowolony z dokonanego wówczas wyboru. Koszulkę mam na sobie akurat w tej chwili :D , jest ona jedną z moich ulubionych nie tylko z powodu katanki (która przez ten czas w ogóle nie starła się w praniu, a to już 2 lata!), ale bardzo wysokiej jakości bawełny, z której została wykonana. Siedmiu Samurajów i Sztukę Wojny jako klasyki w swoich gatunkach też po prostu świetnie mieć (już pomijając mile spędzony przy zapoznawaniu się z nimi czas). Karty naprawdę cieszą oko. No i ładna książeczka z artworkami.

W porównaniu do tego wszystkiego kolekcjonerka Romka nie zapowiada się specjalnie oszałamiająco. Karty brzydsze. Z katapulty to bym się pewnie cieszył, gdybym jeszcze chodził do szkoły, mógłbym strzelać z niej w ludzi :D bo podobno ma być w pełni funkcjonalna, ale w tej chwili to tylko wątpliwej urody ozdoba na półkę. Płótniana mapa byłaby świetna do oprawienia i powieszenia na ścianie, gdyby była tak z 4-5 razy większa i bardziej szczegółowa. Ta może być najwyżej chustką do nosa. Tryktraka nie lubię. Jakaś blaszka z numerkiem też nie budzi we mnie szczególnego pożądania.

Podsumowując - jak jestem fanem kolekcjonerek, tak tą sobie chyba odpuszczę. Zobaczymy jeszcze jak będzie wyglądała i kosztowała wersja polska, ale zgodnie z wszystkimi zasadami fizyki i chemii, nie liczyłbym na nic lepszego.

Amrod
11-06-2013, 10:40
Na Muve pojawiła się kolekcjonerka. To chyba jedyny polski sklep ją oferujący?

DonVega
11-06-2013, 10:54
Cena tez nieziemska prawie 500 zeta. Podstawka 150 zeta - na gram.pl jescze cena 110 - ciekaw jestem kiedy zmienią - bo jeśli się nie zmieni to raczej na Muve nikt tego nie będzie kupował

Amrod
11-06-2013, 11:00
Cena kolekcjonerki kształtuje się w okolicach 120 euro/109 funtów, więc cena "normalna", bo taka sama jak na zachodzie, ale podstawowa wersja faktycznie ciut za wysoka, nawet z darmową przesyłką.

legoras
11-06-2013, 12:39
Czyli wynika iż kolekcjonerka jest 2x droższa niż ta z Shoguna, a wygląda biedniej xD - jedynie mapa mnie rajcuje.

Liczyłem że Polska wersja bedzie bogatsza w "pierdoły", tak jak było w S2.

Chociaż, trzeba poczekać na odpowiedź Cenegi? czy tak będzie ona wyglądać, czy ulegnie zmianie (jak w S2). W końcu co kraj to inne wersje kolekcjonerki moga być, w Rosji do S2 dodawali mape Japonii :(