PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zamówić pre-order



shev441
26-05-2013, 00:08
Witam. Mam prośbę , czy mógłby ktoś mi dokładnie wytłumaczyć jak zamówić pre-order na ROME2 ?
-Chciałbym mieć grę w pudełku , nie w wersji elektronicznej.
-Chce posiadać dodatkowe DLC ( Greeks Culture Pack etc. )
-Polska wersja mile widziana

Pozdrawiam i dziękuje :D

voitek
26-05-2013, 00:16
http://lmgtfy.com/?q=total+war+rome+2+preorder

BLooDek
26-05-2013, 00:59
Musisz, poszukać sklepu który to zaoferuje.

Roland
26-05-2013, 11:45
Fajnie, że odpowiedziałeś voitek, let me google to świetny szpan, ale zakładam, że koledze chodzi głównie o to samo co mi, czyli o preorderowe DLC. Poprzeglądałem parę sklepów z preorderami Rome II i żaden nie ma w opisie produktu, że dodaje DLC. Na gram.pl cały czas pytają się o to użytkownicy, a sklep jak milczał tak milczy, ani nie potwierdza ani nie zaprzecza. Dlatego wydaje mi się, że póki co żaden polski sklep nie oferuje w preorderze dodatkowego DLC, jakby ktoś natrafił na jakąś oficjalną informację to fajnie by było gdyby się nią tutaj podzielił.

Amrod
26-05-2013, 13:02
Przypomnę oficjalną stronę Total War Wiki, z której dowiedzieliśmy się o preorderach http://wiki.totalwar.com/w/Rome2_preorders

Można z niej wywnioskować, że dla Polski, sklepy które będą miały DLC są jeszcze w fazie negocjacji. Trzeba po prostu poczekać. Do premiery są jeszcze długie trzy miesiące.

BLyy
26-07-2013, 21:29
Mam bardzo ważne pytanie. Planuję kupić preorder bo będą tam greckie nacje, a Grecja to mój ulubiony obszar z Rome 1. I mam pytanie czy jeśli zamówię preorder a dostawca przyśle mi go np. dzień po premierze, bo i czasami zdarzają się opóźnienia - to czy mi przepadną greckie nacje? Ważny jest czas rejestracji czy kod jaki dostaniemy w grze będę mógł zarejestrować na steam nawet po roku czasu a i tak dostanę wszystko w wersji preorder?

Asuryan
26-07-2013, 23:11
Nie przepadną - ważny jest kod, a nie czas jego rejestracji.

BLyy
26-07-2013, 23:23
Nie przepadną - ważny jest kod, a nie czas jego rejestracji.
Dziękuje za informacje :)

Asuryan
26-07-2013, 23:27
Zachowaj tylko rachunek zakupu, bo często jest on wymagany do pobrania kodu dlc (przynajmniej na gram.pl).