PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Pytanie o jednostki generała



Vasquito
31-05-2013, 23:42
Witam
Niedawno zaczalem grac w Rome Total War, przeszedlem samouczka, gram juz kilka dni, tylko jednego nie bylo w samouczku a sam nie ogarne tego, a szukalem juz tego na roznych forach i nie znalazlem, mianowicie, jak gina jednostki generalowi(lub czlonkowi rodziny), to jak je uzulepnic? jakos ekwitow mam dodac?
Z gory dzieki za pomoc.

Shay Ruan
31-05-2013, 23:47
Dawno już nie grałem w Rome, ale z tego co pamiętam to te jednostki same sie regenerują po pewnym czasie. ;)

Vasquito
01-06-2013, 17:41
Faktycznie, ojj ja glupi;P.
Wielkie dzieki!

Maryan
04-06-2013, 08:46
zgadza się. na jednostki generała nie masz wpływu aby je odbudować. stopniowo co ture zawsze będą przybywać ludzie do jego jednostki aż będzie max. U doświadczonego generała, często masz więcej jednostek niż u zaczynającego karierę. No i wraz z rozwojem stajni kiedy to możesz rekrutować lepsze jednostki jazdy, świta twojego generała sama się zmieni na skuteczniejszy rodzaj. Przynajmniej ja tak miałem w niektórych frakcjach. chyba u Rzymian to występuje

Lord Wełnowór
06-06-2013, 11:36
Jednostki generalskie zmieniają się na lepsze u wszystkich frakcji, a ma to miejsce wtedy, gdy następuje reforma Mariusza, czyli jak któraś z rzymskich frakcji wybuduje pałac cesarski.

Kobrax
06-06-2013, 16:30
Pamiętam grywanie sobie Grecją i jednostka generała po 100-110 ludzi. Nie potrzebna była ta kiepska grecka konnica.