PDA

Zobacz pełną wersję : Małżeństwa



bart945
05-06-2013, 18:56
Mam dość upierdliwy problem. Którąś z kolei kampanie powtarza mi się ten sam problem. Mianowicie nie przychodzą mi w ogóle propozycje ożenków generałów, dość irytujący problem bo przez to w mojej obecnej kampanii Kastylią przy ok. 120 turze 6 dynastii wygasa bo ich ostatni pozostali przy życiu członkowie nie mają żon. Jak już wcześniej wspomniałem miałem podobnie w poprzednich kampaniach m.in Wenecją i Francją. Temat trochę dziwny ale doprowadza mnie to do szału bo specjalnie wprowadzam sobie jakieś 3 dynastie zagraniczne oprócz 3 swoich a tu chamsko mi się nie chcą żenić i koniec. A jeszcze jakby tego było mało to jak jakimś cudem się ożeni któryś z generałów to nie ma dzieci mimo cech z "+" do szansy posiadania potomstwa.

Araven
05-06-2013, 19:18
Po wybudowaniu trybunału tak jest zwykle, Ten problem został rozwiązany w Megasubmodzie, jest dużo więcej księżniczek i szybciej się je rekrutuje oraz szybciej się poruszają, co umożliwia utrzymanie dynastii. Polecam, jak nie chcesz Megasubmoda to trzeba zedytować export_descr_buildings, budynek corte poziom I i II jak w Megasubmodzie. I usunąć map.rwm i zacząć niestety od nowa.
Link do Megasubmoda : viewtopic.php?f=367&t=12871 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=367&t=12871)

qtango
05-06-2013, 21:37
W kampanii, którą rozgrywam aktualnie Trybunał nie daje księżniczek.Zwyczajnie się nie pojawiają w stolicy.Zburzyłem Trybunał i ponownie wybudowałem, a damy dalej do mojej stolicy nie trafiają.

Araven
05-06-2013, 21:43
Księżniczki są w kampaniach pełnych tylko, czyli w Full. W Lekkiej ich nie ma.

qtango
05-06-2013, 22:50
Gram w kampanię Full; wybudowałem kolejny poziom Trybunału i dalej księżniczki się nie pojawiają.

Araven
05-06-2013, 23:12
Same się nie pojawiają, trzeba je wyszkolić jak każdego agenta. Na raz może być jedna. Ochajtaj tą co masz, może w jakimś mieście, sprawdź zakładkę agenci i powinny się pojawiać. Grasz w Megasubmoda?

qtango
06-06-2013, 16:10
Jak je wyszkolić W sensie że pojawia się ich ikona w stolicy ale na początku jest szara jak u innych agentów gdy mamy ich maksymalną ilość ?
Gram na Megasubmodzie.

michal3588
06-06-2013, 17:07
Przed postawieniem odpowiedniego budynku wcale nie ma ikonki. Później wygląda to jak z każdym innym agentem. Jak wyczerpiesz limit to szara ikonka ale nadal tam jest. Z tego co pamiętam da się rekrutować tylko 1 na turę i póki rekrutowana księżniczka będzie niezamężna dopóty będzie zajmowała limit agentów. "Zasób" księżniczek w stolicy to chyba ilość Trybunałów - istniejące, niezamężne księżniczki.

Araven
06-06-2013, 17:11
Księżniczki można rekrutować tylko we własnej historycznej stolicy z Trybunałem. Jest ikonka księżniczki, nie sposób ją przeoczyć. Poza rekrutowanymi rodzą się i naturalne córki księcia lub króla, patrz bo są tam gdzie ich ojciec, sprawdzaj drzewko rodziny i zakładkę agenci w miastach. Jak niekiedy nie można rekrutować księżniczek, częstym powodem jest narodzenie naturalnej księżniczki i jej nie wydanie za mąż. Niekiedy trzeba przesunąć suwak przy rekrutacji bo są trzy albo 4 rzędy jednostek i agentów i w pierwszych dwóch może nie być ikonki księżniczek.

qtango
06-06-2013, 18:52
Czyli wiem co robilem źle.Stolice historyczną mam w Budzie a Trybunał wybudowalem w Regensburgu i czekalem na damy w stolicy.