PDA

Zobacz pełną wersję : Kody w Bellum



ryczek11
11-06-2013, 17:28
Witajcie , zacząłem bawić się z tą modyfikacją ,postanowiłem mojemu księcia wykoxowć lecz chciałem mieć na start "Noncy wojownik" czyli walki w nocy czyli bez posiłków wroga i moich ,wpisałem następującą frazę mając otwarte dane księcia give_trait this NightBattleCapable ,cały czas grze coś nie pasowało ,a kod nie wchodził ,proszę o pomoc ,bo zdenerwowało mnie to i nie mogę grac :PPozdro

Araven
11-06-2013, 17:35
Ale wymyśliłeś. Spróbuj w descr_strat popatrz jakie cechy mają inni generałowie, może znajdziesz tam coś o walce w nocy, dopisz mu cechę w descr_strat, usuń map.rwm i zacznij nową kampanię.
Edit: Zamiast bawić się w kody wstaw go na kilka tur do klasztoru potem niech dzielnie walczy i skille i cechy mu się nabiją naturalnie.

sadam86
11-06-2013, 17:57
Wpisałeś dobrze imię?? Dałeś 1 na koniec??

ryczek11
11-06-2013, 17:58
Chciał bym po prostu wiedzieć czy to wg działa ,czy robiłem coś źle .Tak .

sadam86
11-06-2013, 19:05
Wciskasz ~ wyskakuje okienko wpisujesz give_trait Roman NightBattleCapable 1 i to wszystko działa gdzie Roman to imię generała z generałami z polskimi znakami w imieniu jest problem.

ryczek11
11-06-2013, 20:59
Temat do zamknięcia ,zrobiłem to moim sposobem give_trait this NightBattleCapable ,this wystarczy wpisać kiedy ma się generała zaznaczonego i jest on jedynym generałem w armii ,nie wybierałem opisu generała tylko go zaznaczyłem .