PDA

Zobacz pełną wersję : Wiedźmin mod-Projekt



Milo21
22-06-2013, 06:31
Chciałbym zrobić mod z wiedźmina. Jeśli ktoś zna taki mod może mi go podać, jednak nie obiecuje że będę na nim grał. Frakcje w modzie, który chciałbym mieć:
-scoia'tael,
-zakon płonącej róży,
-Nilfgaard,
-Temeria,
-Redania,
-Kaedwen,
-Mahakam,
-Kovir i Poviss,
-Liria i Rivia,
-Cintra,
-Hengfors,
-Aedirn.
Jednostki jeszcze wymyślam tak samo jak budynki. Mod ma być na mediaval II. Na razie zrobienie moda jest dla mnie nie możliwe z dwóch powodów. Małych umiejętności i braku dostępu do komputera z grą. Proszę o pomoc w jego późniejszym robieniu lub/i zgłaszanie ewentualnych pomysłów.
Zedytowane, proszę przeczytać dodatkową frakcje (AEDIRN)!

Araven
22-06-2013, 07:21
Sporo informacji możesz uzyskać z Wiedźmina Rpg wersji fabularnej, masz zebrane sporo danych o państawach i religiach kontynentu. O modzie w stylu Total war do Wiedźmina nic mi nie wiadomo.

Arroyo
22-06-2013, 09:27
http://empiretw.ru/board/index.php?showtopic=36649 jest już co nieco o Wiedźmin Total War (UWAGA!!! Rosyjski język). Ale pomysł całkiem niezły, lecz mam wątpliwości:
+Zakon Płonącej Róży w Wiedźmin 1 był po części Temerski.
+Scoi'a Tael przecież mogą mieć własny kraj stworzony przez Saskię (kto grał w W2 Zabójcy Królów, to wie)
Mogę co nieco pomóc, jak chodzi o Wiedźmin 2 (fabularnie do moda).

Milo21
22-06-2013, 10:44
http://empiretw.ru/board/index.php?showtopic=36649 jest już co nieco o Wiedźmin Total War (UWAGA!!! Rosyjski język). Ale pomysł całkiem niezły, lecz mam wątpliwości:
+Zakon Płonącej Róży w Wiedźmin 1 był po części Temerski.
+Scoi'a Tael przecież mogą mieć własny kraj stworzony przez Saskię (kto grał w W2 Zabójcy Królów, to wie)
Mogę co nieco pomóc, jak chodzi o Wiedźmin 2 (fabularnie do moda).

Wiem że zakon płonącej róży był po części temerski, ale po 1 to się zmieniło, a w 2 pomagał Radowidowi. O Scoi'a Tael też wiem,ale to będą raczej czasy pomiędzy 1,a 2. Grałem w grę wiedźmin :D Chętnie przyjmę pomoc.

Milo21
22-06-2013, 10:50
Dzisiaj (chyba) skończę planowanie dotyczące jednostek i budowli wiewiórek. Podam je później.

Wonsz
09-07-2013, 19:18
Zgłaszam się mogę pomóc przy opisach frajcji oraz planowanie jednostek elitarnych np: Temeria-niebieskie pasy itd...

misiek1205
24-07-2013, 08:17
http://empiretw.ru/board/index.php?showtopic=36649 jest już co nieco o Wiedźmin Total War (UWAGA!!! Rosyjski język). Ale pomysł całkiem niezły, lecz mam wątpliwości:
+Zakon Płonącej Róży w Wiedźmin 1 był po części Temerski.
+Scoi'a Tael przecież mogą mieć własny kraj stworzony przez Saskię (kto grał w W2 Zabójcy Królów, to wie)
Mogę co nieco pomóc, jak chodzi o Wiedźmin 2 (fabularnie do moda).

Wiem że zakon płonącej róży był po części temerski, ale po 1 to się zmieniło, a w 2 pomagał Radowidowi. O Scoi'a Tael też wiem,ale to będą raczej czasy pomiędzy 1,a 2. Grałem w grę wiedźmin :D Chętnie przyjmę pomoc.

Grając w 1 dostalem od Talara książke pt. Tajne służby Redańskie w której pisało że Zakon Płonącej Rózy, został założony przez jakiegoś Redańskiego agenta, w celu utworzenia przeciwwagi dla loży czarodziejek, a że Redańczycy nie chcieli wpływowej organizacji na swoich ziemiach a woleli mieć ich za miedzą ( czyli u Temeryjczyków)

Wonsz
15-02-2014, 12:49
Znalazł ktoś opisy pancerzy i uzbrojenia Pancernych z Ard Carraigh ,i niedźwiedzich łbów?

McAbra
15-02-2014, 13:33
Ty to naprawdę jesteś archeolog... :P

Po pół roku nieobecności, projekt na pewno upadł, o ile w ogóle ruszył z miejsca...

@down,
To czemu piszesz w tym temacie?

Wonsz
17-02-2014, 18:54
Ale mi chodzi o zwykły opis ich opancerzenia w uniwersum.