PDA

Zobacz pełną wersję : Generałowie



Wald
27-06-2013, 17:07
Mam takie dziwne zjawisko grając w "Kampanie koalicji" polegające na tym, że niektórzy z moich świetnych generałów a praktycznie większość,mogę nawet stwierdzić, że każdy ( tylko nie ten "elitarny" ) czy to biorą udział w walce czy też stoją dalej od zgiełku bitewnego nie tracąc nikogo ze swojej świty to i tak po powrocie na mapę kampanii okazuje się, że zginęli ...... tylko problem w tym, że nie wiem czemu :roll: nikt do nich nie strzelał, nie byli chorzy, starzy też, żołd regularnie otrzymywali :D ale jednak dostaje raport, że zginęli w "walce" :x

natomiast generałowie Napoleona, nawet jeśli podczas walki obrywają czy to z kul,bagnetów czy kartaczy to i tak wycofują się z niedobitkami swoich sił na mapie kampanii, jedynie sam Napoleon jest czasami ranny(ale to normalne) a Ja wdaje się w koszta rekrutacji nowych generałów którzy i tak zaraz "zginą"

grając Francją wszystko miałem normalnie

Czy mogę prosić o wytłumaczenie tej irytującej już sytuacji gdy mój generał-frontowiec ginie?

towarzysz_pancerny
12-07-2013, 20:01
Zbłakane kule ;) Nie wiem, powinno byc widac chyba juz w czasie bitwy w sensie raportu. Nie pamietam ale wydaje mi sie że żaden TW z tego jak dotad nie zrezygnowal. Z raportowania śmierci generałow na bieżaco

Wald
13-07-2013, 12:48
żadnych raportów nie miałem :|

damianmantyk
10-08-2013, 15:01
ja niestety tez nie miałem zadnych raportow ;/

klarys
10-08-2013, 15:27
raportowanie smierci generalow to podstawa... szkoda ze tego nie ma...