PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zdobyć Mumakile w TATW.



thenfiren
28-06-2013, 21:43
Cześć mam pytanie jak znaleźć/tworzyć Mumakile, gdyż jak gram Haradem to praktycznie cały teren obskoczyłem znalazłem tam Mumakile na tej mapie postawiłem tam odziały nic, jak mam je zdobyć, oraz mam buga gdy gram drużyną gdyż jak oglądałem na youtube filmiki, to gość normalnie wszystkie bitwy grał, chodzi mi oto że np. kiedy była ta bitwa z Nazgulami na początku gry to ona mi się nie pokazała, lub kiedy miała być Bitwa o Helmowy Jar to też mi się nie pokazała w Isengardzie stała cały czas armia ok. 1000 orków i nic, no dobra pomyślałem że parę tur poczekam postawiłem Gandalfa przy Helmowym Jarze, a tu nagle pokazało mi się że Aragornem mam iść na tą ścieżkę umarłych, albo Faramirem,Samem i Frodem dochodzę praktycznie do Góry Przeznaczenia :lol: tu jest moje pytanie czym to jest spowodowane z góry dzięki. Jeżeli był już taki temat to sorry.

adriankowaty
29-06-2013, 07:48
Mumakile produkuje się w prowincjach, w których występują "złoża" mumakili. Potrzeba do tego specjalnej zagrody.

Tessali
29-06-2013, 08:23
"złoża" mumakili

Dzięki stareńki, nie mogę się przestać uśmiechać od pół godziny.

Araven
29-06-2013, 08:42
Thenfiren. O ile się orientuję, jest specjalny budynek do szkolenia Mumakili w czystym TATW 3.2, ale coś jest zabugowane i nie da się go wybudować w praktyce. Wstaw pogrubiony wpis do pliku export_descr_buildings do stajni barona i wszelkich wyższych i będziesz miał mumakile po wybudowaniu tychże stajni. Mumakile na mapie wskazują tereny gdzie w praktyce można je szkolić, a gdzie występowały naturalnie, czyli dobrze kombinowałeś, ale szkolenie ich konieczne jest, bo najemnych Mumakili chyba nie ma.

;################################################# ###########
;################ MUMAKIL TRAINING GROUND #################
;################################################# ###########
building mumakil
{
levels mumakil_training_ground
{
mumakil_training_ground city requires factions { spain, } and hidden_resource mumakil and building_present_min_level equestrian knights_stables
{
capability
{
recruit_pool "Mumakil" 1 0.07 2 0 requires factions { spain, } and hidden_resource mumakil
}
material wooden
construction 6
cost 5800
settlement_min large_city
upgrades
{
}
}
}
plugins
{
}
}
building mumakil_castle
{
levels mumakil_castle_training_ground
{
mumakil_castle_training_ground castle requires factions { spain, } and hidden_resource mumakil and building_present_min_level c_equestrian c_knights_stables
{
capability
{
recruit_pool "Mumakil" 1 0.07 2 0 requires factions { spain, }
}
material wooden
construction 6
cost 5800
settlement_min city
upgrades
{
}
}
}
plugins
{
}
}

thenfiren
29-06-2013, 10:56
Dzięki, a byś mógł mi napisać gdzie dokładnie znajduje się ten plik bym był wdzięczny. Dobra już nie trzeba dzięki. Zaraz zobaczę czy działa i dam znać.

thenfiren
29-06-2013, 17:37
Zrobiłem tak jak napisałeś i gdy uruchamiam Third Age to mi się pokazuję obraz gry, czarny ekran i mi się wyłącza taki sam błąd mam, kiedy zainstalowałem MOSA.

Araven
29-06-2013, 17:57
To wróć do poprzedniego pliku i nie będziesz miał Mumakili. Coś zrobiłeś źle. W co Ty w końcu grasz w Mosa ? Czy czyste TATW 3.2 ?????
Mosa pewnie źle zainstalowałeś, zajrzyj do tematu o MOS post nr 1 dokładnie jest wyjaśnione jak instalować. Czarny ekran oznacza zazwyczaj że zainstalowałeś w złej lokalizacji, albo nie uruchomiłeś cleaner.bat po instalacji MOS.
Napisz mi na PW jak chcesz ten plik z Mumakilami, zrobię go sam.

kielll
18-08-2014, 19:29
Tu upload sprawdzony plik - są "SŁONIKI" w zwykłej wersji 3AGE 3.2 plik wgrać do katalogu "data" - tak jak w opisie powyżej:
https://www.sendspace.com/file/ir0gjp
działa na istniejących save

Araven
18-08-2014, 19:37
A gdzie dałeś te Mumakile? Do ich budynku jak ja wyżej czy do stajni? Nie przesadziłeś aby z ich rekrutacją? :cool:

kielll
19-08-2014, 14:46
A gdzie dałeś te Mumakile? Do ich budynku jak ja wyżej czy do stajni? Nie przesadziłeś aby z ich rekrutacją? :cool:
Znalazłem plik na jakimś forum i budynek się pojawił tam gdzie powinien :) 3 słoniki w ruchu, ale jakbym mógł robić je od początku to miałbym więcej, robią robotę jak trzeba :) Najśmieszniejsze że ze nie wiedziałem o tym bugu, wybudowałem już wszystko co możliwe i kicha:) już miałem walnąć grę w kąt:)