PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze steam



Yoshimitsu
02-07-2013, 13:32
Witam
Po roku przerwy zamierzałem wrócić do serii Total War. Na początek próbowałem zainstalować M2. Nie dawało rady, nie mam pojęcia czemu. Następnie wziąłem się za S2. I tu wystąpił problem ze steam. Na początek nie pamiętałem danych do swojego konta, ale w końcu je odzyskałem. Potem z kolei nie mogłem aktywować zarejestrowanej już gry. Kiedy wpisywałem kod produktu, odpowiadało, że został już użyty do rejestracji na innym koncie. Kiedy wchodzę na swoje konto na stronie steam, nie widzę żadnej zarejestrowanej gry, co jest dość dziwne. Pokazuje, że jedyny produkt jaki posiadam to... steam. Nie pamiętam kompletnie jak rejestrowałem S2 (a rejestrowałem), być może miałem jeszcze inne konto, ale jeśli tak, to nie mam już konta mailowego z którym było powiązane. Mam więc oryginalną grę, kod produktu, odpowiedni do niego sprzęt, połączenie internetowe, a nie mogę sobie pograć. Co zrobić w tej sytuacji? Uprzejmie proszę o pomoc i poradę.

Amrod
02-07-2013, 15:31
Skontaktuj się ze Steam Support. https://support.steampowered.com/
Ale skoro sam nie pamiętasz mejla, na które miałeś konto to tym bardziej im będzie trudno cokolwiek z tym zrobić. W każdym razie przygotuj sobie pudełko z kartą klucza (jeżeli masz) i paragon (jeżeli masz).

Aro137
03-07-2013, 15:33
Myślę, że grę masz już zarejestrowaną na 2 koncie. Zrób tak jak napisał Amrod.