PDA

Zobacz pełną wersję : Stainless Steel 6.3- Bug?



ReistPL
18-07-2013, 18:27
Witam. Otóż niedawno pobrałem moda Stainless Steel 6.3 (nie mam 6.4 ze względu na to, że niektóre linki są przestarzałe, a reszta najzwyczajniej nie chce działać) i zacząłem grać kampanię państwami krzyżowców. Gdy rozpocząłem moją ekspansję, stało się coś dziwnego. Podbiłem 6 miast/zamków. I tu się zaczyna problem. W turze, w której podbiłem dany region, niezależnie od tego, czy go zostawiłem w spokoju, czy zrobiłem ''czystkę'' lud był szczęśliwy. Po drugiej turze od zajęcia lokacji lud zaczął się buntować, i w następnej również, ale tym razem bez strat w ludziach u żołnierzy i znacznie większymi niż przedtem u cywili. Po trzeciej turze okupacji szlachcic/kapitan się buntował, i traciłem miasto. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale to się stało U WSZYSTKICH podbitych ziem. Ten sam schemat, wszyscy szczęśliwi, bunt, większy bunt, zdrada. Czy to jakiś błąd w skrypcie?

Araven
18-07-2013, 19:11
Pewnie król dostał jakieś bardzo negatywne cechy, zabij go szybko. Grasz na czystym SS 6.3 czy an jakimś submodzie, był taki gdzie działo się podobnie. Reality, albo grim reality albo coś, nie pamiętam czy można go aktywować w czystym SS.

ReistPL
18-07-2013, 19:19
Tak się składa, że mój król opuszcza stolicę raz na ruski rok, ponieważ zyskałem nawyk ''chronienia'' swojego króla w innych grach.

Araven
18-07-2013, 19:24
Ty mu w statystyki zajrzyj. Od siedzenia w stolicy mogło mu się w głowie popsuć. Są cechy jak obraża szlachtę i tym podobne. Z dwa lata w SS nie grałem. Jak to nie wina króla ani skryptu to nie wiem.

ReistPL
18-07-2013, 20:12
Sprawdziłem, i nie ma żadnej negatywnej cechy.