PDA

Zobacz pełną wersję : Rome - po X instalacjach nagle działa



adriankowaty
28-07-2013, 17:00
Wiem, że to pytanie brzmi absurdalnie, ale może mi ktoś wyjaśnić, jakim cudem nagle gra, która mi nie działała ze względu na zanieczyszczenie modami, na którą żadna metoda nie działała, nagle po (nie pamiętam ilu) reinstalacjach (czynionych z nudy, uznanych przeze mnie za bezsensowne) nagle działa i nie sprawia żadnych kłopotów? Czyżby to ciągłe kasowanie i wgrywanie przeczyściło pliki? Odkryłem to teraz (zresztą przez pomyłkę).

McAbra
28-07-2013, 17:17
Przypadek/szczęście. Jeśli czynność wielokrotnie powtarzana nagle zaskutkowała, to musi być przypadek. No chyba że niedawno czyściłeś komputer w jakiś sposób. Reinstalacja systemu, potraktowanie CCleanerem, etc.
W każdym razie cieszę się że udało Ci się w końcu zainstalować :D
Może wrócisz do Rome KO? ;)

adriankowaty
28-07-2013, 17:25
Przypadek/szczęście. Jeśli czynność wielokrotnie powtarzana nagle zaskutkowała, to musi być przypadek. No chyba że niedawno czyściłeś komputer w jakiś sposób. Reinstalacja systemu, potraktowanie CCleanerem, etc.
W każdym razie cieszę się że udało Ci się w końcu zainstalować :D
Może wrócisz do Rome KO? ;)
Jedyne co reinstalowałem, to grę. A chętnie bym do KO wrócił (o ile mój Pont albo inna frakcja jest wolna).

McAbra
28-07-2013, 18:58
Pont jest wolny... Ale jego sytuacja co najwyżej średnia.
Markusa możesz spytać, czy nie odstąpi Kartaginy, bo chyba chciał.

A wracając do tematu to jest to trochę dziwne... Ale trzeba się cieszyć :D
Jednak mimo wszystko coś się musiało zmienić bo to trochę niezrozumiałe dlaczego nagle zaczął działać. :)

adriankowaty
28-07-2013, 20:44
Jest jednak problem - link do pobrania HotSeat Script się przedawnił.

McAbra
28-07-2013, 20:56
Zgłoś się do Domena, on powinien mieć.
Wysłałbym, ale w tej chwili nie mogę :|