PDA

Zobacz pełną wersję : rozmazany obraz 4?



trax
31-07-2013, 10:26
czesc, mam maly problem a mianowicie jak uruchamiam shoguna2 czesto rozmazuja mi sie jednostki w grze i nie mam pojecia co moze byc przyczyna takiego obrazu ...

http://i44.tinypic.com/23wd45.png

pozdrawiam

Samick
31-07-2013, 10:50
Jaki widać jest to błąd graficzny. Polecam:
1) Zaktualizowanie sterowników do karty graficznej.
2) Jeśli to nie pomoże, postaraj się pogrzebać w ustawieniach graficznych, włączać i wyłączać różne rzeczy, zmieniać jakość etc.

trax
21-08-2013, 21:37
Mam najnowsze sterowniki jakie mogę zainstalować, z ustawieniami też kombinowałem i nic ... dziwne jest to, że w wersji demo nie spotykałem się z takimi usterkami ;/

Samick
21-08-2013, 22:03
Wersja demo, jak sama nazwa wskazuje, jest wersją demonstracyjną, okrojoną. Więc czemu się dziwisz, że nie było w niej błędów? Za błędy trzeba płacić. :)

Ad rem, niestety nie mam w tej chwili innych pomysłów, może ktoś inny.

Kitraiel
22-08-2013, 09:09
A kiedy zaczął się ten problem? Po instalacji najnowszych sterowników? Paradoksalnie bywa że czasem coś działa dobrze tylko na starszych. Polecam też sprawdzenie czy nie przerzuca Ci się na kartę zintegrowaną (o ile masz). Napisz coś więcej i będziemy myśleć :)

trax
22-08-2013, 10:07
Jeśli Wam to coś ułatwi to mam karte zintegrowaną Intel HD graphics core i3. Na starych sterownikach pojawiał mi się ten błąd więc zainstalowałem nowsze, dziwne jest to że takie problemy mam tylko w shogunie, w pozostałych grach wszystko działa tak jak należy ...