PDA

Zobacz pełną wersję : PROBLEM Z DIADOCHI v.1.22



Pan Toranaga
12-08-2013, 16:25
Od dłuższego czasu gram już w mod Diadochi Total War. Ostatnio ściagnełem sobie patch 1.22 i chyba jest tam jakis błąd, bo czasami jak atakuję jednostki Seleucydów (gram Partami), to gra wywala mnie do windowsa i pokazuje sie napis: ,,Generic Error: Failed to find texture data/models_unit/textures/officer_greek_standard_slave.tga''. Jak temu zaradzic??

13-08-2013, 08:22
Od dłuższego czasu gram już w mod Diadochi Total War. Ostatnio ściagnełem sobie patch 1.22 i chyba jest tam jakis błąd, bo czasami jak atakuję jednostki Seleucydów (gram Partami), to gra wywala mnie do windowsa i pokazuje sie napis: ,,Generic Error: Failed to find texture data/models_unit/textures/officer_greek_standard_slave.tga''. Jak temu zaradzic??
Rozumiem ze po ściągnięciu tego patcha, rozpocząłeś nową rozgrywkę, wcześniej kasując map.rwm? 8-)

Pan Toranaga
13-08-2013, 10:08
Tak zaczelem nowa rozgrywkę i skasowalem te map.rwm

Araven
13-08-2013, 11:23
Wg mnie Ktoś posiadający w/w moda mógłby wstawić pogrubioną dalej teksturę z data/models_unit/textures/officer_greek_standard_slave.tga Jej wstawienie w miejsce uszkodzonej lub brakującej, powinno rozwiązać problem.

Araven
21-08-2013, 12:08
Nikt nie może pomóc zacnemu Panu Toranadze? Co za czasy.

21-08-2013, 12:34
Aravenie- wszyscy żyją już Rome :D 2
------
Moja sugestia:
Jeszcze raz ściągnąć instalatory, przy wyłączonym antywirusie i ponownie poinstalować, nowa gra, ten mod tak ma, wspominałem w pierwszym poście jak swego czasu kilka razy ściągałem? :D
pozdrawiam

Pan Toranaga
21-08-2013, 18:53
Jakos sobie radze poprzez czeste robienie sejwów. Mod Diadochi wymiata, choc znowu tez zaczelem pogrywac w BC na kingdoms.

BlackWood
21-08-2013, 22:59
Nie wiem może nie doczytałem :) A grasz przez dodatek Alexander :?:

Pan Toranaga
22-08-2013, 08:58
Tak dodatek Aleksnader. W wersji 1.21 tez oni cos mieli skopane z jakias textura jakiejs greckiej kawalerii i tez pare razy zdarzyly mi sie wyjscia do wnodowsa. Teraz jednak na 1.22 z podobnego powodu zdarza mi sie to czesciej, a akurat zaczelem fajna rozgrywke Partami i ten błąd wyskakuje jak czasami atakuje ja jakies jednostki Seleucydów albo jak oni mnie atakują.

Pan Toranaga
25-08-2013, 22:03
Na forum tego moda twórcy zarzucili hotfix 1.22b, który chyba rozwiazal moj problem, bo wgralem go sobie i nie ma jak do tej pory żadnych wywalen do windowsa. Zarzucam link do tego, moze sie przyda http://www.twcenter.net/forums/showthre ... ixes/page7 (http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?471948-Diadochi-TW-Bugs-Known-Issues-amp-Hotfixes/page7)

25-08-2013, 23:04
Podziękować za informację. Polecam się na przyszłość :D