PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Zmiana wielkości oddziałów



meelosh
27-10-2009, 12:44
Witam,
mam pytanie dotyczące ilości jednostek w garnizonie. Otóż na screenach widziałem że można mieć np 120 łuczników w jednym garnizonie a ja jak gram to max jest 60... Co mam z tym zrobić??
z góry dzięki


*************
Temat zamknięty, nazwa zmieniona.
S.

Secret_Matrix
27-10-2009, 13:27
Nigdy nie gralem w medka 2,ale na przykladzie empire (tak mi sie wydaje) to tylko mody kolego moga pomoc lub moze byc taki plik gdzie sie zmienia liczbe jednostek itp.

Krzyzak
27-10-2009, 13:29
Musisz zmienic skalę jednostek. Więc tak. Wchodzisz do menu glównego gry. Potem opcje. Naciskasz na kamera. Potem wybierasz sobie skale jednostek na to ile tam chcesz. O to chodzi :P

maryjan1001
27-10-2009, 14:01
urwa
nidlugo temat zalożą "jal sie kompa włancza" :twisted: :twisted: :twisted:

Przemysł II
27-10-2009, 15:58
zdgadzam się z Tobą maryjan1001
nie rozumiem tego, że ludzie nie potrafią szukać, a nawet jeżeli to mają faq. W poradniku też jest info o zmianie wielkości oddziałów, ale widać ludzie wolą zaśmiecać forum. Temat też mógłby też brzmieć inaczej bo treść raczej nie wsakzuje na ten problem

Krzyzak
27-10-2009, 20:47
No właśnie, to prawda, nazwa tematu powinna być inna. A poza tym najpierwsz sie szuka czy na forum nie ma odpowiedzi do owego pytania, bo ten temat był juz duzo razy poruszany na forum. A poza tym najpierw jesli laska mozna sprawdzic menu gry czyli opcje ;)

meelosh
28-10-2009, 14:47
uważajcie bo sie zamknę w sobie... poza tym kompa to mi babcia włącza bo nie potrafie znaleźć przycisku. Myszką kieruje mój brat a ja staram sie pisać na klawiaturze.
Jak nie rozumiecie tematu to nie piszcie ;p rzucacie sie że zaśmiecam forum, a patrzcie co sami robicie...
PS nie chodzi mi o ustawienia kamery...

Soul of Night
28-10-2009, 15:06
uważajcie bo sie zamknę w sobie... poza tym kompa to mi babcia włącza bo nie potrafie znaleźć przycisku. Myszką kieruje mój brat a ja staram sie pisać na klawiaturze.
Jak nie rozumiecie tematu to nie piszcie ;p rzucacie sie że zaśmiecam forum, a patrzcie co sami robicie...
PS nie chodzi mi o ustawienia kamery...

Te ustawienia kamery zwiększają właśnie liczebność jednostek:
np: do 120 tak jak piszesz. Jest to ustawienie jednostek: Ogromne lub Huge.
Opisane jest jako skala jednostek.

Nie wiem o co Ci chodzi z garnizonem? Garnizon to liczba oddziałów w mieście/zamku/forcie. Każda jednostka ma własną liczbę postaci czyli liczebność, która właśnie zmienia się w opcjach kamery (czyli liczby 60,90,120,150,60,80 itp.). Jeśli to nie to, napisz dokładniej o co Ci chodzi tutaj lub na priva do mnie, spróbuję się skapnąć o co biega ;)
Btw: respekt za sarkazm ;)

meelosh
28-10-2009, 15:09
W końcu sie dowiedziałem :P dzięki wielkie ;p

Przemysł II
28-10-2009, 15:57
uważajcie bo sie zamknę w sobie... poza tym kompa to mi babcia włącza bo nie potrafie znaleźć przycisku. Myszką kieruje mój brat a ja staram sie pisać na klawiaturze.
Jak nie rozumiecie tematu to nie piszcie ;p rzucacie sie że zaśmiecam forum, a patrzcie co sami robicie...
PS nie chodzi mi o ustawienia kamery...


nie chodzi mi o to, że nie rozumiem tematu, bo myślę że jeżeli ktoś inny będzie miał takim sam problem to nie zorientuje się, że to temat wyjaśniający to zagadnienie. mógłby on brzmieć np. wielkość oddziałów lub ilość osób w jednostce. taki tytuł umozliwiłby szybkie i łatwe znalezienie odopwiedzi, a tak prawdopodobnie założyłby nowy temat. ;)

OskarX
28-10-2009, 16:39
Witam,
mam pytanie dotyczące ilości jednostek w garnizonie. Otóż na screenach widziałem że można mieć np 120 łuczników w jednym garnizonie a ja jak gram to max jest 60... Co mam z tym zrobić??
z góry dzięki


A FAQ nie łaska przeczytać?!!?? Moim zdaniem nie powinno się pomagać takim ludziom, bo nawet FAQ nie łaska przeczytać !!! Jak krzyżak napisał ,że w ustawieniach kamery to też nie łaska było wejść.....

meelosh
28-10-2009, 17:04
nie spinaj bo Ci żyłka pęknie :)
nikt Ci nie każe pomagać;p a tak to wszedłeś i znów wzniecasz bezsensowną dyskusje która nie prowadzi do niczego...
aha no to gdzie w FAQ masz rozwiązanie problemu? :)

OskarX
28-10-2009, 20:30
Temat "FAQ-przeczytaj, zanim założyć nowy temat" jest wlasnie dla takich leniwych i nie rozumnych ludzi jak ty.

Przemysł II
28-10-2009, 20:56
nie spinaj bo Ci żyłka pęknie :)
nikt Ci nie każe pomagać;p a tak to wszedłeś i znów wzniecasz bezsensowną dyskusje która nie prowadzi do niczego...
aha no to gdzie w FAQ masz rozwiązanie problemu? :)
mówisz i masz: 4 wybrzuszenie od góry FAQ
Jak zmienić wielkość jednostek w MTW II?

Zmiana wielkości jednostek znajduje się w opcje -> opcje kamery.

meelosh
29-10-2009, 13:19
Temat "FAQ-przeczytaj, zanim założyć nowy temat" jest wlasnie dla takich leniwych i nie rozumnych ludzi jak ty.
ale Ciebie w "nie rozumności" nie przebije

PS no to następnym razem najpierw skieruje sie do FAQ :)

Soul of Night
29-10-2009, 18:42
Temat "FAQ-przeczytaj, zanim założyć nowy temat" jest wlasnie dla takich leniwych i nie rozumnych ludzi jak ty.

Uważaj na słowa. Możliwość przebywania na forum nie należy do praw, które Totalwar.org.pl musi Ci zapewnić.

Proszę o zamknięcie tematu z powodu spamu.