PDA

Zobacz pełną wersję : Fifa 14



Rebel
22-08-2013, 20:33
Fifa 14 zbliża się wielkimi krokami, wypadało by więc założyć odpowiedni temat :)
Jakie są wasze oczekiwania, czego brakuje?

Moim skromnym zdaniem czekanie ze starym silnikiem graficznym to strzał w stopę, w dodatku będzie dość mało zmian w stosunku do poprzedniej części.
Mimo to jednak jako wierny fan serii nie odpuszczę sobie czternastki.

Ensis
23-08-2013, 16:12
EA na własne życzenie znowu zacznie przegrywać na PC z Konami, przez powrót do starej polityki. Czyli konsole dostają nowy silnik, a wersja komputerowa ciągnie na starym.

Shay Ruan
29-08-2013, 14:00
Polityka EA jest żenująca. Widząc, że przegrywają z konami podkupili licencje na stadiony(na wyłączność) ;| Wiem , że już w żaden szajs typu fifa nie zagram.

Aro137
11-06-2014, 20:16
Ktoś z was posiada Fife 14 na pc? :) Może zorganizowalibyśmy mały turniej z okazji mistrzostw świata? :) Każdy wybrałby reprezentację :) Dodali też nowy tryb w ultimate team - mistrzostwa świata.

Shay Ruan
21-06-2014, 17:39
Mam pytanie. Była ostatnio jakaś aktualizacja do fify? Bo ostatnio nie wiem co mi sie porobiła ale zawodnicy zapierdzielają po boisku tak szybko jakby mieli motorek w tyłkach. Zmniejszenie tempa rozgrywki w menu nic nie daje.

Aro137
26-06-2014, 15:34
Shay Ruan, chyba wyszła jakaś aktualizacja do Origina. Przez "poprawki", musiałem reinstalować Fife, bo nie mogłem jej włączyć ;) Żadnej zmiany w Fife nie zauważyłem. U mnie biegają, tak jak biegali :P