PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup Pre ordera Rome II... - wątek poboczny



dawid621
28-08-2013, 11:21
Tak, a nie wolisz zapłacić 20 zł więcej, żeby mieć grę w pudełku + prezent w postaci innej dobrej gry, a przesyłkę za darmo?

Przeciez tu tez ma przesylke za darmo mozgu :D i troche przegiecie z nazwaniem tej gry paradoxu dobra.

Ensis
28-08-2013, 15:14
http://www.gamerankings.com/pc/943509-e ... index.html (http://www.gamerankings.com/pc/943509-europa-universalis-rome/index.html) 77%, czyli grę można nazwać dobrą.

Rebel
28-08-2013, 15:33
Ciekawa stronka btw, ale nie rozumiem w jaki sposób taki syf jak Shogun 2 może mieć 90% a genialny medek mniej więc na ocenach aż tak bym się nie opierał.

Myrkull
28-08-2013, 21:36
Jako n00b mam pytanie. Czy jak zakupię Rome 2 przez muve to będę ją miał normalnie w biblioteczce Steam (bo podobno konto i tak jest konieczne) i będzie ona przez ten Steam patchowana, oraz kompatybilna z późniejszymi dodatkami na Steamie zakupowanymi? Bo jak nie, to poczekam na promocję steamową. ;)

AnotherWorld
28-08-2013, 21:41
Ciekawa stronka btw, ale nie rozumiem w jaki sposób taki syf jak Shogun 2 może mieć 90%
Wg. mnie ocena uzasadniona - atrakcyjność gry mocno podbijają stroje karnawałowe piechoty, maski halloween na głowach i balony napompowane helem na plechach kawalerii. W grze nie ma nuty cyrkowca jak jest to w przypadku ETW czy MTW, więc pewno dlatego taka wysoka ocena od amerykańskich obywateli - mających rozległą wiedzę i zainteresowania (a nie tylko fastfood, falujący brzuch, coca-cola, chrupki, jazda samochodem, śniadanie, II śniadanie, III śniadanie, przedobiad, II przedobiad, ...... , TV, komputer, skrzydełka + coca cola + frytki + hamburger + zajady, smalec na głowie, smród jak świeżo wyprodukowana w chinach guma polana amoniakiem, brzuch na stopach).

AnotherWorld
28-08-2013, 21:45
Jako n00b mam pytanie. Czy jak zakupię Rome 2 przez muve to będę ją miał normalnie w biblioteczce Steam (bo podobno konto i tak jest konieczne) i będzie ona przez ten Steam patchowana, oraz kompatybilna z późniejszymi dodatkami na Steamie zakupowanymi?

TAK ! To się tylko różni tym że tu dostaniesz płytę (nie będziesz musiał ściągać 30GB ze steam'u ) + pudełko + instrukcję . Grę i tak trzeba zarejestrować na Steam, więc czy tu , czy tu musisz go ściągnąć i przez niego gra się sama aktualizuje i "łata".

Myrkull
28-08-2013, 21:52
Ale jest możliwość zapisania tej gry w biblioteczce żeby nie używać później płytki w razie ponownej instalacji? Bo w takie rzeczy to już mi się nie chce w dzisiejszych czasach bawić. ;)

Grogmir
28-08-2013, 21:54
Tak, gra zapisuje się automatycznie w Twojej bibliotece.

AnotherWorld
28-08-2013, 21:57
Ale jest możliwość zapisania tej gry w biblioteczce żeby nie używać później płytki w razie ponownej instalacji? Bo w takie rzeczy to już mi się nie chce w dzisiejszych czasach bawić. ;)
No a jak to sobie wyobrażasz ? Akcja wygląda tak - kupujesz grę, przychodzi przesyłka, otwierasz ją, pakujesz DVD do napędu, instalujesz grę przy użyciu cd-keya co to go masz w pudełku, po instalacji instaluje się Steam, na steamie na swój klucz rejestrujesz grę i masz ją w bibliotece, gra przed uruchomieniem sprawdza aktualizację i następuje jej uruchomienie. Płyta sprawia tylko tyle, że nie musisz ściągać gry przez neta.

dawid621
28-08-2013, 22:12
No a jak to sobie wyobrażasz ? Akcja wygląda tak - kupujesz grę, przychodzi przesyłka, otwierasz ją, pakujesz DVD do napędu, instalujesz grę przy użyciu cd-keya co to go masz w pudełku, po instalacji instaluje się Steam, na steamie na swój klucz rejestrujesz grę i masz ją w bibliotece, gra przed uruchomieniem sprawdza aktualizację i następuje jej uruchomienie. Płyta sprawia tylko tyle, że nie musisz ściągać gry przez neta.

Powiem tak, kiedy wyszedl zmierzch samurajow tez tak myslalem i kupilem wersje pudelkowa, ostatecznie i tak jakies 80% gry zostalo zassane przez steam, a plyty dvd lezaly sobie odlogiem w pudelku. Wiec nie bylbym z tym taki pewien czy aby napewno bedzie mogl to zainstalowac z plyty.

AnotherWorld
28-08-2013, 22:19
Powiem tak, kiedy wyszedl zmierzch samurajow tez tak myslalem i kupilem wersje pudelkowa, ostatecznie i tak jakies 80% gry zostalo zassane przez steam, a plyty dvd lezaly sobie odlogiem w pudelku. Wiec nie bylbym z tym taki pewien czy aby napewno bedzie mogl to zainstalowac z plyty.
Bo gry wychodzące spod skrzydeł CA są tak niedopracowane, że po 1roku będzie już tyle aktualizacji trzeba pobrać , że będą zajmowały tyle co sama gra , więc w jakiej wersji byś nie kupił to i tak będziesz ściągał przez Steam patche fest jak my wszyscy ;) Robisz sobie kolekcje - kupuj pudełko, nie jesteś numizmatyk i nie kolekcjonujesz makulatury to bierz wersję elektroniczną. W ogóle nie rozumiem o co rozbijają się twoje rozterki z wyborem wersji gry, skoro masz w przedsprzedaży dostępną zarówno jedną , jak i druga opcję.

dawid621
28-08-2013, 22:30
Bo gry wychodzące spod skrzydeł CA są tak niedopracowane, że po 1roku będzie już tyle aktualizacji trzeba pobrać , że będą zajmowały tyle co sama gra , więc w jakiej wersji byś nie kupił to i tak będziesz ściągał przez Steam patche fest jak my wszyscy ;) Robisz sobie kolekcje - kupuj pudełko, nie jesteś numizmatyk i nie kolekcjonujesz makulatury to bierz wersję elektroniczną. W ogóle nie rozumiem o co rozbijają się twoje rozterki z wyborem wersji gry, skoro masz w przedsprzedaży dostępną zarówno jedną , jak i druga opcję.

O to rozbijaja sie moje rozterki ze jezeli ktos chce sobie zaoszczedzic czasu i zainstalowac gre z plyty to powinien miec taka mozliwosc skoro plyty z gra sa w sprzedazy, a nie ze kupi sie plyte, wlozy ja aby uruchomic instalator, a i taka cala gre pobierze mu z neta. Cos tu jest nie halo, nie uwazasz? Oczywiscie pomijam tu kwestie patchy, bo jesli o to chodzi to jasne ze musza one zostac pobrane.

AnotherWorld
28-08-2013, 22:34
O to rozbijaja sie moje rozterki ze jezeli ktos chce sobie zaoszczedzic czasu i zainstalowac gre z plyty to powinien miec taka mozliwosc skoro plyty z gra sa w sprzedazy, a nie ze kupi sie plyte, wlozy ja aby uruchomic instalator, a i taka cala gre pobierze mu z neta. Cos tu jest nie halo, nie uwazasz? Oczywiscie pomijam tu kwestie patchy, bo jesli o to chodzi to jasne ze musza one zostac pobrane.
Pewnie zrobiłeś całą procedurę od tyłu i teraz masz błędne wyobrażenie. Najpierw się instaluję gre z płyty CD, potem Steam, w którym rejestruje się produkt, a Ty pewnie najpierw wklepałeś Keya do Steam, zarejestrowałeś grę i musiałeś ją pobrać z neta. Nie wiem jak to inaczej można zrobić XD

Talek
28-08-2013, 22:43
Ja mam Rome'a od 3 godzin na dysku, jak na moje oszczędność czasu to właśnie wersje digital gier, gdzie zazwyczaj kilka dni wcześniej jest pre-load jak w tym wypadku. Na pudełko musisz czekać zazwyczaj do dnia premiery albo i dłużej jak kurier nie dojdzie gdzie inni już dawno grają. No chyba że masz 1mb/s łączę albo jeszcze gorsze to wtedy jedyne wyjście dla ciebie to niestety pudełko jeżeli chcesz oszczędzić sobie kilku dni ściagania, chodź i tak pewnie day1 patch + DLC będzie zajmował z 1 giga.

AnotherWorld
28-08-2013, 22:50
No chyba że masz 1mb/s łączę ... to wtedy jedyne wyjście dla ciebie to niestety pudełko jeżeli chcesz oszczędzić sobie kilku dni ściagania
Niech gra zajmuje nawet z patchami 36GB . 10h x 3600s x 1mb = 36GB na necie 1mb/s - najdalej w 10 godzin cała gra jest ściągnięta, zaktualizowana i gotowa do działania, a nikt nie ma dziś Internetu na katy telefoniczne i modemów 54kbps. O ile się orientuje to ani Netia, ani TP, UPC, itd. nie oferują już Internetu o prędkości poniżej 1mb/s na stałym łączu. Chyba że ktoś ma zamiar ściągać grę przez Internet bezprzewodowy z oferty którejś POpularnej sieci komórkowej , ale ktoś taki nie umiałby grać w produkt z serii Total War , wiec i taka opcja odpada XD :P

Husarz164
29-08-2013, 08:42
Mam pytanie czy dlc greckie państwa trzeba jakoś ściągać wcześniej czy będzie dostępny dopiero 3 września ?

mardar282
29-08-2013, 08:47
Mam pytanie czy dlc greckie państwa trzeba jakoś ściągać wcześniej czy będzie dostępny dopiero 3 września ?


Play on the day of release!
You'll receive your download links and activation code by email on 03/09/2013 at 00:00 CEST.
to informacja z TOTAL WAR, wydaje mi się że grać będziemy już po godzinie 24 z poniedzałku na wtorek

Grogmir
29-08-2013, 08:49
Nie, aktywacja gry jest o godzinie 9. :) Jeżeli zamawialiście wersję cyfrową to kod na państwa greckie powinniście otrzymać razem z tym do podstawowej wersji gry.

mardar282
29-08-2013, 08:54
Nie, aktywacja gry jest o godzinie 9. :) Jeżeli zamawialiście wersję cyfrową to kod na państwa greckie powinniście otrzymać razem z tym do podstawowej wersji gry.

Rozumie ale napisałem tylko to co sam zobaczyłem 5 minut temu i zacytowałem, tak sama było w marcu 2011 roku z Shogunem, godzina 2 w nocy :oops:

Grogmir
29-08-2013, 08:58
Wczoraj CA podało oficjalną godzinę aktywacji wspólną dla całego świata i w Polsce będzie to o 9. :) Kod do gry możesz otrzymać wcześniej, niektórzy już go mają i ściągnęli wczoraj grę, ale uruchomić nie mogą. ;)

mardar282
29-08-2013, 09:03
Wczoraj CA podało oficjalną godzinę aktywacji wspólną dla całego świata i w Polsce będzie to o 9. :) Kod do gry możesz otrzymać wcześniej, niektórzy już go mają i ściągnęli wczoraj grę, ale uruchomić nie mogą. ;)

Dokładnie tak, sam mam zainstalowanego Rome 2 ze Steam, a mój cytat pochodzi właśnie z oficjalnej strony TW, a informacja dotyczyła Steam

Il Duce
29-08-2013, 09:58
Czy komuś jeszcze przy 8,8 gb stanęło pobieranie?

Ps: Po dłuższym czasie się wznowiło same z siebie, przepraszam za nieuzasadnioną panikę :mrgreen:

KLAssurbanipal
29-08-2013, 10:57
Tak, a nie wolisz zapłacić 20 zł więcej, żeby mieć grę w pudełku + prezent w postaci innej dobrej gry, a przesyłkę za darmo?

Przeciez tu tez ma przesylke za darmo mozgu :D i troche przegiecie z nazwaniem tej gry paradoxu dobra.

Czytaj ze zrozumieniem mózgu. Oczywiste dla każdego jest, że klucz gry jest wysyłanym mailem za darmo.
Pisałem to, ponieważ ktoś może zobaczyć 139 zł i pomyśleć, ze z wysyłką wyjdzie dużo drożej niż przez Steam.

mardar282
29-08-2013, 11:09
Czy komuś jeszcze przy 8,8 gb stanęło pobieranie?

Ps: Po dłuższym czasie się wznowiło same z siebie, przepraszam za nieuzasadnioną panikę :mrgreen:
nie martw się chyba każdy miał taki problem, należy wyłączyć Steam i włączyć go znowu z automatu będzie pobierał do końca

dawid621
29-08-2013, 11:23
Czytaj ze zrozumieniem mózgu. Oczywiste dla każdego jest, że klucz gry jest wysyłanym mailem za darmo.
Pisałem to, ponieważ ktoś może zobaczyć 139 zł i pomyśleć, ze z wysyłką wyjdzie dużo drożej niż przez Steam.

No to wlasnie skoro jest to oczywiste, to po co piszesz ze w tym sklepie jest za darmo skoro wersje elektroniczne wszedzie takie sa? :D A kazdy kto jest zainteresowany kupnem raczej zwraca uwage na koszt przesylki.

KLAssurbanipal
29-08-2013, 11:27
Piszę, bo w przeciwieństwie do elektronicznych tutaj też jest pudełko z ładną grafiką Mariusza Kozika i płyta, za niewielką różnicę w cenie w stosunku do wersji elektronicznych.

Akarinos
29-08-2013, 11:32
Mam pytanie dot. pre-ordera zakupionego na muve. Pierwszy raz korzystam z ich usług i mam pytanie: czy otrzymam maila potwierdzającego wysłanie paczki? Opłaciłem z góry, przesyłka kurierska...

Il Duce
29-08-2013, 13:53
Czy komuś jeszcze przy 8,8 gb stanęło pobieranie?

Ps: Po dłuższym czasie się wznowiło same z siebie, przepraszam za nieuzasadnioną panikę :mrgreen:
nie martw się chyba każdy miał taki problem, należy wyłączyć Steam i włączyć go znowu z automatu będzie pobierał do końca

Tak właśnie zrobiłem w akcie desperacji ;)

smooqu
29-08-2013, 13:55
Mam pytanie dot. pre-ordera zakupionego na muve. Pierwszy raz korzystam z ich usług i mam pytanie: czy otrzymam maila potwierdzającego wysłanie paczki? Opłaciłem z góry, przesyłka kurierska...

Dostaniesz maila :)

Akarinos
29-08-2013, 15:50
Mam pytanie dot. pre-ordera zakupionego na muve. Pierwszy raz korzystam z ich usług i mam pytanie: czy otrzymam maila potwierdzającego wysłanie paczki? Opłaciłem z góry, przesyłka kurierska...

Dostaniesz maila :)


A dostał już ktoś takiego maila? :)

Nezahualcoyotl
29-08-2013, 17:13
Wlasnie przed godzina otrzymalem potwierdzenie zakupu i otrzymania Rome2 z PC Games na 3 Wrzesnia ;)

Obi Wan
29-08-2013, 17:32
Krótka informacja z mojej prywatnej korespondencji z Cenegą: "podobnież można je już załadować do steam i ściągnąć całą grę, a w dniu premiery tylko podmieni się mały plik , więc nie będzie problemu z zasysaniem całości na premierę." Oczywiście chodzi o cyfrową wersję.

Sara Temer
30-08-2013, 07:21
Mógłby ktoś pomóc z ogarnięciem muve.pl? Chcę zamówić Rome wybieram bank i rodzaj przesyłki, a tam jakiś payu mi wyskakuje :( Powie ktoś o co z tym chodzi?

Grogmir
30-08-2013, 07:41
Nie wiem, jak to dokładnie wygląda w przypadku Romka, ale Payu to sposób na błyskawiczne załatwienie płatności, powinieneś móc zalogować się potem do swojego banku i dokonać płatności, która od razu zostanie zaksięgowana na koncie muve. Uprzedzając pytanie, to całkowicie bezpieczne. ;)

Sara Temer
30-08-2013, 07:56
Już zapłaciłem, mam nadzieję że nic nie zepsułem, bo gdy próbowałem przejść od razu do banku to wyskakiwał błąd. Musiałem wziąć przelew tradycyjny, a potem przepisać ze wzoru do banku i wysłać :twisted: Dzięki za odpowiedź :)

Asuryan
30-08-2013, 10:57
Piszę, bo w przeciwieństwie do elektronicznych tutaj też jest pudełko z ładną grafiką Mariusza Kozika i płyta, za niewielką różnicę w cenie w stosunku do wersji elektronicznych.
Tylko jaki sens jest płacić za coś zupełnie mi zbyteczne?

KLAssurbanipal
30-08-2013, 11:04
Dla Ciebie OK, ale niektórzy wolą kolekcjonować gry w pudełku. :)

Tak na marginesie, czym różni się dyskusja w tym temacie od głównego o pre-orderze? Pisze się tu o tym samym. viewtopic.php?f=471&t=13618 (http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic.php?f=471&t=13618)

McAbra
30-08-2013, 11:27
W tym że ten temat został wydzielony z tamtego jako offtop, ale z czasem dyskusja weszła z powrotem na normalny temat. :lol:

szrama86
30-08-2013, 11:39
Właśnie dostałem maila z muve że już wysyłają. :) Zamawiałem wersję pudełkową :)

KLAssurbanipal
30-08-2013, 11:52
Kiedy zamawiałeś? Ja nie dostałem takiego maila, a zamówiłem już dawno. Pomimo wpłaty, trzeba było jeszcze jakoś im potwierdzać mailowo zamówienie?

FireFighter
30-08-2013, 11:56
Ja również, dodatkowo w mailu zawarty jest kod do DLC :)

nazgool
30-08-2013, 11:58
O proszę. Ja jeszcze nie dostałem, ale dobrze wiedzieć, że wysyłają takie maile.

szrama86
30-08-2013, 11:59
Kiedy zamawiałeś? Ja nie dostałem takiego maila, a zamówiłem już dawno. Pomimo wpłaty, trzeba było jeszcze jakoś im potwierdzać mailowo zamówienie?

Zamawiałem na początku czerwca. :) Jak zapłaciłeś to zamówienie samo się potwierdziło. Ja dałem płatność za pobraniem i musiałem potwierdzić. Możesz to sprawdzić na swoim koncie. Na muve -->logujesz się na swoje konto/Historia zamówień i powinno być napisane co się dzieje z Twoim zamówieniem. Ja już również dostałem kod na DLC do Rome. :)

nazgool
30-08-2013, 12:01
mam w statusie zamówienie potwierdzone. zapłaciłem jakoś na początku lipca. Tak czy siak czekam na tego maila i na przesyłkę. mam nadzieje, że przyjdzie najpóźniej w poniedziałek.

KLAssurbanipal
30-08-2013, 12:05
Ja dokładnie tak samo. Mam potwierdzone, ale maila ani kodu na DLC ani śladu. ;)

FireFighter
30-08-2013, 12:31
Sprawdźcie w spamie u mnie tam się znajdowało :)

EDIT: W ogóle to status mojego zamówienia został zmieniony z 'potwierdzony' na 'zrealizowany'

Andreus Augustus
30-08-2013, 12:38
Mikołaj w tym roku przyszedł wcześniej :)

http://i.imgur.com/OMGbXqI.jpg
http://i.imgur.com/Tfm9PDG.jpg

Akarinos
30-08-2013, 12:43
A u mnie ani kodu ani maila, zapłacone z góry status: potwierdzone, lecz niestety wciąż nie zrealizowane..

KLAssurbanipal
30-08-2013, 12:45
Napisałem maila do nich z pytaniem czy wysłali. Już zdążyli odpisać. Gra będzie wysłana dopiero przed premierą.

FireFighter
30-08-2013, 12:47
Czyli w poniedziałek zapewne ją otrzymamy.. ewentualnie w dzień premiery ..

Mściwój
30-08-2013, 13:52
Hmm, tez macie na muve w historii zamowienia ta dodatkowa gre, ktora miala byc za darmo naliczone 3,00 zł?

Harry-Potter-TW
30-08-2013, 13:58
Tak.Ale za to R2 tańszy.

Mściwój
30-08-2013, 14:09
Moje zamówienie zostało już anulowane. Nie odpisali co z ta 'darmową' grą

Sara Temer
30-08-2013, 14:11
Hmmm, mi nie przyszło jak na razie żadne potwierdzenie, a na muve mam status zamówienie złożone... tak w ogóle to mam sześć zamówień, chyba coś się z stroną sknociło kiedy zamawiałem.

janrod11
30-08-2013, 14:11
Szulikowski - brak słów.

Mściwój
30-08-2013, 14:16
takie 'darmowe' gry za 3,00 zł sa dla mnie proba wyludzenia lub w najlepszym razie proba SPRZEDANIA czegos, czego maja za duzo w nakladzie i nie zeszlo.

Ale to taka moja jak zwykle czepialska opinia.

janrod11
30-08-2013, 14:18
Przecież nie każą Ci dopłacać,a nawet,gdyby ta gra była całkiem darmowa i tak zbiją te 3 zł na Romie...Próba wyłudzenia mówisz?Przecież i miesiąc temu dokładali to za free,więc w czym problem?Teraz nagle Ci to zaczęło przeszkadzać?

Rebel
30-08-2013, 14:19
To jest wliczone w koszt Romka... Dostałeś kod na zniżkę o 10 zł i jeszcze ci źle.

Hawkx
30-08-2013, 14:22
Ja ze swojej strony odradzam zamawianie jakiegokolwiek pre-order na keye....
Po pierwsze nie jest to pełnoprawny pre-order bo keya dostanę w dzień premiery ew dzień wcześniej nie tak jak powinno być sporo wcześniej aby móc ściągnąć grę.
Po drugie wgl nie wiem czy jest to oficjalnie pre-order ponieważ dowiedziałem się, że DLC nie dostanę :D Cóż w sumie to akurat rekompensuje cena bo to co zaoszczędziłem mogę wydać na DLC albo zostawić w kieszeni. Myślę, że więcej niż 5 Euro to DLC nie będzie kosztowało.

Mściwój
30-08-2013, 14:30
Przecież nie każą Ci dopłacać,a nawet,gdyby ta gra była całkiem darmowa i tak zbiją te 3 zł na Romie...Próba wyłudzenia mówisz?Przecież i miesiąc temu dokładali to za free,więc w czym problem?Teraz nagle Ci to zaczęło przeszkadzać?


zaczelo mi przeszkadzac, jak widze, ze te 3 zł to proba wcisniecia mi gry, ktora miala byc darmowa.

McAbra
30-08-2013, 14:31
Szulikowski...

To jest wliczone w koszt Romka... Dostałeś kod na zniżkę o 10 zł i jeszcze ci źle.

Mściwój
30-08-2013, 14:39
To prawda, ze dostalem znizke na 10 zl i darmowa wysylke. swoja droga, bez zniki nawet nie warto podchodzic. ratuje tylko darmowa wysylka. Ale w tej znizce, nie zajakneli sie, ze zaplace 3,00 zł za gre, ktora oferowali jako darmowa. Chociaz wciaz jest to dla mnie korzystne, ze wzgledu na darmowa wysylke wersji pudelkowej to podziekuje. Nawet jezeli zaplace wiecej (chociaz najbardziej prawdopodobny bedzie klucz na steam), to zaplace komus, kto nie stara sie mi wcisnac czegos, co mialo byc za darmo.

Grogmir
30-08-2013, 14:42
No ale jak Ci policzyło koszt całego zakupu? Nie odjęło przypadkiem 3 zł od tego 139,99 za Romka II i nie płacisz koniec końców tyle samo? Bo nie wiem, o co Ci chodzi.

Mściwój
30-08-2013, 14:52
Wszystko sie zgadza. Koniec koncow, place tyle samo. Rozbija sie, ze wczesniej za 'darmowa' gre, chca mi teraz naliczyc 3.00 zł na fakturze.

McAbra
30-08-2013, 14:56
No i co z tego że jest 3zł na fakturze? Płacisz tyle samo, więc nie wiem w czym problem.

ChiniTEC
30-08-2013, 14:58
Witam, gdyby naliczyli ci 0zł któraś ze stron musiałaby płacić podatek za darowiznę z tego co kojarzę. Z dwojga złego lepiej jak na fakturze naliczą Ci 3zł.

Mściwój
30-08-2013, 15:02
Wszyscy macie racje. Na prawde. Ale jezeli ktos sie deklaruje, ze gra jest 'za darmo', a potem nalicza 'darmo' na 3zl. to nie jest za darmo, tylko za 3 zł.

McAbra
30-08-2013, 15:05
Bo ta gra jest za darmo, zrozum to. To że jest wypisane inaczej nic nie znaczy. Inaczej, jak napisał ChiniTEC musieliby dopłacić, przez co cała promocja nie miałaby sensu. Więc nie musisz się bulwersować o wpis na fakturze bo gra i tak jest - fanfary - za darmo.

Rebel
30-08-2013, 15:07
Mam jeszcze raz napisać, że te 3 zł to koszt Romka? W jakim języku ci to wytłumaczyć abyś zrozumiał?

AnotherWorld
30-08-2013, 15:11
http://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg

Nezahualcoyotl
30-08-2013, 15:47
300 groszy a upierdliwe dla @szulikowskiego jak 300 Spartan dla Kserksesa :lol:

AnotherWorld
30-08-2013, 15:55
300 groszy a upierdliwe dla @szulikowskiego jak 300 Spartan dla Kserksesa :lol:

Może by zastosować precedens w działalności forum i zrobić zrzute po 25groszy ? 12 osób (w sumie 10 bo szef jako porządny obywatel, musi emanować przykładem i wpłaca podwójną składkę na otwarcie) i ma chłopak pełen zwrot niesłusznie poniesionych kosztów .

Scooter
30-08-2013, 16:15
Szulik ale Ty pierdoły tu wypisujesz , jakie 3zł , przecież cały pakiet kosztuje 139.99 i ani grosza więcej , a to że opisali sobie 136.99 i 3 to nie zmienia faktu że nic dopłacać nie trzeba , więc nie siej już zamętu na forum bo aż żal 8-)

Mściwój
30-08-2013, 17:55
Caly czas pisze to samo. Zdaje sobie sprawe, ze ciezko zrozumiec, ze gosc moze sie dopieprzac tylko do tego, ze mu zafakturowali 3zl 'darmowa' gre. Przy czym koszt wszystkiego pozostaje bez zmian.

Po kolei. Loguje sie na muve i widze, ze koszt sie nie zmienil, ale zafakturowali darmowe gre na 3 zl i jest taki gosc jak ja z innej bajki, do tego wstal lewa noga, a wtedy nie podchodz. To musi sie przypieprzyc.

Wysyla maila o nastepujacej tresci:

"Witam, rozumiem deklarację na stronie dotyczącą Rome 2, która widniała tam wcześniej, ze otrzymam pre order przed premiera tj. przed 3 września.

Jeżeli jestem w błędzie, proszę o anulowanie pre orderu. Zamówienie o nr. xxx. Ponadto, wykorzystany kod z serwisu total war, miał dotyczyć otrzymania dodatkowej gry za darmo. tutaj naliczana jest kwota trzech złoty 3,00 zł.

To również proszę anulować(dodatkową grę), a różnicę przelać mi z powrotem na konto."

w zamian otrzymalem:

"Witam serdecznie,


Premiera z tym tytułem jest na 3 września, zamówienia będą realizowane dzień przed premierą. Zamówienie anulowaliśmy, należna suma zostanie zwrócona w ciągu 5-7 dni roboczych z powrotem na konto z którego płatność wyszła.

---Jeżeli występuje potrzeba odpowiedzi na tą wiadomość prosimy o napisanie jej w tym wątku z zachowaniem niezmienionego tematu wiadomości oraz umieszczenie odpowiedzi nad otrzymaną wiadomością.

Pozdrawiam serdecznie"

Po czym przed chwila dostalem:

"Panie Jacku udało jednka się Pana zamówienie wysłać w dniu dzisiejszym. Przesyłkę powinien Pan otrzymać na poniedziałek."



Dlatego podobnie jak mistrz Himilsbach zostal z angielskim. "Zostałem teraz z pre orderem, jak ten ch.." :D

Swoją droga, nie wiem czemu takie poruszenie. Każdy ma swoje drobne, nikogo nie krzywdzące słabostki. Ja się raz na dłuższy czas lubię do czegoś trochę na siłę doczepić. Delikatnie ujmując :) Co w tym złego?

FREDu
30-08-2013, 18:06
Oni to zafakturowali bo takie mamy przepisy w tym durnym kraju że nie możesz dostać czegoś za darmo. Urząd skarbowy by się im mógł dobrać do tyłka. A ich kontrole przechodzą do legendy. Niejedna firma przez to zbankrutowała. Druga sprawa każda firma ma system komputerowy i jeśli coś jest na stanie a pewnie owa darmowa gra było na stanie to musi mieć jakąś cenę. Była powiedzmy za 10 złotych wpisali rabat na nią powiedzmy 70% i zostało owe 3 złote. A w zamian dali jeszcze minimalny rabat na Rome 2 tak żeby łączna suma zamówienia wyszła 139.99. Kolego Szulikowski proszę czasem pomyśleć i nie traktować wszystkich dookoła jak oszustów którzy chcą tylko innym zrobić krzywdę.

dawid621
30-08-2013, 18:22
Wyklocasz sie z nimi o to 3 zl jakbys na chleb nie mial.

Mściwój
30-08-2013, 18:27
Ładny osiłek ma tu miejsce na forum ! Zrobiłem błąd że sie zarejestrowałem, teraz tydzień będę zakładał majtki zółtym do przodu i brązowym do tyłu.

Wystarczy, ze darujesz sobie prowokacje i jestem sklonny zapomniec.

Podejrzewam, ze gdyby wysylali czesciej powiadomienia, ze cos zostalo wyslane, to nie bylo by problemow. Nawet bym nie zajrzal w historie zamowien :)


Wyklocasz sie z nimi o to 3 zl jakbys na chleb nie mial.

Nie chodzi o kase, tylko bardziej o to 'darmowa' gra. Dobra, dowalilem sie, teraz przez miesiac bede grzeczny i spokojny.

Pampa
30-08-2013, 18:34
3 złote to majątek jakich mało. Za takie pieniądze życie bym sobie ułożył :(