PDA

Zobacz pełną wersję : STARTPOS MODS for Grand Campaign [ETW]



Salvo
28-10-2009, 09:15
STARTPOS MODS jak sama nazwa wskazuje dotyczą sytuacji startowej w kampani. Dzielą się na te, które odblokowywują wszystkie frakcje na mapie (np. Bawaria, Saksonia, Gruzja itp.), oraz bardziej zaawansowane projekty dotyczące sytuacji politycznej i czasu rozgrywki.

Modyfikacje husserlTW dzielą się na 7niezależnych projektów.

1. All minor playable v.1.1

Pozwala grać każdą frakcją w wielkiej kampani.

2.All playable for Warpath campaign.

Pozwala grać każdą frakcją w Warpatch campaign

3. Emergent playable

Pozwala grać frakcjami buntowniczymi (np. Węgry, Grecja itp.)

4. Early American Colonization

Przenosi rozgrywkę do czasów wczesnej kolonizacji Ameryki Północnej. Umożliwia grę następującymi frakcjami:
Brytyjczycy,
Hiszpanie,
Francuzi,
Szwecja,
Kurlandia,
Hiszpania,
Frakcje indianskie

Gracze otrzymuja do dyspozycji wczesne jednostki (min. te które znamyz pierwszego rozdziału), oraz otrzymuje całkowicie nową sytuacje polityczną,

5. Early American Colonization for Warpath campaign

Podobnie jak punkt wyżej modyfikacja przenosi nas do okresu wczesnej kolonizacji Ameryki Północnej. Wersja dla posiadaczy Warpath campaign.

6. Sturm und Drung
Okres burzy i naporów...
Przenosi nas do końca osiemnastego wieku.

7. Late Campaign

Umożliwia grę w poxną kampanię frakcjami europejskimi.

DOWNLOAD:
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=288139#c

Secret_Matrix
28-10-2009, 14:49
Czy te modyfikacje są kompatybilne z patchem 1.5?

Salvo
29-10-2009, 07:26
Tak ;)
Pozatym nie są to pliki pack, tylko zwykłe startposty które się podmienia. One się nie patchują.

Secret_Matrix
29-10-2009, 13:55
Wielkie dzieki zaraz zaczne modowanie

Secret_Matrix
29-10-2009, 21:00
Noi modowanie sie skonczylo a wlasciwie kiedy wlaczylem american early camp. wszystko ok tylko nie moge Wielkiej Kampanii wlaczyc heh(ahh to wywalanie do pulpitu)

Salvo
30-10-2009, 08:14
Instalowałeś z auto instalatora?
A w drodze do niepodległości tego nie ma?

Secret_Matrix
11-11-2009, 14:51
Wlasnie zczailem ze trzeba uzyc auto instalatora juz chodzi :D

grzesina
19-11-2009, 14:37
Proszę o pomoc bo podmieniam pliki do Warpath campaign...ale nadal mogę grać tylko frakcjami indiańskimi?

Salvo
19-11-2009, 15:06
Indiańskimi i europejskimi...
Chyba odblokowywuje wszystkie...

grzesina
20-11-2009, 11:48
odblokowuje ale w kampanii głównej, a czy w kampanii "Na wojennej ścieżce" można grać krajami europejskimi?

Salvo
20-11-2009, 13:21
Ściągnij mod o warpatch. Powinno tak być.

chapeksnk
13-07-2010, 10:04
Hej mam problem z tym modem. Ściągnąłem z linka (http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=316220) wersje 1.2 i 2.0, wypakowałem i skopiowałem (podmieniając) pliki scripting.lua oraz startpos.efs do folderu D:\GRY\ETW\data\campaigns\main

Po czym odpalam grę, wchodzę w wielką kampanię, wybieram jakąś frakcję i podczas ładowania wywala mnie z gry. Dzieje się tak także przy wyborze frakcji dostępnych od początku gry.

Mam pytanie, czy robię coś nie tak?? Bo wyczytałem powyżej coś o jakimś "auto-instalatorze", ale nie wiem o co chodzi, gdzie ewentualnie coś takiego się znajduje i jak to uruchomić. Podmienienie plików scripting.lua oraz startpos.efs w lokalizacji D:\GRY\ETW\data\campaigns\main nie wystarczy??
Jeśli nie to będę wdzięczny za instrukcję jak to zrobić

Kolejne pytanie (jeśli robię wszystko jak należy). Czy pliki te wymagają podmiany na czystej instalce ETW?? Bo ja akurat grałem już przed próbą modowania w kampanię. Może to mieć teraz jakiś negatywny wpływ na próbę modowania, czy to bez różnicy??

gelo441
13-01-2013, 08:16
Witam! Gdzie tam jest link do moda , żeby grać szkocją? Nie mogę znaleźć. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Salvo
14-01-2013, 07:58
Strartpos Mod z Emergant Factions ;)