PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Gdzie znajdę kod do DLC? Jak aktywować DLC?



husaria98
02-09-2013, 19:28
Witam kupiłem Rome:Total War 2 w przedsprzedaży i dostałem klucz do dlc tego z grekami i nie wiem jak je aktywować i kiedy( po wstępnym pobieraniu w trakcie czy jak cała gra się zainstaluje) Proszę o pomoc, ponieważ jestem zielony w tych sprawach :D

Obi Wan
02-09-2013, 19:32
Wchodzisz na steam w zakładkę GRY, a potem w Aktywuj produkt na Steam i wpisujesz kod DLC.

edyt
-v

Centurio
03-09-2013, 17:12
Cześć. Mam podobny problem - dlatego nie zakładam nowego tematu. Wiem w jaki sposób aktywować DLC. Ale gdzie mogę znaleźć kod? :P

kente
03-09-2013, 17:43
O to samo właśnie chciałem zapytać:)

Grę zakupiłem na muve.pl i była tam tylko płyta z rome 2 i eu:rome. Żadnego dlc nie było.

Z góry dzia za odpowiedź

MichalKruk
03-09-2013, 17:56
Jak na MOVE zrealizują transakcję to na poczcie macie od nich wiadomość z kodem DLC...

Jak zainstalujecie Rome to wpiszcie w tym samym miejscu co się aktywuje gry kod DLC i będziecie je mieli...

Centurio
03-09-2013, 19:17
Mam pocztę na o2.pl . Jest to bardzo specyficzna poczta i nie wyświetla większości wiadomości od botów jeżeli sam jej nie wyszukam. Czy mógłbyś prosić aby ktoś mi podał tytuł tej wiadomości z kodem lub mail, którym przyszedł? Bardzo proszę.

Przemysł II
03-09-2013, 19:38
Mam pocztę na o2.pl . Jest to bardzo specyficzna poczta i nie wyświetla większości wiadomości od botów jeżeli sam jej nie wyszukam. Czy mógłbyś prosić aby ktoś mi podał tytuł tej wiadomości z kodem lub mail, którym przyszedł? Bardzo proszę.
tytuł: Twoj kod DLC dla produktu Total War Rome II (PC) + DLC + Europa Universalis III Rzym i poradnik do gry w prezencie!
od: no-reply@muve.pl

Centurio
03-09-2013, 19:49
Od no-reply@muve.pl mam dużo spamu, ale tylko o zmianie statusu zamówienia.

Możliwe, że kod wyślą mi jutro?

Przemysł II
03-09-2013, 19:52
Kod winien być wysłany tuż po realizacji zamówienia (wysyłki). jak go nie posiadasz to napisz do muve.pl
Sprawdź godzinę wysłania/otrzymania maila, który informuje o zmianie statusu (realizacja) i ten z DLC powinien mieć tą samą godzinę. Nie wiem jak jest na poczcie o2, ale jeżeli da się sprawdzić rozmiar maila, to szukaj tego najmniejszego. Inna rada to nie szukaj całości tytułu maila, tylko poszczególne hasła charakterysyytczne (wpisz np. samo "dlc" i szukaj.)

kente
04-09-2013, 13:54
Tak, Npisałem do
Kod winien być wysłany tuż po realizacji zamówienia (wysyłki). jak go nie posiadasz to napisz do muve.pl
Sprawdź godzinę wysłania/otrzymania maila, który informuje o zmianie statusu (realizacja) i ten z DLC powinien mieć tą samą godzinę. Nie wiem jak jest na poczcie o2, ale jeżeli da się sprawdzić rozmiar maila, to szukaj tego najmniejszego. Inna rada to nie szukaj całości tytułu maila, tylko poszczególne hasła charakterysyytczne (wpisz np. samo "dlc" i szukaj.)

Napisałem do Muve.pl w odpowiedzi dostałem kod dlc.

Dzięki za pomoc.

Flagellum_Dei
04-09-2013, 22:27
Napisałem do Muve.pl w odpowiedzi dostałem kod dlc.

Dzięki za pomoc.

Tak tylko potwierdzam dla ścisłości, bo również nie otrzymałem DLC Greek States od muve.pl ,
napisałem maila na ich @serwis i dziś po południu otrzymałem kod. Gdyby ktoś miał podobne
problemy to już będzie jasność.

Volfgan
05-09-2013, 23:54
Witam serdecznie kolegów. Nie chciałem już zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj. Nie zamówiłem gry w pre-orderze, tylko normalnie, czy to oznacza, że w ogóle nie będę miał okazji do gry państwami-miastami greckimi? Czy może to tylko tymczasowe i umożliwią innym graczom też się cieszyć tymi nacjami po pewnym czasie?

Flagellum_Dei
06-09-2013, 00:24
Witam serdecznie kolegów. Nie chciałem już zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj. Nie zamówiłem gry w pre-orderze, tylko normalnie, czy to oznacza, że w ogóle nie będę miał okazji do gry państwami-miastami greckimi? Czy może to tylko tymczasowe i umożliwią innym graczom też się cieszyć tymi nacjami po pewnym czasie?

Będziesz miał okazję o ile zakupisz dodatek. W tej chwili kosztuje 7,5 Euro na Steamie.
Po pewnym czasie na pewno stanieje, ale czy będzie darmowy to szczerze wątpię.

W październiku natomiast KAŻDY dostanie za darmo frakcję NUMIDIA

Volfgan
06-09-2013, 18:38
Sytuacja jest taka, że na empik.com napisali grubymi literami, że "w każdy wtorek będziemy wysyłali kody DLC". I nie chodzi tu o pre-ordery, bo zamówiłem normalnie po premierze. Ktoś też zamawiał z empiku i to zauważył? Jestem ciekaw gdzie oni chcą wysłać te kody, na maila? Do mojego domu? Nie mam bladego pojęcia jak to ma wyglądać.