PDA

Zobacz pełną wersję : Odbiór osobisty, Gram.pl



Rivvus
03-09-2013, 16:27
Witam, mam problem, otóż czy jest ktoś kto wybrał opcje odbioru ze sklepu w serwsie gram.pl?
Ja tak zrobiłem, ale niestety o kodzie do dlc ślad zaginął, wie ktoś o co chodzi? Jak mam niby ten kod podać? Na stronie sklepu gram.pl jest napisane, że muszę wpisać numer rachunku, ale żadnego nie otrzymałem ;/ Z góry dziękuję za pomoc ;)

Przemysł II
03-09-2013, 16:45
gdzieś jest na tym forum odpowiedź, ale nie pamiętam gdzie. dziś przewinęło mi się mi to przez oczy.

edit: mam

Ja zamówiłem z gram.pl jeżeli chodzi o DLC z Kulturą grecką już obczaiłem jak to dodać (zamówione przez kuriera za pobraniem).
Na stronie sklepu gram.pl wchodzicie do zakładki zamówienia i klikacie Wasze zamówienie z Rome 2 (szczegóły).
Dalej klikacie "pobierz kod(y) dla tego produktu i w okienku które wyskoczy wpisujecie znaki z "tytułu" paragonu, który dostaliście na "fakturze" dołączonej do pudła.
Ściągacie wyświetlony plik textowy z keyem. Otwieracie keya , kopiujecie go i w Steam wchodzicie w zakładkę od góry o nazwie Games a potem Activate Product on Steam.
Voila!
Już mi się drugi dysk instaluje! Łuhuhuhuhu! ;)


musisz zatem iść i wziąć rachunek. napisz do gram.pl w tej sprawie może.

Pop517
03-09-2013, 16:55
należy dodać że zamówienia po 28 sierpnia dlc nie dostają dlatego też wybrałem tym razem muve ;)

Rivvus
03-09-2013, 16:58
Tylko, że ja złożyłem zamówienie 6 sierpnia ;) Więc raczej muszę pójść po ten paragon, chociaż zobaczę co mi odpiszą z gram.pl

Pop517
03-09-2013, 17:05
w takim razie powinieneś mieć kod DLC w zakładce "moje zamówienia" jeśli nie to oczywiście napisanie do supportu jest najlepszym rozwiązaniem ;)

letischoo
03-09-2013, 17:08
Witam, ja odbierałem w galerii Krakowskiej i dostałem 2 kartki z rachunkiem, na jednej jest "Paragon nr" i to jego wpisujesz w sklepie internetowym gram.pl
Klikasz na moje zamówienia, potem numer zamówienia i kliknij "ctrl + f" wyszukaj "Kliknij aby" i Ci wyskoczy miejsce gdzie ten kod masz wpisać, a jak nie dostałeś rachunku to radziłbym zadylać do sklepu i składać reklamacje :)

Rivvus
03-09-2013, 17:35
Dzisiaj już niestety sklep jest zamknięty. Napisałem do centrum pomocy gram.pl oraz spróbuje jutro podjechać do sklepu. Co prawda zapomniałem w ogóle, że powinienem wziąć paragon, ale sprzedawcy obowiązkiem jest przekazanie paragonu, więc raczej jestem o całą sytuację w miarę spokojny :P Jutro powinno się wszystko rozwiązać.

Riko
05-09-2013, 22:11
gdzieś jest na tym forum odpowiedź, ale nie pamiętam gdzie. dziś przewinęło mi się mi to przez oczy.

edit: mam

Ja zamówiłem z gram.pl jeżeli chodzi o DLC z Kulturą grecką już obczaiłem jak to dodać (zamówione przez kuriera za pobraniem).
Na stronie sklepu gram.pl wchodzicie do zakładki zamówienia i klikacie Wasze zamówienie z Rome 2 (szczegóły).
Dalej klikacie "pobierz kod(y) dla tego produktu i w okienku które wyskoczy wpisujecie znaki z "tytułu" paragonu, który dostaliście na "fakturze" dołączonej do pudła.
Ściągacie wyświetlony plik textowy z keyem. Otwieracie keya , kopiujecie go i w Steam wchodzicie w zakładkę od góry o nazwie Games a potem Activate Product on Steam.
Voila!
Już mi się drugi dysk instaluje! Łuhuhuhuhu! ;)


musisz zatem iść i wziąć rachunek. napisz do gram.pl w tej sprawie może.
http://www.gram.pl/news/2013/09/04/jak- ... e-ii.shtml (http://www.gram.pl/news/2013/09/04/jak-pobrac-bonusowy-kod-na-przykladzie-total-war-rome-ii.shtml)