PDA

Zobacz pełną wersję : Przygotowywanie plików gry do instalacji



Wielki Mistrz Malborka
03-09-2013, 17:12
Rome zaliczył już drugie potknięcie. Pierwsze to fałszywa informacja o autorunie, którego na płycie nie ma i myląca ikona steama przy setup.exe ale to rozwiązałem. Nim instalacja rozpoczęła się na dobre zawiesiła się właśnie na komunikacie

"Tworzenie lokalnych plików gry
Przygotowywanie plików gry do instalacji".

Wyskoczyło już, że za długie oczekiwanie i przerwano instalacje. Steam/CA - WTF!?!

Hawkx
03-09-2013, 17:18
Przeciążone serwery. Czytaj forum i kombinuj :P Uporałem się z tym w 10 minut.

Wielki Mistrz Malborka
03-09-2013, 17:23
To podziel się swym magicznym sposobem.

Z resztą panowie ze steama sobie chyba jaja z nas robią. Instalacja "idzie" z płyty a im przeciążone serwery przeszkadzają. WTFx2

Jakubness
03-09-2013, 17:50
Zmień kraj z którego pobierasz na Rumunię. Steam>Ustawienia>Pobieranie>Romania ;] też miałem ten problem

Wielki Mistrz Malborka
03-09-2013, 22:52
Rozwiązałem to inaczej - poszedłem spać a jak się obudziłem to było :)

{{B-S}}Dziab
06-09-2013, 15:27
Mam podobny problem - próbuję 2x. Pobieranie mam ustawione na Danie. Po jaką cholerę mam 3 płyty DVD skoro pobiere tyle ze stem...?

Denirosek
06-09-2013, 16:55
Dokładnie to samo mnie zastanawia. Po co są te pozostałe płyty?

Reznow45
06-09-2013, 18:07
3 raz wyświetla mi się "przekroczenie limitu połączenia". Co robić?

{{B-S}}Dziab
06-09-2013, 18:10
od godz. 15 próbuję zainstalować grę - w końcu mi zaczęło pobierać prawie 10 Gb - to są kpiny po prostu - raz jeszcze postawię pytanie - po co są 3 płyty DVD w pudełku? Powinni sprzedawać tę gę za dużo mniejszą kasę - tylko wersje elektroniczną - kupujesz kod a resztę załatwiasz przez steam...

Reznow45
06-09-2013, 18:15
Przestawiam pobieranie na Rumunię, może pomoże...
A to że 10gb się pobiera to kpina, 3 płytki, a i tak wszystko się ściąga. Żenada.
EDIT: Zadziałało :D zaczęło się pobierać

Denirosek
06-09-2013, 19:08
Po przestawieniu na Rumunię pobrał mi się (przy w sumie całkiem dobrym łączu) w +/- godzinkę, a więc nie jest źle. Za to mam drugi komputer, z fatalnym łączem, a na nim również chciałbym sobie pograć. Po co te dodatkowe płyty, skoro nie da się nimi zainstalować? >.< Normalnie, chyba wejdę w nie przez explorera, żeby sprawdzić, czy oni sobie z nas przypadkiem jaj nie robią ._.

Reznow45
06-09-2013, 19:17
A to ciekawe. Pobrało 95% gry (9,4 GB) z Rumunii, po czym przerwało i odmawia dalszego pobierania, próby kończą się "przekroczonym limitem".

Denirosek
06-09-2013, 19:29
Współczuję :l Na jednym z anglojęzycznych forów pojawiła się ciekawa porada. Wystarczy wejść do SteamApps -> common i odznaczyć je jako tylko do odczytu. Pytającemu ów sposób pomógł, u mnie też pobieranie ruszyło "z kopyta" (o ile można tak nazwać ca. 600 kB) :l W każdym razie, nie było oczekiwania na pobieranie. W połączeniu z Rumunią, rzecz jasna. Dajcie znać, czy pomogło ;)

PS. Napisałem do CA na Facebooku nt. tych płyt. Dam znać, jeśli mi odpiszą ;)

Centurio
06-09-2013, 21:02
Miałem ten sam problem. Rozwiązałem go prościej. Za czym powiem jak to najpierw sprostuję co tutaj napisano:

1. Na płytach znajduje się cała gra, a pobierana jest tylko aktualizacja. W moim przypadku aktualizacja pobierana przez steam wynosiła 900MB i pobrana została w ok. 20 min.

2. Problem rozwiązałem tak, że zainstalowałem angielską wersję gry, a następnie zmieniłem język gry na Polski poprzez opcję "właściwości" w bibliotece steam.

Denirosek
06-09-2013, 21:47
Jak zainstalowałeś z płyty? Mi od razu pobiera ze Steama :l

{{B-S}}Dziab
06-09-2013, 22:00
zostało mi 800 Mb - mam łącze 6Mb więc trochę to trwa... Jestem już tak zniesmaczony i zniechęcony tą instalację że pewnie nawet już gry dziś nie włączę...
edit
w końcu gra się zainstalowała... po około 10 h.

Centurio
07-09-2013, 10:18
Jak zainstalowałeś z płyty? Mi od razu pobiera ze Steama :l
Wkładam płytę, wybieram język instalacji i instaluje. Potem pobieram tylko aktualizację 900mb i jest git. Nie wiem jak to możliwe, że pobiera ci ze steama całą grę przy instalacji z płyty. :/


zostało mi 800 Mb - mam łącze 6Mb więc trochę to trwa... Jestem już tak zniesmaczony i zniechęcony tą instalację że pewnie nawet już gry dziś nie włączę...
edit
w końcu gra się zainstalowała... po około 10 h.
10h :o . Ja mam łącze 4mb i nie chwaląc się pobrało mi w ok. 20min. xd

{{B-S}}Dziab
07-09-2013, 12:00
10h :o . Ja mam łącze 4mb i nie chwaląc się pobrało mi w ok. 20min. xd
Żle się wyraziłem - całą grę - bez mała 10 Gb pobierało mi około około 5h. A całosć instalacji to 10h.

adolf
10-09-2013, 10:00
Nie nie da rady zainstalować, pobierać mi zaczyna grę, i przygotowuje pliki dziadostwo. Próbuje wersję ang z rumuńskim łączem, dupa blada! :evil:
łącze 20mb , i gra z płyt, teraz próbuję z innymi krajami, nic nie pomaga, szok
po pół godzinie poszła instalacja z angielskiej wersji + Finlandia , sorry za złość, ale tak mnie Roma powitała :D