PDA

Zobacz pełną wersję : Irytujący problem z "popsutymi regionami"



Corleone1980
10-09-2013, 17:56
Witam. Pisze w sprawie problemu który już nie raz napsuł mi sporo krwi. Jako że nie chce mi się robić specjalnie screenów to liczę że zrozumiecie mnie w słowach. Ale do rzeczy.
Rzecz dzieję się w kilku różnych regionach ale najczęściej dotyczy to regionów : Trypolis, Marakesz i Timbuktu. Problem polega na tym że po pewnym momencie gry nagle w tym regionie wszystkie jednostki (agentów czy armii) przemierzają teren kilkukrotnie wolniej niezależnie kto idzie i z czym. W owych zbudowanych regionach nie można także stawiać strażnic ani fortów - przycisk jest na szaro i klikanie w niego nic nie daje. A więc tu zaczyna się moje pytanie. Dlaczego to się dzieje i co można z tym zrobić ? Patch 1.02 jeśli się nie mylę (Ten sam z Bonusa CD w oryginalnym pudełku).
Z rycerskim pozdrowieniem !

grunak11
04-11-2013, 20:41
To nie jest bug. No weź na chłopski rozum, czy przez pustynię wojska idą w tym samym tempie co w normalnych terenach w spokoju na dorogach itp? ;) Twój problem wynika z trudnego terenu jakim jest pustynia, zauważ też że w medku nie możesz iść przez środek pustyni (co byłoby dobrowolnym zniszczeniem armii w realu) tylko po drogach lub ich bliskiej okolicy, więc to nie jest żaden problem a czysty realizm :) Plus jest taki że jak zajmiesz drogę to kontrolujesz przepływ armii nieprzyjaciela ;P Mam nadzieję że pomogłem