PDA

Zobacz pełną wersję : [prawdopodobnie bug] niekończąca się bitwa



4ECH
11-09-2013, 08:03
Czołem!
Chyba jeszcze nikt nie pisał o tym problemie, bo nie mogłem tego znaleźć mimo opcji szukaj.
Ale do rzeczy. Mam miasto, zostaje najechane przez 3 armie. Odbywa się bitwa (ja jestem atakowany i nie wychodzę z niego w celu przegonienia armii wroga) Wszystkie fale pięknie ładnie odpieram i rozjeżdżam jednostki wroga które uciekają. Mimo pokonania wszystkich i zniknięciu ich "za granice mapy bitewnej" wciąż bitwa tak jakby trwa. Jedyne co mogę aby z niej wyjść to poddać się. Myślałem że jednostki wroga są gdzieś poukrywane i dlatego po całej mapie rozmieszczam swoje i sprawdzam każdy zakamarek mapy - no i oczywiście nic, nikogo nigdzie już niema. Myślałem że to chwilowe dlatego też wyłączam grę z panelu i włączam ponownie i znów rozgrywam tą samą bitwę - bez zmian. Próbowałem już tak chyba z 5 razy. Może ktoś zna sposób na to jak rozwiązać ten problem? Czy może jedynym rozwiązaniem na kontynuowanie kampanii jest poddanie tego miasta ?

Scooter
11-09-2013, 08:29
Ustaw w opcjach czas trwania bitwy 20 minut , po tym czasie gra się zakończy i wygrywa obrońca.

Argail
21-09-2013, 23:09
Ja też tak mam za każdym razem jak atakuje lub bronię miasta lub osady, niby wygrałem i nic się nie dzieje.
A wystarczy wyjść esc i się pojawia komunikat że wygrałem i jest w ok.

Aztec
22-09-2013, 11:10
Sprawdzałeś mapę z perspektywy lotu ptaka? W niektórych miasteczkach jednostki zapadają się pod ziemię :D

4ECH
22-09-2013, 21:12
rozwiązałem to limitem czasowym